d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14514524534544555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 31 2010 11:07am
Quote (xGurke @ Aug 31 2010 06:06pm)
megyek móriczra kocsmázni
azt se tudom hol van


moszkváról kell menni, valamelyik villamossal

nem emlékszem, de valami 62es talán? onnan indul ahol az a busz van ami a várhoz visz

This post was edited by anyd on Aug 31 2010 11:08am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 11:07am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 19:06)
megyek móriczra kocsmázni
azt se tudom hol van


61es végállomása, tesóm is ott van atm bnőjénél. Hova mész? Bajor sörözőben minden este van valami piára epic akció, és egész olcso pizzák is vannak, elég jó hely.
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Aug 31 2010 11:12am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 19:06)
megyek móriczra kocsmázni
azt se tudom hol van


moricz zsigmond tér?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 31 2010 11:52am
Quote (Kenny10 @ Aug 31 2010 02:47pm)
szia, mit táncolsz?


Hi, most jöttem meg!
Keringő+néptánc+lófaszkoregráfia+kánkán
faja!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 31 2010 12:02pm
Quote (beni @ Aug 31 2010 07:00pm)


tetszik a personal picje
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Aug 31 2010 12:04pm
Quote (beni @ Aug 31 2010 06:00pm)


kicsit mintha elcapitanora hasonlitana
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 31 2010 12:12pm
Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 04:47pm)
biztos van olyan aki azt szereti :D
én is szeretném.... felgyújtani (A)


Én pl imádom 5-6-7. kerületet. Zegzugos utcák, gyönyörű épületek. Tudnillik ha a földet nézed az mindenhol csúnya. de ha sétálsz a 8. ker leg putrisabb utcáján, és felnézel a homlokzatra, beszarsz,
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 31 2010 12:17pm
Quote (Vismajor @ Aug 31 2010 07:12pm)
Én pl imádom 5-6-7. kerületet. Zegzugos utcák, gyönyörű épületek. Tudnillik ha a földet nézed az mindenhol csúnya. de ha sétálsz a 8. ker leg putrisabb utcáján, és felnézel a homlokzatra, beszarsz,


szép, régi épületek.

nem a városrész putri, hanem akik lakják
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2010 12:17pm
Quote (TouchCow @ 31 Aug 2010 18:22)
bioshock kibebaszott jó!
Az 1 és a 2 is, mindenképp azzal kezd. HL2 is istenkirályság.
Ha még fasza gamet akarsz, akkor szedd le a mass effect 2-t, Assasing Creed 2-t, Left 4 Dead 2-t. Az első kettő RPG, és nagyon addiktív, szal óvatosan! :D


tetszik a hl 2, de nem bírok vele játszani, mert vmitől szádülni kezdek és hányingerem lesz... a többi gaménál nem.. lehet vmi grafikai baromság nyírja az agyam, vmi szar beállítás amit nem látok, de lefárasztja a fejem... nem tudom, de nem tudok vele egyhuzamban 10 percnél többet játszani..
Go Back To Magyar Topic List
Prev14514524534544555001Next
Closed New Topic New Poll