Quote (TouchCow @ 31 Aug 2010 18:22)
bioshock kibebaszott jó!
Az 1 és a 2 is, mindenképp azzal kezd. HL2 is istenkirályság.
Ha még fasza gamet akarsz, akkor szedd le a mass effect 2-t, Assasing Creed 2-t, Left 4 Dead 2-t. Az első kettő RPG, és nagyon addiktív, szal óvatosan!

tetszik a hl 2, de nem bírok vele játszani, mert vmitől szádülni kezdek és hányingerem lesz... a többi gaménál nem.. lehet vmi grafikai baromság nyírja az agyam, vmi szar beállítás amit nem látok, de lefárasztja a fejem... nem tudom, de nem tudok vele egyhuzamban 10 percnél többet játszani..