d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1451845194520452145224765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2022 08:31am
Quote (Karan2_Returned @ 22 Jun 2022 22:14)
Nekem eleg drasztikus lepesnek hangzik, viszont nem ismerem a reszleteket. Legalabb annyi jo van a dologban hogy sikerült közös nevezöre jutnotok, keves embert ismerek akiknek sikerült bekeben elvalniuk.



Eh, nem sok ertelmet lattuk annak hogy 3 havonta 1x talalkozzunk es ugy viselkedjunk mint az idegenek.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 22 2022 08:45am
Ez volt már?

Elég mély tartalom, szerintem ide való.

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 22 2022 09:24am
Quote (-joey- @ 22 Jun 2022 16:45)
Ez volt már?

Elég mély tartalom, szerintem ide való.

https://www.youtube.com/watch?v=L30c2FdHiD4


beleporgettem, ez minosegi tartalom.
wtb taigetosz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 22 2022 02:37pm
Quote (Anarkin @ Jun 22 2022 09:10pm)


amúgy az index sztem egesz korrekt maradt annak ellenere hogy felvásárolták

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jun 22 2022 02:37pm
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 23 2022 02:42am
Quote (amrzeh @ 2 Jun 2022 00:40)
na mentem usába három hétre szétmethezve medvékkel bírkózni meg iskolában lelövetni magam, majd re


túléltem. 12 napos roadtrip, 7100 km, 85 autóban töltött óra, 10 állam, 8 nemzeti park + pár nap chicago és iowa előtte és utána



persze maradt idő a sok utazás közben egy kis mókázásra is :)))



Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 23 2022 03:25am
Quote (amrzeh @ 23 Jun 2022 11:42)
túléltem. 12 napos roadtrip, 7100 km, 85 autóban töltött óra, 10 állam, 8 nemzeti park + pár nap chicago és iowa előtte és utána

https://64.media.tumblr.com/c84da5850a39064a6b31becdcda4c597/364d886d823ad944-d6/s1280x1920/dd2d234f17e00d15b0b4e77124347a54f6fae925.jpg

persze maradt idő a sok utazás közben egy kis mókázásra is :)))

https://i.imgur.com/wuJdKOQ.png

https://i.imgur.com/VuECZiL.png


kek, faszának néz ki amúgy, autóban aludtatok vagy mindig volt valami hotel/campsite
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 23 2022 03:35am
Quote (MarcusD @ 23 Jun 2022 11:25)
kek, faszának néz ki amúgy, autóban aludtatok vagy mindig volt valami hotel/campsite


moteleztünk végig. vittünk magunkkal sátrat is, mert úgy terveztük, hogy toljuk majd azt is olyan helyeken ahol az időjárás engedte (yellowstoneban éjszakánként pl 3-4 fok volt most, salt flats környékén meg napközben 40+) , de vagy tele voltak a campsiteok, vagy nevetségesen túl voltak árazva a sok lakókocsis köcsög miatt
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 23 2022 03:35am
Quote (amrzeh @ Jun 23 2022 10:42am)
túléltem. 12 napos roadtrip, 7100 km, 85 autóban töltött óra, 10 állam, 8 nemzeti park + pár nap chicago és iowa előtte és utána

https://64.media.tumblr.com/c84da5850a39064a6b31becdcda4c597/364d886d823ad944-d6/s1280x1920/dd2d234f17e00d15b0b4e77124347a54f6fae925.jpg

persze maradt idő a sok utazás közben egy kis mókázásra is :)))

https://i.imgur.com/wuJdKOQ.png

https://i.imgur.com/VuECZiL.png


valami ballpark a költségekről / mire mennyi ment el jöhetne ha nem titkos
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 23 2022 03:42am
Quote (cowding @ 23 Jun 2022 11:35)
valami ballpark a költségekről / mire mennyi ment el jöhetne ha nem titkos


repülő + szállás (chicago included) + kaja/pia + etc nagyjából egy-másfélre jött ki per kopf (mi még 350 körüli dollárnál váltottunk indulás előtt)

edit: azért írtam ennyire tág határokat, mert barátnőmhöz képest nagyságrendekkel többet eszek/iszok

először azt hittem, hogy a szállás/utazás lesz a drága, de azt egész olcsón megúsztuk (élhető motelek ilyen 80-150 dollár között mozogtak per éjszaka négyünknek), a kaja viszont rohadt drága volt (pl sikerült 3 pizzát rendelni 75 dollárért, stb)

lehet persze sokkal olcsóbban is enni, de akkor csak abszolút szennyhez jutsz hozzá, ami meg is látszik az embereken. átlag testalkatú fazonokat nem is nagyon lehetett látni. vagy fitt/sportos vagy kórosan elhízott alakokat lehetett csak látni, semmi átmenet, amiből lehetett következtetni, hogy alsó vagy közép/felső osztályú az alany. nagyon érdekes

házigazdánk már el is kezdte szépen posztolni hogy miket csináltunk: https://heypssstwannabuysumcorn.tumblr.com/post/687819621259165696/old-west-1-resz

posztolom majd ha folytatja az élménybeszámolót ha érdekel bárkit is a dolog

This post was edited by amrzeh on Jun 23 2022 03:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451845194520452145224765Next
Add Reply New Topic New Poll