d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1451845194520452145225001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 17 2015 01:01pm
Quote (lacketto @ Jun 17 2015 07:42pm)
http://www.youtube.com/watch?v=oXltG1jopyc


lac2-san ))))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2015 01:23pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 17 2015 02:19pm
Quote (sylke @ Jun 17 2015 07:58pm)
???????????


??
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 17 2015 03:56pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 17 2015 06:11pm)
kellett egy kisebb tárhelybővítés, ezért venni akartam winyót. Mivel a tárhely nö9vekedésével az ár alig nő, ezért vettem egy 1 terásat.
ha már veszek, vegyek olyat, ami gyorsabb, mint a mostani, hiszen miért ne tennék így.
jó, akkor veszek egy sshd-t.

Fasznak sincs kedve nekiállni windowst telepíteni, de különben meg semmi értelme az sshd-nak :/


szerintem ha az ember nem akar "fillerbaszo" modon egyfolytaban athelyezgetni a winyojan cuccokat hanem csak ecceru vegfelhasznalo akar lenni akkor kurvajo otlet az sshd
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 17 2015 06:40pm
tfw egesz eletemben azt gondoltam, hogy a mediocret mediocorekent kell irni mostanaig
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 18 2015 01:56am
tfw ma kezdődik a ramadan
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 18 2015 03:56am
Quote (cowding @ Jun 17 2015 05:48pm)
dejó neked :D gz
én holnap megyek :(
infót tudom
magyar 0/20
töri 0/22

igazábol magyart átfutom, töri meg forrásbol + atlasz + valami mese ami megragadt eddig

csak az infó (meg a matek, de abbol ugye nincs) számit igazábol, csak nem akarok egy fasz lenni hogy megyek és mondom nekik h gg wp no re aztán kimegyek



mindig azthittem idősebb vagy nálam



Pite volt beownoltam mindet
Angolbol a2 szinten kellett kb beszelni
Toribol keresztenyseg jezustol 400 ig lol izi
Infobol memoriak tipusai lyukkartyatol cloudig elmondtam mindent
Magyarbol moricz novella + nyelvtan a szoveg irasban/szoban - ez ment a legszarabbul de boven jolesz
420 quickscope egesz nyar
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 18 2015 04:00am
tfw 7 évvel ezelőtt érettségiztem
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jun 18 2015 04:00am
Quote (cowding @ 18 Jun 2015 11:56)
Pite volt beownoltam mindet
Angolbol a2 szinten kellett kb beszelni
Toribol keresztenyseg jezustol 400 ig lol izi
Infobol memoriak tipusai lyukkartyatol cloudig elmondtam mindent
Magyarbolmoricz novella + nyelvtan a szoveg irasban/szoban - ez ment a legszarabbul de boven jolesz
420 quickscope egesz nyar


amikor en voltam az elottem levo gyerek azon bukott meg:DD
ja és az első mondata az volt hogy "tavaly is ezt húztam"

This post was edited by Eszilard on Jun 18 2015 04:02am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 18 2015 05:33am
Tfw nincs net a melóban, minden hálózati licensszel megy.
Tfw semmittevés.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451845194520452145225001Next
Closed New Topic New Poll