Quote (cowding @ Jun 17 2015 05:48pm)
dejó neked :D gz
én holnap megyek :(
infót tudom
magyar 0/20
töri 0/22
igazábol magyart átfutom, töri meg forrásbol + atlasz + valami mese ami megragadt eddig
csak az infó (meg a matek, de abbol ugye nincs) számit igazábol, csak nem akarok egy fasz lenni hogy megyek és mondom nekik h gg wp no re aztán kimegyek
mindig azthittem idősebb vagy nálam
Pite volt beownoltam mindet
Angolbol a2 szinten kellett kb beszelni
Toribol keresztenyseg jezustol 400 ig lol izi
Infobol memoriak tipusai lyukkartyatol cloudig elmondtam mindent
Magyarbol moricz novella + nyelvtan a szoveg irasban/szoban - ez ment a legszarabbul de boven jolesz
420 quickscope egesz nyar