d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1451745184519452045214765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 21 2022 03:22am
Quote (Smat @ Jun 21 2022 10:58am)
Ja. Maradok. Az autot eladtam mert pekingben nem tudnam hasznalni a rendszamtabla korlatozas miatt, a lakas meg nem volt keszen szoval abbol semmi, az iskolabol kivettem a penzt amit beletettem, kb ennyi. Most pekingben elek, van uj csaj, uj kocsika, uj munka/biznisz. Sajnos nem teslaval jarok atm de a model Y nekem nagyon tetszik szoval lehet hogy a Cadillacet lecserelem egy model y-ra meg az ev vegeig.
Igazabol novemberben elkoltoztem mar pekingbe munka miatt aztan a valas igy jott a tavolsag miatt. Ez van. A mostani csajjal mar csinaltam youtube videot, az angol castornan fentvan, a magyarra pedig teszek fel 1-2 heten belul mert folyamatosan zaklatnak vele az emberek meg 1-2 ceg is baszogat hogy adnak ingyen cuccot ha megemlitem oket a csatornan.



Ránéztem az angol vlogodra, aranyos a csajszy, bár nem a legerősebb az angolja. Te hogy állsz a mandarinnal?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 21 2022 05:28am
Quote (Smat @ 21 Jun 2022 09:58)
Ja. Maradok. Az autot eladtam mert pekingben nem tudnam hasznalni a rendszamtabla korlatozas miatt, a lakas meg nem volt keszen szoval abbol semmi, az iskolabol kivettem a penzt amit beletettem, kb ennyi. Most pekingben elek, van uj csaj, uj kocsika, uj munka/biznisz. Sajnos nem teslaval jarok atm de a model Y nekem nagyon tetszik szoval lehet hogy a Cadillacet lecserelem egy model y-ra meg az ev vegeig.
Igazabol novemberben elkoltoztem mar pekingbe munka miatt aztan a valas igy jott a tavolsag miatt. Ez van. A mostani csajjal mar csinaltam youtube videot, az angol castornan fentvan, a magyarra pedig teszek fel 1-2 heten belul mert folyamatosan zaklatnak vele az emberek meg 1-2 ceg is baszogat hogy adnak ingyen cuccot ha megemlitem oket a csatornan.


Azert ennel reszletesebb sztori is johetett volna

Nyissak neki redboldot?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 21 2022 07:30am
most jött a céges e-mailre, 10% az árvaháznak lol




"Jon R. Disrud ügyvédi irodái
Cím: 13750 San Pedro Avenue, Suite 410
San Antonio, TX 78232.
Privát: jonrdisrud@aol.com

Kedves Fejes !

Jon Disrud vagyok, ügyvéd a néhai úr Michael Fejes , az Ön országának állampolgára, és a (ConocoPhillips Oil & Petroleum Industry) egykori igazgatója itt, az Egyesült Államokban (USA). Örülök, hogy hozzád fordulhatok. Sajnos 2015. január 31-én Ügyfelem, felesége és három gyermeke halálos autóbalesetet szenvedett a West Stock hídi autópálya mentén. Sajnos a jármű összes utasa életét vesztette. Őszintén kérem a segítségét az átutalással (18,7 millió USD) kapcsolatban, amelyet néhai Ügyfelem letétbe helyezett a Banknál itt, az Amerikai Egyesült Államokban.

Azonban a néhai ügyfelem amerikai okleveles ügyvédjei pozícióm megköveteli a banktól, hogy ultimátumot adjon nekem egy kedvezményezett vagy közeli hozzátartozó bemutatására, aki követelni fogja a pénzeszközöket, hogy elkerülje az alap elkobzását, és számos sikertelen kísérletet tettem. hogy megtaláljam a rokonait, így rád találtam. Az Egyesült Államok törvényei alapján egy ilyen alapot 6 év elteltével elkoboznak, ha senki sem jelentkezik az alap követelésére. Ennek elkerülése érdekében úgy döntöttem, hogy az Ön segítségét kérem, hogy az ő törvényes kedvezményezettje legyen (Next Of Kin), mivel Önnek ugyanaz a vezetékneve, mint az ügyfelemmel, és segítek ezen pénzeszközök hazaszállításában, mielőtt a bankban le nem vett alapként lefoglalnák. , hogy az említett alap az Ön nevére kerüljön felszabadításra és a számlájára történő befizetésre.

Eközben beszerzek egy tulajdonosváltási igazolást az Ön nevében az Egyesült Államok hatóságától, és benyújtom a banknak, hogy elküldjék az Ön bankjának, nehogy a bank megkérdőjelezze az alap forrását. Ügyvédjeként/képviselőjeként fogok itt állni, hogy biztosítsam, hogy ezt az összeget törvényesen utalják át számlájára. Akkor eljövök az országodba, te meg én osztjuk meg a pénzt 45%-ban nekem és 45%-ban neked, és 10%-ban az árvaháznak.

Garantálom, hogy ezt az ügyletet olyan törvényes megállapodás alapján hajtják végre, amely megvédi Önt a törvények megsértésétől.

A teljes neved:-------------
Cím: ------------------
A korod:-------------------------
Foglalkozása:-----------------------------
Az Ön telefonja és mobiltelefonja kommunikációs célra: ---------------------

Sürgős válaszát a fenti teljes adatokkal közvetlenül privát e-mailemre várom, hogy további információkat/alapdokumentumokat küldhessek az alap létezésével kapcsolatos kétségek eloszlatására.


Üdvözlettel,
Ügyvéd Jon R. Disrud, Esq.
"

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 21 2022 08:26am
Quote (Fej @ 21 Jun 2022 15:30)
most jött a céges e-mailre, 10% az árvaháznak lol




"Jon R. Disrud ügyvédi irodái
Cím: 13750 San Pedro Avenue, Suite 410
San Antonio, TX 78232.
Privát: jonrdisrud@aol.com

Kedves Fejes !

Jon Disrud vagyok, ügyvéd a néhai úr Michael Fejes , az Ön országának állampolgára, és a (ConocoPhillips Oil & Petroleum Industry) egykori igazgatója itt, az Egyesült Államokban (USA). Örülök, hogy hozzád fordulhatok. Sajnos 2015. január 31-én Ügyfelem, felesége és három gyermeke halálos autóbalesetet szenvedett a West Stock hídi autópálya mentén. Sajnos a jármű összes utasa életét vesztette. Őszintén kérem a segítségét az átutalással (18,7 millió USD) kapcsolatban, amelyet néhai Ügyfelem letétbe helyezett a Banknál itt, az Amerikai Egyesült Államokban.

Azonban a néhai ügyfelem amerikai okleveles ügyvédjei pozícióm megköveteli a banktól, hogy ultimátumot adjon nekem egy kedvezményezett vagy közeli hozzátartozó bemutatására, aki követelni fogja a pénzeszközöket, hogy elkerülje az alap elkobzását, és számos sikertelen kísérletet tettem. hogy megtaláljam a rokonait, így rád találtam. Az Egyesült Államok törvényei alapján egy ilyen alapot 6 év elteltével elkoboznak, ha senki sem jelentkezik az alap követelésére. Ennek elkerülése érdekében úgy döntöttem, hogy az Ön segítségét kérem, hogy az ő törvényes kedvezményezettje legyen (Next Of Kin), mivel Önnek ugyanaz a vezetékneve, mint az ügyfelemmel, és segítek ezen pénzeszközök hazaszállításában, mielőtt a bankban le nem vett alapként lefoglalnák. , hogy az említett alap az Ön nevére kerüljön felszabadításra és a számlájára történő befizetésre.

Eközben beszerzek egy tulajdonosváltási igazolást az Ön nevében az Egyesült Államok hatóságától, és benyújtom a banknak, hogy elküldjék az Ön bankjának, nehogy a bank megkérdőjelezze az alap forrását. Ügyvédjeként/képviselőjeként fogok itt állni, hogy biztosítsam, hogy ezt az összeget törvényesen utalják át számlájára. Akkor eljövök az országodba, te meg én osztjuk meg a pénzt 45%-ban nekem és 45%-ban neked, és 10%-ban az árvaháznak.

Garantálom, hogy ezt az ügyletet olyan törvényes megállapodás alapján hajtják végre, amely megvédi Önt a törvények megsértésétől.

A teljes neved:-------------
Cím: ------------------
A korod:-------------------------
Foglalkozása:-----------------------------
Az Ön telefonja és mobiltelefonja kommunikációs célra: ---------------------

Sürgős válaszát a fenti teljes adatokkal közvetlenül privát e-mailemre várom, hogy további információkat/alapdokumentumokat küldhessek az alap létezésével kapcsolatos kétségek eloszlatására.


Üdvözlettel,
Ügyvéd Jon R. Disrud, Esq.
"


Kedves Fejes!
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 21 2022 09:23am



https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=70867031&f=129

micsoda topiq

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 21 2022 09:38am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 21 2022 12:35pm
Quote (Smat @ Jun 21 2022 10:58am)
Ja. Maradok. Az autot eladtam mert pekingben nem tudnam hasznalni a rendszamtabla korlatozas miatt, a lakas meg nem volt keszen szoval abbol semmi, az iskolabol kivettem a penzt amit beletettem, kb ennyi. Most pekingben elek, van uj csaj, uj kocsika, uj munka/biznisz. Sajnos nem teslaval jarok atm de a model Y nekem nagyon tetszik szoval lehet hogy a Cadillacet lecserelem egy model y-ra meg az ev vegeig.
Igazabol novemberben elkoltoztem mar pekingbe munka miatt aztan a valas igy jott a tavolsag miatt. Ez van. A mostani csajjal mar csinaltam youtube videot, az angol castornan fentvan, a magyarra pedig teszek fel 1-2 heten belul mert folyamatosan zaklatnak vele az emberek meg 1-2 ceg is baszogat hogy adnak ingyen cuccot ha megemlitem oket a csatornan.


megneztem a videot, corona lockdown miatt nem talalkozhattatok az exeddel es ezert valtatok el vagy wut?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 21 2022 07:24pm
Quote (anyd @ 21 Jun 2022 17:22)
Ránéztem az angol vlogodra, aranyos a csajszy, bár nem a legerősebb az angolja. Te hogy állsz a mandarinnal?



Elbeszelgetek emberekkel, de mar regota nem tanultam uj dolgokat.

Quote (josheide @ 21 Jun 2022 19:28)
Azert ennel reszletesebb sztori is johetett volna

Nyissak neki redboldot?



N, Ty.

Quote (Karan2_Returned @ 22 Jun 2022 02:35)
megneztem a videot, corona lockdown miatt nem talalkozhattatok az exeddel es ezert valtatok el vagy wut?



November ota nem talalkoztunk, karacsonykor 1x, kinai ujevkor 1x. Olyan volt mintha egy idegennel elnek egyutt. Ez volt a leglogikusabb dontes.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2022 02:22am
Quote (Smat @ 22 Jun 2022 02:24)
Elbeszelgetek emberekkel, de mar regota nem tanultam uj dolgokat.




N, Ty.




November ota nem talalkoztunk, karacsonykor 1x, kinai ujevkor 1x. Olyan volt mintha egy idegennel elnek egyutt. Ez volt a leglogikusabb dontes.


És az nem volt opció, hogy így rendbe tegyétek a dolgot?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2022 06:26am
Quote (josheide @ 22 Jun 2022 16:22)
És az nem volt opció, hogy így rendbe tegyétek a dolgot?



Nem szandekoztam ujra koltozni, O sem, bekeben valtunk el, ennyi kb.

This post was edited by Smat on Jun 22 2022 06:26am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 22 2022 08:14am
Quote (Smat @ Jun 22 2022 03:24am)
Elbeszelgetek emberekkel, de mar regota nem tanultam uj dolgokat.




N, Ty.




November ota nem talalkoztunk, karacsonykor 1x, kinai ujevkor 1x. Olyan volt mintha egy idegennel elnek egyutt. Ez volt a leglogikusabb dontes.


Nekem eleg drasztikus lepesnek hangzik, viszont nem ismerem a reszleteket. Legalabb annyi jo van a dologban hogy sikerült közös nevezöre jutnotok, keves embert ismerek akiknek sikerült bekeben elvalniuk.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451745184519452045214765Next
Add Reply New Topic New Poll