d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1451745184519452045215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2015 11:51am
Quote (sylke @ 17 Jun 2015 19:44)
ne postolj és akkor nem lesz flame :)


I'm a firestarter!






Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 19:48)
tfw koreában a középiskolában napi 16 órát tanulnak a diákok és nem kevesen lesznek öngyilkosak a stressz miatt


Csak az autisták maradnak életben.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 17 2015 11:51am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 17 2015 11:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 17 2015 07:27pm)
én az angol 100%-omért kaptam anno oklevelet ))


bementem a nyelvizsgapapiromért
mondta a csaj hogy miért nem jötte elöbb, 4 hónapja volt a vizsgám, mindenki elvitte 1-2 honapon belül
mondom dolgom volt
jojo, ad még egy valami faszom nemzetközi oklevelet a vizsgabizottság szivélyes kurvaannyával, mert hogy enyém volt abban a csoportban a legjobb meg hogy 100% szobeli lett etc
mondom oké köszönöm csak adja már oda mert a zsinagóga elött parkolok a tilosban
odaadta és kimentem
ilyen stonecold még sose volt senki
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 17 2015 11:53am
Quote (cowding @ Jun 17 2015 06:52pm)
bementem a nyelvizsgapapiromért
mondta a csaj hogy miért nem jötte elöbb, 4 hónapja volt a vizsgám, mindenki elvitte 1-2 honapon belül
mondom dolgom volt
jojo, ad még egy valami faszom nemzetközi oklevelet a vizsgabizottság szivélyes kurvaannyával, mert hogy enyém volt abban a csoportban a legjobb meg hogy 100% szobeli lett etc
mondom oké köszönöm csak adja már oda mert a zsinagóga elött parkolok a tilosban
odaadta és kimentem
ilyen stonecold még sose volt senki


porschevel?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2015 11:54am
Quote (cowding @ Jun 17 2015 05:52pm)
bementem a nyelvizsgapapiromért
mondta a csaj hogy miért nem jötte elöbb, 4 hónapja volt a vizsgám, mindenki elvitte 1-2 honapon belül
mondom dolgom volt
jojo, ad még egy valami faszom nemzetközi oklevelet a vizsgabizottság szivélyes kurvaannyával, mert hogy enyém volt abban a csoportban a legjobb meg hogy 100% szobeli lett etc
mondom oké köszönöm csak adja már oda mert a zsinagóga elött parkolok a tilosban
odaadta és kimentem
ilyen stonecold még sose volt senki


visítok
látom magam a 18éves stonecold patrikot full betépett fejjel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2015 11:54am
Quote (TrollBoss @ 17 Jun 2015 19:53)
porschevel?


nem, porscheval.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 17 2015 11:54am
Quote (TrollBoss @ Jun 17 2015 07:53pm)
porschevel?


n, a ford fiestaval
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 17 2015 12:09pm
holnap megyek közép angol szóbelizni
mfw már nem lehet 100%-os mert 1 pontot vesztettem az írásbelin
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2015 12:11pm
kellett egy kisebb tárhelybővítés, ezért venni akartam winyót. Mivel a tárhely nö9vekedésével az ár alig nő, ezért vettem egy 1 terásat.
ha már veszek, vegyek olyat, ami gyorsabb, mint a mostani, hiszen miért ne tennék így.
jó, akkor veszek egy sshd-t.

Fasznak sincs kedve nekiállni windowst telepíteni, de különben meg semmi értelme az sshd-nak :/
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 17 2015 12:42pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 17 2015 12:58pm
Quote (lacketto @ 17 Jun 2015 20:42)
http://www.youtube.com/watch?v=oXltG1jopyc


???????????
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451745184519452045215001Next
Closed New Topic New Poll