Quote (Cpt_Ghost @ Jun 17 2015 07:27pm)
én az angol 100%-omért kaptam anno oklevelet ))
bementem a nyelvizsgapapiromért
mondta a csaj hogy miért nem jötte elöbb, 4 hónapja volt a vizsgám, mindenki elvitte 1-2 honapon belül
mondom dolgom volt
jojo, ad még egy valami faszom nemzetközi oklevelet a vizsgabizottság szivélyes kurvaannyával, mert hogy enyém volt abban a csoportban a legjobb meg hogy 100% szobeli lett etc
mondom oké köszönöm csak adja már oda mert a zsinagóga elött parkolok a tilosban
odaadta és kimentem
ilyen stonecold még sose volt senki