d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1451645174518451945204765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 17 2022 01:41pm
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 17 2022 08:26pm)
pont ezt szoptam be lel :))))))))

kurva jo volt a potlo busz, csak eppen az oroszlanyba meno vonat gecire nem varta meg a buszt igy varhattam volna +1 orat :)

mav = hugy



vegyél autót a kriptomilliardokbol
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 17 2022 02:25pm
Quote (rapiddani @ Jun 17 2022 09:41pm)
vegyél autót a kriptomilliardokbol


mibű?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 18 2022 10:16am
BTC 19k.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 18 2022 01:03pm


ennyire kibaszott hibatlan editet nem lattam 1 ideje
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 18 2022 01:13pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 18 2022 09:03pm)
https://www.youtube.com/watch?v=Omue0H1YpP4

ennyire kibaszott hibatlan editet nem lattam 1 ideje



Mondjuk ugyan az a csavo
Member
Posts: 268
Joined: Oct 8 2021
Gold: 2,350.00
Jun 18 2022 01:21pm
Quote (-joey- @ Jun 18 2022 06:16pm)
BTC 19k.


felakasztott pepebeka
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 18 2022 02:33pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 18 2022 09:03pm)
https://www.youtube.com/watch?v=Omue0H1YpP4

ennyire kibaszott hibatlan editet nem lattam 1 ideje


imádom
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 20 2022 04:34am
tfwmfw a dota 2 topik annyira halott hogy már postolni se lehet bele
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 20 2022 05:07am
Quote (MarcusD @ Jun 20 2022 12:34pm)
tfwmfw a dota 2 topik annyira halott hogy már postolni se lehet bele


tfwmfw mostanaban csak pudge/techies supportokat kapok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 21 2022 02:58am
Quote (anyd @ 16 Jun 2022 13:21)
és maradtál kínában? vagyont feleztétek?



Ja. Maradok. Az autot eladtam mert pekingben nem tudnam hasznalni a rendszamtabla korlatozas miatt, a lakas meg nem volt keszen szoval abbol semmi, az iskolabol kivettem a penzt amit beletettem, kb ennyi. Most pekingben elek, van uj csaj, uj kocsika, uj munka/biznisz. Sajnos nem teslaval jarok atm de a model Y nekem nagyon tetszik szoval lehet hogy a Cadillacet lecserelem egy model y-ra meg az ev vegeig.
Igazabol novemberben elkoltoztem mar pekingbe munka miatt aztan a valas igy jott a tavolsag miatt. Ez van. A mostani csajjal mar csinaltam youtube videot, az angol castornan fentvan, a magyarra pedig teszek fel 1-2 heten belul mert folyamatosan zaklatnak vele az emberek meg 1-2 ceg is baszogat hogy adnak ingyen cuccot ha megemlitem oket a csatornan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451645174518451945204765Next
Add Reply New Topic New Poll