Quote (anyd @ 16 Jun 2022 13:21)
és maradtál kínában? vagyont feleztétek?
Ja. Maradok. Az autot eladtam mert pekingben nem tudnam hasznalni a rendszamtabla korlatozas miatt, a lakas meg nem volt keszen szoval abbol semmi, az iskolabol kivettem a penzt amit beletettem, kb ennyi. Most pekingben elek, van uj csaj, uj kocsika, uj munka/biznisz. Sajnos nem teslaval jarok atm de a model Y nekem nagyon tetszik szoval lehet hogy a Cadillacet lecserelem egy model y-ra meg az ev vegeig.
Igazabol novemberben elkoltoztem mar pekingbe munka miatt aztan a valas igy jott a tavolsag miatt. Ez van. A mostani csajjal mar csinaltam youtube videot, az angol castornan fentvan, a magyarra pedig teszek fel 1-2 heten belul mert folyamatosan zaklatnak vele az emberek meg 1-2 ceg is baszogat hogy adnak ingyen cuccot ha megemlitem oket a csatornan.