Quote (Baleee @ 17 Jun 2015 19:26)
En nem tanultam a szobelikre, es ugy kaptam 100% magyarbol es toribol is. xdddd
Mondjuk a leheto legegyszerubb temakat makoltam be, aki azokbol nem tudott volna 100%-ot eloadni, az tuti, hogy nyomorak.
Toribol - nagy foldrajzi felfedezesek idoszaka
Magyarnal meg nyelvtanbol nyelvi jelek vagy mi volt a tetel neve, vagy a nyelvek jelrendszere, dunno mar. Irodalom, na arra nem emlekszem, hogy mi volt, de az is 100%-ba feldolgozhato volt segedanyagokbol.
Fizikam a kozep is meg aztan ujraprobanal az emelt is 100% lett. Asszem szobelijeim minden targybol 100% lettek, irasbeliket kurtam ugy el nagy altalanossagban.
Töriből kiírtam a címszavakat a töriatlaszból és mondatokat alkottam belőle.
Kb ennyi a töri érettségi.
Szerintem az az összes közül a legkönnyebb középszinten, pedig utáltam mindig azt a tantárgyat.