d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1451645174518451945205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 17 2015 11:33am
milyen jo hogy vki beirja hogy megvolt az eretettsegi es egybol hat oldal faszmeregetes xdd
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2015 11:33am
Quote (Baleee @ 17 Jun 2015 19:26)
En nem tanultam a szobelikre, es ugy kaptam 100% magyarbol es toribol is. xdddd
Mondjuk a leheto legegyszerubb temakat makoltam be, aki azokbol nem tudott volna 100%-ot eloadni, az tuti, hogy nyomorak.
Toribol - nagy foldrajzi felfedezesek idoszaka
Magyarnal meg nyelvtanbol nyelvi jelek vagy mi volt a tetel neve, vagy a nyelvek jelrendszere, dunno mar. Irodalom, na arra nem emlekszem, hogy mi volt, de az is 100%-ba feldolgozhato volt segedanyagokbol.

Fizikam a kozep is meg aztan ujraprobanal az emelt is 100% lett. Asszem szobelijeim minden targybol 100% lettek, irasbeliket kurtam ugy el nagy altalanossagban.


Töriből kiírtam a címszavakat a töriatlaszból és mondatokat alkottam belőle.
Kb ennyi a töri érettségi.

Szerintem az az összes közül a legkönnyebb középszinten, pedig utáltam mindig azt a tantárgyat.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 17 2015 11:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jun 2015 18:33)
milyen jo hogy vki beirja hogy megvolt az eretettsegi es egybol hat oldal faszmeregetes xdd


de amugy szerintem kb minden evben eloadja kb mindenki, most mar akar fejbol is tudhatnam, kinek milyen erettsegijei voltak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2015 11:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jun 2015 19:33)
milyen jo hogy vki beirja hogy megvolt az eretettsegi es egybol hat oldal faszmeregetes xdd


Quote (bajcli @ 17 Jun 2015 19:37)
de amugy szerintem kb minden evben eloadja kb mindenki, most mar akar fejbol is tudhatnam, kinek milyen erettsegijei voltak


De legalább végre nem acsarkodás van, még az éves érettségi eredmények is érdekesebbek, mint a mindennapi flameparty.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 17 2015 11:40am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jun 2015 19:39)
De legalább végre nem acsarkodás van, még az éves érettségi eredmények is érdekesebbek, mint a mindennapi flameparty.


nem, most az van, hogy NEM IS TANULTAM DE ÖTÖS LETT XDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2015 11:40am
Quote (bajcli @ 17 Jun 2015 19:37)
de amugy szerintem kb minden evben eloadja kb mindenki, most mar akar fejbol is tudhatnam, kinek milyen erettsegijei voltak


En az anyatoket is tudom.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 17 2015 11:41am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jun 2015 19:39)
De legalább végre nem acsarkodás van, még az éves érettségi eredmények is érdekesebbek, mint a mindennapi flameparty.


miota lett ilyen hippi mindenki
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 17 2015 11:44am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jun 2015 19:39)
De legalább végre nem acsarkodás van, még az éves érettségi eredmények is érdekesebbek, mint a mindennapi flameparty.


ne postolj és akkor nem lesz flame :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2015 11:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jun 2015 19:41)
miota lett ilyen hippi mindenki


Tudtuk, hogy hamarosan Orban Viktor irja majd a tortenelmet, rakas uj info lesz, az elostorykkal legalabb up2datenek kellett lenni...

Quote (sylke @ 17 Jun 2015 19:44)
ne postolj és akkor nem lesz flame :)


:DDDDDDD

This post was edited by Baleee on Jun 17 2015 11:45am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2015 11:48am
tfw koreában a középiskolában napi 16 órát tanulnak a diákok és nem kevesen lesznek öngyilkosak a stressz miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451645174518451945205001Next
Closed New Topic New Poll