Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 18:50)
kurva menő itt az összes underage
én tanultam magyar szóbelire és még oklevelet is kaptam a 100%-om mellé
gyertek rám
erre büszkébb vagyok, mint a mérnök diplomára
En nem tanultam a szobelikre, es ugy kaptam 100% magyarbol es toribol is. xdddd
Mondjuk a leheto legegyszerubb temakat makoltam be, aki azokbol nem tudott volna 100%-ot eloadni, az tuti, hogy nyomorak.
Toribol - nagy foldrajzi felfedezesek idoszaka
Magyarnal meg nyelvtanbol nyelvi jelek vagy mi volt a tetel neve, vagy a nyelvek jelrendszere, dunno mar. Irodalom, na arra nem emlekszem, hogy mi volt, de az is 100%-ba feldolgozhato volt segedanyagokbol.
Fizikam a kozep is meg aztan ujraprobanal az emelt is 100% lett. Asszem szobelijeim minden targybol 100% lettek, irasbeliket kurtam ugy el nagy altalanossagban.