d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1451545164517451845195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2015 10:50am
kurva menő itt az összes underage
én tanultam magyar szóbelire és még oklevelet is kaptam a 100%-om mellé
gyertek rám

erre büszkébb vagyok, mint a mérnök diplomára

This post was edited by llllllllllll on Jun 17 2015 10:53am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 17 2015 10:55am
nekem a magyar szobeli 12% lett
az irasbeli meg asszem 65%
gurkere ramennek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 17 2015 11:00am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Jun 2015 18:55)
nekem a magyar szobeli 12% lett
az irasbeli meg asszem 65%
gurkere ramennek


gratulálok és még büszke is vagy rá
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 17 2015 11:01am
Quote (RRC @ Jun 17 2015 06:00pm)
gratulálok és még büszke is vagy rá


minden mas otos lett))
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 17 2015 11:21am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jun 2015 17:26)
én a magyar tételeket a szóbeli előtt olvastam el a váróban, hogy egyáltalán mi lesz
bemegyek, kihuzok valami szart amirol fogalmam se volt, elolvastam a szoveggyujtemenyben a felkeszules alatt, leirtam nagyjabol a tortenetet meg belemagyaraztam 1-2 dolgot hogy mit akart abrazolni a kolto meg ilyen faszsagok azt csa
79% lett a buzi magyarom, azota is felbasz hogy nem adta meg az otost tt


A vicc az hogy nekem is pedig gecijo voltam. :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2015 11:26am
Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 18:50)
kurva menő itt az összes underage
én tanultam magyar szóbelire és még oklevelet is kaptam a 100%-om mellé
gyertek rám

erre büszkébb vagyok, mint a mérnök diplomára


En nem tanultam a szobelikre, es ugy kaptam 100% magyarbol es toribol is. xdddd
Mondjuk a leheto legegyszerubb temakat makoltam be, aki azokbol nem tudott volna 100%-ot eloadni, az tuti, hogy nyomorak.
Toribol - nagy foldrajzi felfedezesek idoszaka
Magyarnal meg nyelvtanbol nyelvi jelek vagy mi volt a tetel neve, vagy a nyelvek jelrendszere, dunno mar. Irodalom, na arra nem emlekszem, hogy mi volt, de az is 100%-ba feldolgozhato volt segedanyagokbol.

Fizikam a kozep is meg aztan ujraprobanal az emelt is 100% lett. Asszem szobelijeim minden targybol 100% lettek, irasbeliket kurtam ugy el nagy altalanossagban.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 17 2015 11:27am
Quote (Baleee @ 17 Jun 2015 18:26)
En nem tanultam a szobelikre, es ugy kaptam 100% magyarbol es toribol is. xdddd
Mondjuk a leheto legegyszerubb temakat makoltam be, aki azokbol nem tudott volna 100%-ot eloadni, az tuti, hogy nyomorak.
Toribol - nagy foldrajzi felfedezesek idoszaka
Magyarnal meg nyelvtanbol nyelvi jelek vagy mi volt a tetel neve, vagy a nyelvek jelrendszere, dunno mar. Irodalom, na arra nem emlekszem, hogy mi volt, de az is 100%-ba feldolgozhato volt segedanyagokbol.

Fizikam a kozep is meg aztan ujraprobanal az emelt is 100% lett. Asszem szobelijeim minden targybol 100% lettek, irasbeliket kurtam ugy el nagy altalanossagban.


hogy lehetsz ilyen jo :s
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 17 2015 11:27am
Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 18:50)
kurva menő itt az összes underage
én tanultam magyar szóbelire és még oklevelet is kaptam a 100%-om mellé
gyertek rám

erre büszkébb vagyok, mint a mérnök diplomára


én az angol 100%-omért kaptam anno oklevelet ))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2015 11:30am
Quote (Ghostmasterq @ 17 Jun 2015 19:27)
hogy lehetsz ilyen jo :s


5 evig video/hangtechnikuskodtam a gimiben diagtechnikusi gardaban, minden otvar fos tanarszulemeny musornak a probajan ott voltam es 100%-os erobedobassal es lelkesedessel segitettem nekik, hogy minel sikeresebb es fantasztikusabb legyen az altaluk kitalalt eloadas.

Amugy ofc mind szar volt.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2015 11:31am
Nekem csak az angol lett négyes, a többi ötös volt.
De mentségemre legyen mondva, hogy az érettségi előtt 3 hónappal volt életem első angol órája.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451545164517451845195001Next
Closed New Topic New Poll