d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1451445154516451745185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 17 2015 09:48am
Quote (Volvodka @ Jun 17 2015 05:25pm)
Tfw ma végre érett lettem. :D


dejó neked :D gz
én holnap megyek :(
infót tudom
magyar 0/20
töri 0/22

igazábol magyart átfutom, töri meg forrásbol + atlasz + valami mese ami megragadt eddig

csak az infó (meg a matek, de abbol ugye nincs) számit igazábol, csak nem akarok egy fasz lenni hogy megyek és mondom nekik h gg wp no re aztán kimegyek

Quote (Volvodka @ Jun 17 2015 05:43pm)
Én tényleg nem értem egyébként a felfogásotokat... Miért lennél te geci nagy arc, ha megdugsz minden 2. nőt, akit meglátsz és én pedig kurva, azért, mert 19 éves létemre volt 2 komoly kapcsolatom? :D


Kösz. :)


mindig azthittem idősebb vagy nálam

This post was edited by cowding on Jun 17 2015 09:49am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 17 2015 09:51am
Quote (RRC @ 17 Jun 2015 16:33)
hetente más fasz azért


xddd
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 17 2015 09:57am
Quote (cowding @ 17 Jun 2015 17:48)
dejó neked :D gz
én holnap megyek :(
infót tudom
magyar 0/20
töri 0/22

igazábol magyart átfutom, töri meg forrásbol + atlasz + valami mese ami megragadt eddig

csak az infó (meg a matek, de abbol ugye nincs) számit igazábol, csak nem akarok egy fasz lenni hogy megyek és mondom nekik h gg wp no re aztán kimegyek



mindig azthittem idősebb vagy nálam


27 éves, most sikerült csak a 8.
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jun 17 2015 09:59am
Quote (cowding @ 17 Jun 2015 16:48)
dejó neked :D gz
én holnap megyek :(
infót tudom
magyar 0/20
töri 0/22

igazábol magyart átfutom, töri meg forrásbol + atlasz + valami mese ami megragadt eddig

csak az infó (meg a matek, de abbol ugye nincs) számit igazábol, csak nem akarok egy fasz lenni hogy megyek és mondom nekik h gg wp no re aztán kimegyek



mindig azthittem idősebb vagy nálam


Majd sok sikert! :)
Én sem tudtam sok mindent. (Magyar ésrosz nyelven töri + civil) Magyarra tanultam csak(mondjuk nem sokat... összesen talán max 3 napot érettségi előtt), mert a tanárunk emelt szinten várja el a dolgokat, ezért attól féltem a legjobban. Srácokkal, akik velem együtt érettségiztek egész nap arról beszéltünk, hogy az egyik tételt ki ne húzza egyikünk se, mert se nem értjük, se nem tudjuk... Erre kihúztam. -_- Szóval magyarból talán meg lesz a 2-es, a többi 5-s, aminek viszont örülök. :D

Amúgy miért hitted azt? :o
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jun 17 2015 09:59am
Quote (RRC @ 17 Jun 2015 16:57)
27 éves, most sikerült csak a 8.


Jara szerint több. :D (Bár már nem tudom mennyit mondott. :D )
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 17 2015 10:02am
Quote (Volvodka @ Jun 17 2015 05:59pm)
Majd sok sikert! :)
Én sem tudtam sok mindent. (Magyar ésrosz nyelven töri + civil) Magyarra tanultam csak(mondjuk nem sokat... összesen talán max 3 napot érettségi előtt), mert a tanárunk emelt szinten várja el a dolgokat, ezért attól féltem a legjobban. Srácokkal, akik velem együtt érettségiztek egész nap arról beszéltünk, hogy az egyik tételt ki ne húzza egyikünk se, mert se nem értjük, se nem tudjuk... Erre kihúztam. -_- Szóval magyarból talán meg lesz a 2-es, a többi 5-s, aminek viszont örülök. :D

Amúgy miért hitted azt? :o


magyar-töri 3 assal már oké lennék, aztmondom hogy annyira nem volt jo a téma és le van tudva
infon kéne 30 bol 20+ pont és örülök

nemtudom, mindig ~~ 23 körül hittelek, bár lehet ringi meg süni miatt (még mielött összejöttetek sünivel találkoztam irl)
meg fb-n is megvagy, képröl is idősebbnek tüntél
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2015 10:13am
mondjuk én is kuncogtam rrc kommentjén

Quote (Volvodka @ 17 Jun 2015 17:59)
Majd sok sikert! :)
Én sem tudtam sok mindent. (Magyar ésrosz nyelven töri + civil) Magyarra tanultam csak(mondjuk nem sokat... összesen talán max 3 napot érettségi előtt), mert a tanárunk emelt szinten várja el a dolgokat, ezért attól féltem a legjobban. Srácokkal, akik velem együtt érettségiztek egész nap arról beszéltünk, hogy az egyik tételt ki ne húzza egyikünk se, mert se nem értjük, se nem tudjuk... Erre kihúztam. -_- Szóval magyarból talán meg lesz a 2-es, a többi 5-s, aminek viszont örülök. :D

Amúgy miért hitted azt? :o


Erről beugrott az én magyar érettségim. Az írásbeli egész jól sikerült, aztán szóbelin kihúztam egy tételt amiről fingom se volt (Rómeó és Júlia). Kb annyit tudtam az egészről amit a Sims 2ből olvastam (volt egy Rómeóés Júlia kopi család), aztán kicsaptam a bizottság előtt egy eléggé átírt sztorit, nézett mindenki wtf fejjel, majd tetéztem a dolgot hogy amikor a tanár bejavított a történetszálba néhol én kijavítottam, hogy nem az nem úgy volt :DDDD Kb vitatkozásba torkollott az egész :( fogalmam sincs hogy kaptam 2est, mert a nyelvtan tételekről sem tudtam semmit

This post was edited by fahrii on Jun 17 2015 10:19am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 17 2015 10:13am
Quote (Volvodka @ 17 Jun 2015 16:25)
Tfw ma végre érett lettem. :D


Grat! :)

Quote (cowding @ 17 Jun 2015 16:48)
dejó neked :D gz
én holnap megyek :(
infót tudom
magyar 0/20
töri 0/22

igazábol magyart átfutom, töri meg forrásbol + atlasz + valami mese ami megragadt eddig


Got?


This post was edited by TassassinHc on Jun 17 2015 10:16am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2015 10:14am
Quote (fahrii @ Jun 17 2015 04:13pm)
mondjuk én is kuncogtam rrc kommentjén


mondjuk nyithatott volna azzal, hogy akkor most már baszhatunk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 17 2015 10:26am
én a magyar tételeket a szóbeli előtt olvastam el a váróban, hogy egyáltalán mi lesz
bemegyek, kihuzok valami szart amirol fogalmam se volt, elolvastam a szoveggyujtemenyben a felkeszules alatt, leirtam nagyjabol a tortenetet meg belemagyaraztam 1-2 dolgot hogy mit akart abrazolni a kolto meg ilyen faszsagok azt csa
79% lett a buzi magyarom, azota is felbasz hogy nem adta meg az otost tt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451445154516451745185001Next
Closed New Topic New Poll