mondjuk én is kuncogtam rrc kommentjén
Quote (Volvodka @ 17 Jun 2015 17:59)
Majd sok sikert! :)
Én sem tudtam sok mindent. (Magyar ésrosz nyelven töri + civil) Magyarra tanultam csak(mondjuk nem sokat... összesen talán max 3 napot érettségi előtt), mert a tanárunk emelt szinten várja el a dolgokat, ezért attól féltem a legjobban. Srácokkal, akik velem együtt érettségiztek egész nap arról beszéltünk, hogy az egyik tételt ki ne húzza egyikünk se, mert se nem értjük, se nem tudjuk... Erre kihúztam. -_- Szóval magyarból talán meg lesz a 2-es, a többi 5-s, aminek viszont örülök. :D
Amúgy miért hitted azt? :o
Erről beugrott az én magyar érettségim. Az írásbeli egész jól sikerült, aztán szóbelin kihúztam egy tételt amiről fingom se volt (Rómeó és Júlia). Kb annyit tudtam az egészről amit a Sims 2ből olvastam (volt egy Rómeóés Júlia kopi család), aztán kicsaptam a bizottság előtt egy eléggé átírt sztorit, nézett mindenki wtf fejjel, majd tetéztem a dolgot hogy amikor a tanár bejavított a történetszálba néhol én kijavítottam, hogy nem az nem úgy volt :DDDD Kb vitatkozásba torkollott az egész

fogalmam sincs hogy kaptam 2est, mert a nyelvtan tételekről sem tudtam semmit
This post was edited by fahrii on Jun 17 2015 10:19am