Quote (Anarkin @ Jun 14 2022 07:07pm)
igen, pont így működik a default is, addolsz 90 nyelvet és a bal alsó gombbal váltasz közöttük
annyi a nagy különbseg hogy ez egy toggle switch
neztem kepeket ios-en jön egy dropdown ahol kivalasztod a nyelvet, az mar alapbol +1 gombnyomas, es ezt nem akarom naponta 60x elismetelni