d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1451145124513451445154765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 14 2022 07:31am
Quote (cowding @ Jun 14 2022 11:58am)
apple cuccok általában izin vernek még kicsivel jobb hardwaret is mert nem eszetlenül lettek összebaszva az alkatrészek és az OS is tökéletesen optimalizálva van a vasra
4 éves Xs-em még sose fagyott le, nem volt data lossom amikor 1% akksin 5 különféle appban progresseltem és lemerült, nem dobálja el a netet, a szolgáltatót, van térerőm mindenhol - ezek csak adhoc dolgok amikre apám panaszkodott valamelyikre a 3 androidjából amit ez idő alatt (+-1 év) hasonló árakért vett(darabját) csak mert akkor se vesz ájfont

e/ nálad egyedül akkor látom relevánsnak a dolgot ha tolod az archlinux vonalat és majd valami saját disztrot raksz az adnroidodra meg hegesztgetni akarod a csipeket benne, apple nem igazán szeret engedni baszodni a cuccokkal se hard se software szinten (bar mennek ezek a right to repair mozgalmak ugyhogy ez amugy javul)


nekem is volt ceges zsir uj ifonom

hotspot 1 rakas szar volt, 5x kellett ujrainditani hogy lassa barmelyik eszkoz
billentyűzeten nem lehet allitani, kurvara nem kenyelmes minden egyes alkalommal kivalasztani hogy forditott vagy rendes ekezet legyen a kibaszott a betun ha epp ekezetet kell irni vmi miatt, szamok es szimbolumok irasarol ne is beszeljunk hany extra kattintas (en ennel a pontnal dobtam el az agyam es mondtam hogy 100% hogy soha nem veszek iphonet)
raadasul az iphonek designja is olyan mintha egy 10 evvel ezelotti telefont fognék, vannak olyan telefonok amikre jo erzes ranezni es megfogni, az iphone full meh/ocsmany szar
geci drága ahhoz kepest hogy semmivel se tud tobbet szinte mint 1 kinai felsokategorias android, sot kurvara idegesito a 0 kusztomizacio

3+ eves s10+ommal ugyanigy semmi problema nem volt, es meg az akksija is teljesen jo pedig kurvasokat nyomkodom. + kibaszottul gyonyoru telefon meg 3 ev utan is orom ranezni es megfogni

Quote (Karan2_Returned @ Jun 14 2022 10:54am)
20k a különbseg a pixel 6hoz kepest es minden specje rosszabb
sose volt meg ajfonom, mennyire szar valtani androidrol? ilyesmit hogy a kepeimet automatikusan google drivera töltse azt meg lehet oldani?





oneplus 9 egesz jonak tünik



a hegyi zsidok kidobnak ilyen regi telefonokat a raktarrol hogy mindenki az ujat vegye, egyet latok hasznaltan dragabban mint egy galaxy s20


itthon ilyen 180k ujonnan, fapados repulojeggyel megjarod 1 nap alatt az utat)

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jun 14 2022 07:37am
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jun 14 2022 07:47am
szerintetek mi lesz a háború vége is mikor? hogyan fog alakulni a továbbiakban?
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 14 2022 08:02am
Quote (ThatJustHappened @ 14 Jun 2022 15:47)
szerintetek mi lesz a háború vége is mikor? hogyan fog alakulni a továbbiakban?


engem most jobban erdekel ahogy iphonet akarnak a linux superusernek eladni
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 14 2022 08:03am
Quote (SteelMeetsSteel @ Jun 14 2022 04:02pm)
engem most jobban erdekel ahogy iphonet akarnak a linux superusernek eladni


röhögök
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 14 2022 08:27am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 14 2022 03:31pm)
nekem is volt ceges zsir uj ifonom

hotspot 1 rakas szar volt, 5x kellett ujrainditani hogy lassa barmelyik eszkoz
billentyűzeten nem lehet allitani, kurvara nem kenyelmes minden egyes alkalommal kivalasztani hogy forditott vagy rendes ekezet legyen a kibaszott a betun ha epp ekezetet kell irni vmi miatt, szamok es szimbolumok irasarol ne is beszeljunk hany extra kattintas (en ennel a pontnal dobtam el az agyam es mondtam hogy 100% hogy soha nem veszek iphonet)
raadasul az iphonek designja is olyan mintha egy 10 evvel ezelotti telefont fognék, vannak olyan telefonok amikre jo erzes ranezni es megfogni, az iphone full meh/ocsmany szar
geci drága ahhoz kepest hogy semmivel se tud tobbet szinte mint 1 kinai felsokategorias android, sot kurvara idegesito a 0 kusztomizacio

3+ eves s10+ommal ugyanigy semmi problema nem volt, es meg az akksija is teljesen jo pedig kurvasokat nyomkodom. + kibaszottul gyonyoru telefon meg 3 ev utan is orom ranezni es megfogni



itthon ilyen 180k ujonnan, fapados repulojeggyel megjarod 1 nap alatt az utat)


wtf, nem lehet billentyüzet layoutot cserelni iphoneon? en irok magyarul/japanul/nemetül, muszaj könnyen valtanom, ez androidban mar kb tiz eve alap
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 14 2022 08:35am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 14 2022 04:27pm)
wtf, nem lehet billentyüzet layoutot cserelni iphoneon? en irok magyarul/japanul/nemetül, muszaj könnyen valtanom, ez androidban mar kb tiz eve alap


nem, es gecisokat gugliztam hogy valahogy megoldjam de literalisam nem lehet kusztomizalni (3 evvel ezelott nem lehetett)

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jun 14 2022 08:36am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 14 2022 08:55am
lehet billentyűzetet cserélni
azt mondjuk nem tudom minek
google legalább nem lopkodja abból is az adatot a reklámokhoz, h mit írtok be KEK (nem úgy mint a gboard)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 14 2022 09:06am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 14 2022 04:27pm)
wtf, nem lehet billentyüzet layoutot cserelni iphoneon? en irok magyarul/japanul/nemetül, muszaj könnyen valtanom, ez androidban mar kb tiz eve alap


lehet, ne izgulj
addolhatsz custom polipfaszokbol állo nyelvet is aztan küldözgetheted csak azt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 14 2022 09:07am
Quote (Anarkin @ Jun 14 2022 04:55pm)
lehet billentyűzetet cserélni
azt mondjuk nem tudom minek
google legalább nem lopkodja abból is az adatot a reklámokhoz, h mit írtok be KEK (nem úgy mint a gboard)


gboardon kivül mas appok is leteznek
ha megnyitom a billentyüzetet akkor japanul ir, ha meg nemetül kell irnom akkor bal also sarokban tudok valtani a nemet layoutra
ebben az appban meg tudok minden egyes gombhoz mas betüket/ekezeket kiosztani

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 14 2022 09:10am
őszintén érdekel a szövegkontextus amiben a -piros kék horgászcsali egy jogarra kötve- jelentéssel bir
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451145124513451445154765Next
Add Reply New Topic New Poll