Quote (fahrii @ 16 Jun 2015 11:27)
iktf
fasz kivan, hogy nyomás alatt egyszerűen leblokkol az agyam
mit lehet ez ellen tenni?
Nagyon fura volt, hogy papíron kellett tök életszerűtlen dolgokat megoldani.
Volt egy olyan ciklus, ami nem csinált semmi értelmeset, meg olyan hibakeresős, ahol a hibákat még a fordító is kidobja.
Meg volt egy egyszerű, amit elbasztam, és az ajtón kilépve azonnal a homlokomra csaptam, hogy 2 hiba van benne, az egyiket a mostanában elkövetett sok c# miatt, a másikat meg csak elnéztem, de megint olyan hiba, amit ha nem papíron vagyunk, akkor 3 sec alatt javítottam volna.
Na mindegy, akkor ott már tuti nem fogok dolgozni. Pedig nagyon jó helyen lett volna :/