d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1451145124513451445155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 03:22am
Tfw az állásinterjús teszt triviális,...amint kilépsz az ajtón...
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 16 2015 03:27am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 11:22)
Tfw az állásinterjús teszt triviális,...amint kilépsz az ajtón...


iktf
fasz kivan, hogy nyomás alatt egyszerűen leblokkol az agyam
mit lehet ez ellen tenni?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 16 2015 03:43am
Quote (fahrii @ 16 Jun 2015 11:27)
iktf
fasz kivan, hogy nyomás alatt egyszerűen leblokkol az agyam
mit lehet ez ellen tenni?


szerintem nem sok mindent

próbálj meg nyugodtan menni, mintha nem érdekelne az egész
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 03:48am
Quote (fahrii @ 16 Jun 2015 11:27)
iktf
fasz kivan, hogy nyomás alatt egyszerűen leblokkol az agyam
mit lehet ez ellen tenni?


Nagyon fura volt, hogy papíron kellett tök életszerűtlen dolgokat megoldani.

Volt egy olyan ciklus, ami nem csinált semmi értelmeset, meg olyan hibakeresős, ahol a hibákat még a fordító is kidobja.
Meg volt egy egyszerű, amit elbasztam, és az ajtón kilépve azonnal a homlokomra csaptam, hogy 2 hiba van benne, az egyiket a mostanában elkövetett sok c# miatt, a másikat meg csak elnéztem, de megint olyan hiba, amit ha nem papíron vagyunk, akkor 3 sec alatt javítottam volna.

Na mindegy, akkor ott már tuti nem fogok dolgozni. Pedig nagyon jó helyen lett volna :/
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 16 2015 03:53am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Jun 2015 11:48)
Nagyon fura volt, hogy papíron kellett tök életszerűtlen dolgokat megoldani.

Volt egy olyan ciklus, ami nem csinált semmi értelmeset, meg olyan hibakeresős, ahol a hibákat még a fordító is kidobja.
Meg volt egy egyszerű, amit elbasztam, és az ajtón kilépve azonnal a homlokomra csaptam, hogy 2 hiba van benne, az egyiket a mostanában elkövetett sok c# miatt, a másikat meg csak elnéztem, de megint olyan hiba, amit ha nem papíron vagyunk, akkor 3 sec alatt javítottam volna.

Na mindegy, akkor ott már tuti nem fogok dolgozni. Pedig nagyon jó helyen lett volna :/


most júli 1re hívtak be tesztírásra (php)
szerezni kéne xanaxot :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 16 2015 05:11am
Quote (fahrii @ Jun 16 2015 10:53am)
most júli 1re hívtak be tesztírásra (php)
szerezni kéne xanaxot :D


vagy egy baratnöt )))

php tesztek meg tudnak szopatosak lenni, zendet peldaul nem tudnam tökeletesen kitölteni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 05:13am
Quote (fahrii @ 16 Jun 2015 11:27)
iktf
fasz kivan, hogy nyomás alatt egyszerűen leblokkol az agyam
mit lehet ez ellen tenni?


tépj be előtte
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 05:17am
Quote (fahrii @ Jun 16 2015 10:27am)
iktf
fasz kivan, hogy nyomás alatt egyszerűen leblokkol az agyam
mit lehet ez ellen tenni?


Tégy úgy, mint Spud:

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2015 05:32am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451145124513451445155001Next
Closed New Topic New Poll