Quote (anyd @ Jun 14 2022 02:26am)
Iphone se 2022, ha nem kell gecinagy kijelző, de egy 7-8 évig le akarod tudni a kérdést, viszonylag olcsón
20k a különbseg a pixel 6hoz kepest es minden specje rosszabb
sose volt meg ajfonom, mennyire szar valtani androidrol? ilyesmit hogy a kepeimet automatikusan google drivera töltse azt meg lehet oldani?
Quote (Ghostmasterq @ Jun 13 2022 11:33pm)
tavalyelőtt vettem egy OnePlus Nordot, nagyon meg vagyok vele elégedve
mondjuk ha nem kellett volna normális Dual SIM, akkor fix, hogy Google Pixel 4a-t vettem volna, és így, hogy elvileg már nem lesznek (közel stock) androidok a OnePlusok lehet nem maradok ezen a vonalon
Quote (josheide @ Jun 13 2022 11:41pm)
Nekem is egy négy éves Oneplusom van és még mindig szuperül működik ennyi idő után is.
oneplus 9 egesz jonak tünik
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 13 2022 11:15pm)
samsung galaxy s10+
a hegyi zsidok kidobnak ilyen regi telefonokat a raktarrol hogy mindenki az ujat vegye, egyet latok hasznaltan dragabban mint egy galaxy s20