d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1451045114512451345144765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 14 2022 02:54am
Quote (anyd @ Jun 14 2022 02:26am)
Iphone se 2022, ha nem kell gecinagy kijelző, de egy 7-8 évig le akarod tudni a kérdést, viszonylag olcsón


20k a különbseg a pixel 6hoz kepest es minden specje rosszabb
sose volt meg ajfonom, mennyire szar valtani androidrol? ilyesmit hogy a kepeimet automatikusan google drivera töltse azt meg lehet oldani?

Quote (Ghostmasterq @ Jun 13 2022 11:33pm)
tavalyelőtt vettem egy OnePlus Nordot, nagyon meg vagyok vele elégedve
mondjuk ha nem kellett volna normális Dual SIM, akkor fix, hogy Google Pixel 4a-t vettem volna, és így, hogy elvileg már nem lesznek (közel stock) androidok a OnePlusok lehet nem maradok ezen a vonalon


Quote (josheide @ Jun 13 2022 11:41pm)
Nekem is egy négy éves Oneplusom van és még mindig szuperül működik ennyi idő után is.


oneplus 9 egesz jonak tünik

Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 13 2022 11:15pm)
samsung galaxy s10+


a hegyi zsidok kidobnak ilyen regi telefonokat a raktarrol hogy mindenki az ujat vegye, egyet latok hasznaltan dragabban mint egy galaxy s20
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 14 2022 03:26am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 14 2022 10:54am)
20k a különbseg a pixel 6hoz kepest es minden specje rosszabb
sose volt meg ajfonom, mennyire szar valtani androidrol? ilyesmit hogy a kepeimet automatikusan google drivera töltse azt meg lehet oldani?





oneplus 9 egesz jonak tünik



a hegyi zsidok kidobnak ilyen regi telefonokat a raktarrol hogy mindenki az ujat vegye, egyet latok hasznaltan dragabban mint egy galaxy s20



van google photos alkalmazás. Habár az applenek van saját felhője, az icloud, én azt használom
specifikáció alatt nem tudom mire gondolsz, a kamerája lehet jobb a pixelnek, de teljesítményben biztos nem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 14 2022 03:38am
Quote (anyd @ Jun 14 2022 11:26am)
van google photos alkalmazás. Habár az applenek van saját felhője, az icloud, én azt használom
specifikáció alatt nem tudom mire gondolsz, a kamerája lehet jobb a pixelnek, de teljesítményben biztos nem


mindenben jobb, bar mint irtam kicsivel dragabb

https://www.phonearena.com/phones/compare/Google-Pixel-6,Apple-iPhone-SE-2022/phones/11732,11828
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 14 2022 03:51am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 14 2022 11:38am)


600 vs 430 dolcsi, az nem kicsivel azért

ha androidot vennék amúgy én is a google sajátját venném
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 14 2022 03:58am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 14 2022 11:38am)


apple cuccok általában izin vernek még kicsivel jobb hardwaret is mert nem eszetlenül lettek összebaszva az alkatrészek és az OS is tökéletesen optimalizálva van a vasra
4 éves Xs-em még sose fagyott le, nem volt data lossom amikor 1% akksin 5 különféle appban progresseltem és lemerült, nem dobálja el a netet, a szolgáltatót, van térerőm mindenhol - ezek csak adhoc dolgok amikre apám panaszkodott valamelyikre a 3 androidjából amit ez idő alatt (+-1 év) hasonló árakért vett(darabját) csak mert akkor se vesz ájfont

e/ nálad egyedül akkor látom relevánsnak a dolgot ha tolod az archlinux vonalat és majd valami saját disztrot raksz az adnroidodra meg hegesztgetni akarod a csipeket benne, apple nem igazán szeret engedni baszodni a cuccokkal se hard se software szinten (bar mennek ezek a right to repair mozgalmak ugyhogy ez amugy javul)

This post was edited by cowding on Jun 14 2022 04:00am
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jun 14 2022 05:09am
Quote (-joey- @ Jun 14 2022 04:58am)
BTC-nek annyi.


kipukkant a lufi
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 14 2022 05:28am
Quote (anyd @ Jun 14 2022 11:51am)
600 vs 430 dolcsi, az nem kicsivel azért

ha androidot vennék amúgy én is a google sajátját venném


590 vs 519 ahonnan en vennem, az nagyjabol 2-3 napi kajam

Quote (cowding @ Jun 14 2022 11:58am)
apple cuccok általában izin vernek még kicsivel jobb hardwaret is mert nem eszetlenül lettek összebaszva az alkatrészek és az OS is tökéletesen optimalizálva van a vasra
4 éves Xs-em még sose fagyott le, nem volt data lossom amikor 1% akksin 5 különféle appban progresseltem és lemerült, nem dobálja el a netet, a szolgáltatót, van térerőm mindenhol - ezek csak adhoc dolgok amikre apám panaszkodott valamelyikre a 3 androidjából amit ez idő alatt (+-1 év) hasonló árakért vett(darabját) csak mert akkor se vesz ájfont

e/ nálad egyedül akkor látom relevánsnak a dolgot ha tolod az archlinux vonalat és majd valami saját disztrot raksz az adnroidodra meg hegesztgetni akarod a csipeket benne, apple nem igazán szeret engedni baszodni a cuccokkal se hard se software szinten (bar mennek ezek a right to repair mozgalmak ugyhogy ez amugy javul)


regebben rootolgattam telefonjaimat meg jatszadoztam custom launcherekkel de mar tul boomer vagyok ilyesmikhez
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 14 2022 06:12am
Quote (Karan2_Returned @ 14 Jun 2022 13:28)
590 vs 519 ahonnan en vennem, az nagyjabol 2-3 napi kajam


nekem 1 napi
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 14 2022 06:19am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 14 2022 02:12pm)
nekem 1 napi


Nekem a reggelim.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Go Back To Magyar Topic List
Prev1451045114512451345144765Next
Add Reply New Topic New Poll