d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1450945104511451245134765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 13 2022 03:15pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 13 2022 09:48pm)
le akarom cserelni a 4 eves telefonomat, a pixel 6-al szemezgetek egyelöre
van valakinek esetleg jobb javaslata?


samsung galaxy s10+
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 13 2022 03:33pm
Quote (Karan2_Returned @ 13 Jun 2022 21:48)
le akarom cserelni a 4 eves telefonomat, a pixel 6-al szemezgetek egyelöre
van valakinek esetleg jobb javaslata?


tavalyelőtt vettem egy OnePlus Nordot, nagyon meg vagyok vele elégedve
mondjuk ha nem kellett volna normális Dual SIM, akkor fix, hogy Google Pixel 4a-t vettem volna, és így, hogy elvileg már nem lesznek (közel stock) androidok a OnePlusok lehet nem maradok ezen a vonalon
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 13 2022 03:41pm
Quote (Ghostmasterq @ 13 Jun 2022 22:33)
tavalyelőtt vettem egy OnePlus Nordot, nagyon meg vagyok vele elégedve
mondjuk ha nem kellett volna normális Dual SIM, akkor fix, hogy Google Pixel 4a-t vettem volna, és így, hogy elvileg már nem lesznek (közel stock) androidok a OnePlusok lehet nem maradok ezen a vonalon


Nekem is egy négy éves Oneplusom van és még mindig szuperül működik ennyi idő után is.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 13 2022 06:26pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 13 2022 09:48pm)
le akarom cserelni a 4 eves telefonomat, a pixel 6-al szemezgetek egyelöre
van valakinek esetleg jobb javaslata?



Iphone se 2022, ha nem kell gecinagy kijelző, de egy 7-8 évig le akarod tudni a kérdést, viszonylag olcsón
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 13 2022 08:35pm
Quote (anyd @ Jun 14 2022 02:26am)
Iphone se 2022, ha nem kell gecinagy kijelző, de egy 7-8 évig le akarod tudni a kérdést, viszonylag olcsón


2020 SE-nek elég gyenge az aksija, minden nap töltöm.
A 2022-nél is ez a helyzet?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 13 2022 08:58pm
BTC-nek annyi.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 13 2022 11:48pm
Quote (-joey- @ Jun 14 2022 04:35am)
2020 SE-nek elég gyenge az aksija, minden nap töltöm.
A 2022-nél is ez a helyzet?


idővel megadják magukat, de kicseréled kb 10kért és megint bírja 2-3 napot

én az iphone 7-emben most cseréltem aksit és jobb mint újkorában

This post was edited by anyd on Jun 13 2022 11:49pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 14 2022 12:03am
Quote (-joey- @ Jun 14 2022 04:58am)
BTC-nek annyi.


Mifasz tortent
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 14 2022 01:43am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 13 2022 09:24pm)
he?


Vettem családit aztán nem vaguynk hatan
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 14 2022 02:47am
Quote (Vismajor @ Jun 14 2022 09:43am)
Vettem családit aztán nem vaguynk hatan


kedves tőled

nekem már van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1450945104511451245134765Next
Add Reply New Topic New Poll