d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14504514524534541257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jan 8 2013 08:19am
Quote (peterqwer @ 8 Jan 2013 16:13)
sparban van ilyen 500 grammos zacskóval, beleteszed tejbe és kész



http://www.scribd.com/doc/31307454/grow-taller-guide

ezt lehet megéri kipróbálni annak aki nőni akar


ja, olyat ettem, de az nagyon rossz volt úgy...
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 8 2013 08:21am
Quote (Bazsa7 @ 8 Jan 2013 15:19)
ja, olyat ettem, de az nagyon rossz volt úgy...


"If it tastes good, spit it out."

Jack Lalanne
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 8 2013 08:31am
Quote (beni @ Jan 8 2013 03:11pm)
http://www.bioboltaruhaz.hu/images/natura_lagy_zabpehely.JPG


ez mondjuk pont nem jó mert 4 éve lejárt a szavatossága.... höhöhö
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 8 2013 08:31am
Quote (iFeelAlone @ Jan 8 2013 03:31pm)
ez mondjuk pont nem jó mert 4 éve lejárt a szavatossága.... höhöhö


de féláron megkapod
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jan 8 2013 08:32am
Quote (peterqwer @ 8 Jan 2013 16:21)
"If it tastes good, spit it out."

Jack Lalanne


:D hát jó

csak azt hittem van valami ilyen müzli szerű dolog, csak mindenféle ízesítőszer nélkül zabból ofc
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 8 2013 08:33am
Quote (Bazsa7 @ Jan 8 2013 03:32pm)
:D hát jó

csak azt hittem van valami ilyen müzli szerű dolog, csak mindenféle ízesítőszer nélkül zabból ofc


mer amit beni belinkelt az nem az?

neha eszek vmi oylasmit, nekem tejjel izlik is(en a turot is szeretem magaba). sima zab es nincs benne semmi mas
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jan 8 2013 10:11am
Dietazok december 10 ota.. viszonylag magas protein+zsir es alacsony szenhidrat. Reggelire eszek szenhidratot zabpehely formaban meg edzes utan a dextroz es annyi.Ha nincsen edzesnap akor csak a reggeli zabpehely es kesz. (az etrendemben 1-2 dolog tartalmaz meg de az minimalis)
Na most ugyebar ez nem ketozis. December 10-en 85 kilo voltam, tegnap januar 7-en meg 84.5 :D. Ez azert kurvara wtf mert a hasam seggem combom joval kisebb lett. Alkaromon, bicepszemen, megjelentek a venak. A combon meg vadlim szabalyosan definialt lett. Eroszintel sincs baj tudtam sulyt novelni igyis mint a tomegeles alatt.
A karom atmeroje pedig nott. Ami szinten wtf mert bicepszre,tricepszre csak dieata alatt kezdtem csinalni par gyakorlatot, hogy a katabolizmusba ne tunjenek el..
Tehat a /fit/-en edzodott kis agyam miszerint thermodinamika kaloria in/out szamit csak, megdolni latszik a testkompozicio szempontjabol. Kaloria szamitas akkor jo ha 2 honap mulva raalsz a merlegre es 6 kilo minusz. Bevalik. Ellenben ha a testkompozicio javitasa a cel -testzsir/+izomtomeg akkor kurvara nem mind1, hogy a kaloriakon belul mit is eszik az ember. Lattam egy kepet miszerint nem a zsirok tesznek minket dagadta hanem a szenhidratok. Volt egy pubmedes cikk is amiben az allt, hogy alacsony szenhidraton, sok feherje+zsirral kepes a szervezet izomzatot eloallitani es zsirtomeget vesziteni. Na most ha ezek igazak akkor a szenhidratokat meg tomegeles alatt is minimumra kene szoritani, hogy ne zsirosodjon le az ember.. Reggel valamennyi, meg edzes utan az inzulin miatt. Velemenyek esetleg? Farki?
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 8 2013 10:26am
Quote (32rferkipper @ 8 Jan 2013 17:11)
Dietazok december 10 ota.. viszonylag magas protein+zsir es alacsony szenhidrat. Reggelire eszek szenhidratot zabpehely formaban meg edzes utan a dextroz es annyi.Ha nincsen edzesnap akor csak a reggeli zabpehely es kesz. (az etrendemben 1-2 dolog tartalmaz meg de az minimalis)
Na most ugyebar ez nem ketozis. December 10-en 85 kilo voltam, tegnap januar 7-en meg 84.5 :D. Ez azert kurvara wtf mert a hasam seggem combom joval kisebb lett. Alkaromon, bicepszemen,  megjelentek a venak. A combon meg vadlim szabalyosan definialt lett. Eroszintel sincs baj tudtam sulyt novelni igyis mint a tomegeles alatt.
A karom atmeroje pedig nott. Ami szinten wtf mert bicepszre,tricepszre csak dieata alatt kezdtem csinalni par gyakorlatot, hogy a katabolizmusba ne tunjenek el..
Tehat a /fit/-en edzodott kis agyam miszerint thermodinamika kaloria in/out szamit csak, megdolni latszik a testkompozicio szempontjabol. Kaloria szamitas akkor jo ha 2 honap mulva raalsz a merlegre es 6 kilo minusz. Bevalik. Ellenben ha a testkompozicio javitasa a cel -testzsir/+izomtomeg akkor kurvara nem mind1, hogy a kaloriakon belul mit is eszik az ember. Lattam egy kepet miszerint nem a zsirok tesznek minket dagadta hanem a szenhidratok. Volt egy pubmedes cikk is amiben az allt, hogy alacsony szenhidraton, sok feherje+zsirral kepes a szervezet izomzatot eloallitani es zsirtomeget vesziteni. Na most ha ezek igazak akkor a szenhidratokat meg tomegeles alatt is minimumra kene szoritani, hogy ne zsirosodjon le az ember.. Reggel valamennyi, meg edzes utan az inzulin miatt. Velemenyek esetleg? Farki?


próbáld ki
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 8 2013 01:32pm
Vegre tesom is felepult annyira a mutetjebol, hogy egyutt tudjuk nyomni. Vicces, hogy vilag eletemben en voltam a testesebb, most meg 16kg+ az o javara. :Đ
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 8 2013 02:04pm
Ez a zab tökre ízlik
Mennyit kéne megenni belőle reggel? vagy ahogy jólesik?
és tej/joghurt/???
most csak ki akartam próbálni, volt itthon egy kevés, joghurtból eszem (az volt a dobozra festve)
Go Back To Magyar Topic List
Prev14504514524534541257Next
Add Reply New Topic New Poll