d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1450451452453454660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 11 2013 06:30am
Quote (fahrii @ Nov 11 2013 08:41am)
Basszus nem gondoltam volna, hogy ennyit számít egy normális DAC, ég és föld a különbség :o
A nagy kijelzőt már most megszerettem, a tárhellyel se lesznek problémáim (16+32giga), tele is pakolom sorozatokkal meg zenékkel :D


Most a belso dacra gondolsz vagy valami kulsoleg csatlakoztatottra?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 11 2013 06:31am
Quote (Eoghan @ 11 Nov 2013 14:30)
Most a belso dacra gondolsz vagy valami kulsoleg csatlakoztatottra?


Vettem egy Samsung Ativ Set amiben Wolfson van, érezhetően sokkal jobb lett a zenék hangminősége.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2013 08:39am
faterék cégénél lejár a hűségnyilatkozat, úgyhogy lehet új telefonokat venni szarért-hugyért

eddig az s4 volt kinézve, mert az s2-t is kurvára szeretem, viszont ajánlották nekem az LG G2-t helyette, de nem tudom megéri-e "kockáztatni"


valakinek valami vélemény esetleg?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 15 2013 08:45am
Quote (Saenchai @ 15 Nov 2013 16:39)
faterék cégénél lejár a hűségnyilatkozat, úgyhogy lehet új telefonokat venni szarért-hugyért

eddig az s4 volt kinézve, mert az s2-t is kurvára szeretem, viszont ajánlották nekem az LG G2-t helyette, de nem tudom megéri-e "kockáztatni"


valakinek valami vélemény esetleg?


azt tudom h G2 aksiban mindent rommá ver ha minden igaz
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 15 2013 08:50am
Quote (Anarkin @ Nov 15 2013 04:45pm)
azt tudom h G2 aksiban mindent rommá ver ha minden igaz


hát ami mellette szól, hogy nagyon szép a kijelzője, az akksija nagyon durva, nagyon fasza videókat csinál

ellene: nem lehet leszedni a hátlapot + nem lehet memóriakártyával bővíteni (iphone style), a Samsung márkát megbízhatóbbnak tartom, mint az LG-t, de ez csak ilyen személyes vélemény


a samsungnak egyébként jobb az oprendszere is, mint az LG-nek, de úgy is az lenne a dolgom mindkét telefonnál, hogy rootolnám, aztán mehetne rá valami custom rom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2013 01:32pm
Quote (Saenchai @ Nov 15 2013 03:50pm)
hát ami mellette szól, hogy nagyon szép a kijelzője, az akksija nagyon durva, nagyon fasza videókat csinál

ellene: nem lehet leszedni a hátlapot + nem lehet memóriakártyával bővíteni  (iphone style), a Samsung márkát megbízhatóbbnak tartom, mint az LG-t, de ez csak ilyen személyes vélemény


a samsungnak egyébként jobb az oprendszere is, mint az LG-nek, de úgy is az lenne a dolgom mindkét telefonnál, hogy rootolnám, aztán mehetne rá valami custom rom


samu galaxy note II
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2013 02:17pm
Quote (Saenchai @ 15 Nov 2013 16:50)
hát ami mellette szól, hogy nagyon szép a kijelzője, az akksija nagyon durva, nagyon fasza videókat csinál

ellene: nem lehet leszedni a hátlapot + nem lehet memóriakártyával bővíteni  (iphone style), a Samsung márkát megbízhatóbbnak tartom, mint az LG-t, de ez csak ilyen személyes vélemény


a samsungnak egyébként jobb az oprendszere is, mint az LG-nek, de úgy is az lenne a dolgom mindkét telefonnál, hogy rootolnám, aztán mehetne rá valami custom rom


A LG nekem se szimpatikus. Viszont a G2 egy elég jól összerakott gép, és ellentétben a gyártó összes többi készülékével ez még néz is ki valahogy. Hardverben jobb mint az S4, a kijelzőről nem is beszélve (nekem már az előny hogy nem amoled). Ha meg nagyon kell a tárhely köthetsz rá pendriveot xdddddddddddd
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 15 2013 02:18pm
meg amúgy is miért nem várod meg a nexus 5-öt

az a g2 átalakított verziója, kb majdnem ugyanaz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 15 2013 02:21pm
Quote (Anarkin @ 15 Nov 2013 22:18)
meg amúgy is miért nem várod meg a nexus 5-öt

az a g2 átalakított verziója, kb majdnem ugyanaz


Írni is akartam, csak ugye szolgáltatónál veszi, szóval nexus kilőve.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 15 2013 02:23pm
mondom note2, nem hallasz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1450451452453454660Next
Add Reply New Topic New Poll