Quote (Anarkin @ Nov 15 2013 04:45pm)
azt tudom h G2 aksiban mindent rommá ver ha minden igaz
hát ami mellette szól, hogy nagyon szép a kijelzője, az akksija nagyon durva, nagyon fasza videókat csinál
ellene: nem lehet leszedni a hátlapot + nem lehet memóriakártyával bővíteni (iphone style), a Samsung márkát megbízhatóbbnak tartom, mint az LG-t, de ez csak ilyen személyes vélemény
a samsungnak egyébként jobb az oprendszere is, mint az LG-nek, de úgy is az lenne a dolgom mindkét telefonnál, hogy rootolnám, aztán mehetne rá valami custom rom