Quote (CyberPunk666 @ 31 Aug 2010 18:18)
Lejött a crysis meg a biosock is mindjárt. melyikkel toljam?
felraktam a hl2-t is, de vhogy szédülök tőle... nem tudom miért de szédülni kezdek egy 10 perc game után..
bioshock kibebaszott jó!
Az 1 és a 2 is, mindenképp azzal kezd. HL2 is istenkirályság.
Ha még fasza gamet akarsz, akkor szedd le a mass effect 2-t, Assasing Creed 2-t, Left 4 Dead 2-t. Az első kettő RPG, és nagyon addiktív, szal óvatosan!
