d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14504514524534545001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2010 10:17am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:46)
Jó, szerintem aki szereti budapestet, az nem a 8ker szakadt részeiért szereti...


Az ötödik kerületben van egy utca, ahol le volt fosva a fal úgy egy méter magasan. A ház lakói hagyták ott hetekig a falon... Szal mindenhol találni ilyen részeket, mint ahogy VIII. kerület József-körút pl tök normális...
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 10:17am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Aug 2010 18:17)
Az ötödik kerületben van egy utca, ahol le volt fosva a fal úgy egy méter magasan. A ház lakói hagyták ott hetekig a falon... Szal mindenhol találni ilyen részeket, mint ahogy VIII. kerület József-körút pl tök normális...


hát én fehérváron még csak olyat láttam h a lépcso lett leszarva hajnalban. délutánra már nem volt ott.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2010 10:18am
Lejött a crysis meg a biosock is mindjárt. melyikkel toljam?

felraktam a hl2-t is, de vhogy szédülök tőle... nem tudom miért de szédülni kezdek egy 10 perc game után..
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 10:19am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Aug 2010 18:17)
Az ötödik kerületben van egy utca, ahol le volt fosva a fal úgy egy méter magasan. A ház lakói hagyták ott hetekig a falon... Szal mindenhol találni ilyen részeket, mint ahogy VIII. kerület József-körút pl tök normális...


Vágom, ezért írtam hogy 8ker szakadt részei.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 31 2010 10:22am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Aug 2010 18:18)
Lejött a crysis meg a biosock is mindjárt. melyikkel toljam?

felraktam a hl2-t is, de vhogy szédülök tőle... nem tudom miért de szédülni kezdek egy 10 perc game után..


bioshock kibebaszott jó!
Az 1 és a 2 is, mindenképp azzal kezd. HL2 is istenkirályság.
Ha még fasza gamet akarsz, akkor szedd le a mass effect 2-t, Assasing Creed 2-t, Left 4 Dead 2-t. Az első kettő RPG, és nagyon addiktív, szal óvatosan! :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2010 10:26am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 31 2010 03:39pm)
Azért ez is kb. 40 perc... Mondjuk nekem is annyi bejutni a városba, ha valaki mindig is kint lakott a picsában az hozzászokik a napi 2x~1óra úthoz .'(


ha csak 2x1 órát utaznék minden nap ;D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 31 2010 10:27am
Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 05:17pm)
hát én fehérváron még csak olyat láttam h a lépcso lett leszarva hajnalban. délutánra már nem volt ott.


nem mindegy hogy lépcsőn egy szar vagy falon egy adag barna "festék"
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 10:28am
Quote (RedBlueDevils @ 31 Aug 2010 18:17)
hát én fehérváron még csak olyat láttam h a lépcso lett leszarva hajnalban. délutánra már nem volt ott.


Quote (anyd @ 31 Aug 2010 18:27)
nem mindegy hogy lépcsőn egy szar vagy falon egy adag barna "festék"


hozzááállás
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 31 2010 10:53am
Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 05:28pm)
hozzááállás


hagyjuk, nemérted
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2010 11:06am
megyek móriczra kocsmázni
azt se tudom hol van
Go Back To Magyar Topic List
Prev14504514524534545001Next
Closed New Topic New Poll