Quote (cowding @ Jun 10 2022 10:47am)
anno 12 évesen az egyik d2 haverom magyaritással játszott, voltak némi nehézségek hogy miröl beszél
mai napig emlékszem amikor izgatottan meséli hogy kirakta a csata hivását
És mivel játszott, templomoslovaggal vagy bérgyilkosnővel?