d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1450645074508450945105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 14 2015 03:02pm
Tfw, még soha nem ittam annyi alkoholt, hogy egyáltalán berúgjak... nem hogy másnapos legyek.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 14 2015 03:07pm
Quote (TassassinHc @ 14 Jun 2015 23:02)
Tfw, még soha nem ittam annyi alkoholt, hogy egyáltalán berúgjak... nem hogy másnapos legyek.


neked nem tiltja amugyis a vallasod hogy szeszt fogyassz?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 14 2015 03:08pm
Quote (TassassinHc @ 14 Jun 2015 22:02)
Tfw, még soha nem ittam annyi alkoholt, hogy egyáltalán berúgjak... nem hogy másnapos legyek.



Tudtuk eddig is, hogy elmebeteg vagy nem kell bizonygatni
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 14 2015 03:17pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Jun 2015 22:07)
neked nem tiltja amugyis a vallasod hogy szeszt fogyassz?


De.
Bár nem szeretem ezt a tiltás dolgot. Én úgy szoktam fogalmazni, hogy ellenjavallott :D
Amúgy nem voltam mindig vallásos. (20-21 évesen kezdtem el ebben az irányban érdeklődni - tehát előtte még részeg is lehettem volna ^^ )

Quote (NerfHydraDPS @ 14 Jun 2015 22:08)
Tudtuk eddig is, hogy elmebeteg vagy nem kell bizonygatni


Rosszul tudod. az anyám volt.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 03:41pm
Quote (TassassinHc @ Jun 14 2015 09:17pm)
De.
Bár nem szeretem ezt a tiltás dolgot. Én úgy szoktam fogalmazni, hogy ellenjavallott :D
Amúgy nem voltam mindig vallásos. (20-21 évesen kezdtem el ebben az irányban érdeklődni - tehát előtte még részeg is lehettem volna ^^ )



Rosszul tudod. az anyám volt.


Neha oszinten sajnallak :/ de kellenek ilyen emberek is
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 14 2015 03:58pm
Quote (llllllllllll @ 14 Jun 2015 22:41)
Neha oszinten sajnallak :/ de kellenek ilyen emberek is


Értem.
De miért sajnálsz?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 04:03pm
Quote (TassassinHc @ Jun 14 2015 09:58pm)
Értem.
De miért sajnálsz?


pont ezen gondolkoztam, hogy egyszerűen nem tudnám pontosan megfogalmazni
kicsit olyan vagy mint senee
idejársz, annak ellenére, hogy mindenki utál
gondolom minimális szociális életet élsz, nincsenek barátaid, etc

mármint ez csak egy része az egésznek

This post was edited by llllllllllll on Jun 14 2015 04:03pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 14 2015 04:09pm
Quote (TassassinHc @ 14 Jun 2015 22:17)
De.
Bár nem szeretem ezt a tiltás dolgot. Én úgy szoktam fogalmazni, hogy ellenjavallott :D
Amúgy nem voltam mindig vallásos. (20-21 évesen kezdtem el ebben az irányban érdeklődni - tehát előtte még részeg is lehettem volna ^^ )



Rosszul tudod. az anyám volt.


Es amugy apad mikor eroszakolt meg eloszor ?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 14 2015 04:09pm
Quote (llllllllllll @ 15 Jun 2015 00:03)
pont ezen gondolkoztam, hogy egyszerűen nem tudnám pontosan megfogalmazni
kicsit olyan vagy mint senee
idejársz, annak ellenére, hogy mindenki utál
gondolom minimális szociális életet élsz, nincsenek barátaid, etc

mármint ez csak egy része az egésznek


Gondolom közvéleménykutatást végeztél.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 14 2015 04:09pm
Quote (llllllllllll @ 14 Jun 2015 23:03)
pont ezen gondolkoztam, hogy egyszerűen nem tudnám pontosan megfogalmazni
kicsit olyan vagy mint senee
idejársz, annak ellenére, hogy mindenki utál
gondolom minimális szociális életet élsz, nincsenek barátaid, etc

mármint ez csak egy része az egésznek



Tényleg érdekelne a véleményed.
annak ellenére, hogy nem biztos, hogy mindennel egyet fogok érteni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1450645074508450945105001Next
Closed New Topic New Poll