Quote (fahrii @ 14 Jun 2015 10:02)
Erről az egyetemi gólyatábor jutott eszembe amikor 20+ kmt túráztunk tapolcán az 50 fokban geci büdösen (merthogy az egyenpólót hordani kellett mindig) és éhesen (akkor már nagyban gyúrtam és a teljes ellátás 2 db párizsis zsömlét foglalt magában illetve végtelen mennyiségű sört)
Tegnap nem volt túl hűvös, szóval ez sem volt gond. De legalább kaja volt. Egyrészt mert vittem, másrészt, mert csináltak marhapörköltet.
Betoltam tegnap vagy 6 liter vizet...
Kemény volt, de nem lett volna ez nagy baj, ha nem punnyadnék évek óta. Régen ez meg sem kottyant volna.