d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1450445054506450745085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 13 2015 09:32am
Quote (lacketto @ Jun 13 2015 01:51pm)
http://www.youtube.com/watch?v=TNWeoUymABo


#tisztaszar
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 13 2015 07:38pm
Tfw már vilagosodik mikor lefekszem
Tfw az összes kibaszott madárnak beállta főtengelye
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 14 2015 01:52am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Jun 2015 07:32)
Tfw kirándulás a csoporttársakkal.
Szociális élet mindenfelé.
Remélem túlélem


tfw nem kellett volna 4 év mozdulatlanság után egyből 20 km folyamatos fel-le túrába belevágni.
Kikészült a derekam, meghaltam.
Fáj mindenem

Kösz Máté
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 14 2015 02:02am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Jun 2015 09:52)
tfw nem kellett volna 4 év mozdulatlanság után egyből 20 km folyamatos fel-le túrába belevágni.
Kikészült a derekam, meghaltam.
Fáj mindenem

Kösz Máté


Erről az egyetemi gólyatábor jutott eszembe amikor 20+ kmt túráztunk tapolcán az 50 fokban geci büdösen (merthogy az egyenpólót hordani kellett mindig) és éhesen (akkor már nagyban gyúrtam és a teljes ellátás 2 db párizsis zsömlét foglalt magában illetve végtelen mennyiségű sört)

This post was edited by fahrii on Jun 14 2015 02:03am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 14 2015 02:07am
Quote (fahrii @ 14 Jun 2015 10:02)
Erről az egyetemi gólyatábor jutott eszembe amikor 20+ kmt túráztunk tapolcán az 50 fokban geci büdösen (merthogy az egyenpólót hordani kellett mindig) és éhesen (akkor már nagyban gyúrtam és a teljes ellátás 2 db párizsis zsömlét foglalt magában illetve végtelen mennyiségű sört)


Tegnap nem volt túl hűvös, szóval ez sem volt gond. De legalább kaja volt. Egyrészt mert vittem, másrészt, mert csináltak marhapörköltet.
Betoltam tegnap vagy 6 liter vizet...

Kemény volt, de nem lett volna ez nagy baj, ha nem punnyadnék évek óta. Régen ez meg sem kottyant volna.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 14 2015 02:09am
Quote (fahrii @ 14 Jun 2015 10:02)
Erről az egyetemi gólyatábor jutott eszembe amikor 20+ kmt túráztunk tapolcán az 50 fokban geci büdösen (merthogy az egyenpólót hordani kellett mindig) és éhesen (akkor már nagyban gyúrtam és a teljes ellátás 2 db párizsis zsömlét foglalt magában illetve végtelen mennyiségű sört)


ha van sor, nem kell kaja
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 14 2015 05:44am



????????????????????
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 14 2015 05:44am
Quote (fahrii @ 14 Jun 2015 10:02)
Erről az egyetemi gólyatábor jutott eszembe amikor 20+ kmt túráztunk tapolcán az 50 fokban geci büdösen (merthogy az egyenpólót hordani kellett mindig) és éhesen (akkor már nagyban gyúrtam és a teljes ellátás 2 db párizsis zsömlét foglalt magában illetve végtelen mennyiségű sört)

fél liter sör hét szelet kenyérnek felel meg fagóta
jóétvágyat
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 06:43am
Nem eleg h 40 fok van, alapból minden percben kuzdenie kell a szervezetemnek az eletbenmaradasert, de ezek 14-16 eves kilogoseggu kis picsak is ratesznek meg egy lapattal
Szar lesz merevedessel agyverzest kapni a 40 fokban
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 14 2015 06:44am
Quote (llllllllllll @ Jun 14 2015 01:43pm)
Nem eleg h 40 fok van, alapból minden percben kuzdenie kell a szervezetemnek az eletbenmaradasert, de ezek 14-16 eves kilogoseggu kis picsak is ratesznek meg egy lapattal
Szar lesz merevedessel agyverzest kapni a 40 fokban


pedig ők már nem nagyon a te korosztályodba tartoznak

This post was edited by TrollBoss on Jun 14 2015 06:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1450445054506450745085001Next
Closed New Topic New Poll