Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Jun 2015 07:57)
fahri vagasd le a pocsod, es add el
lehet valaki jo penzt fizet erte
Feladom de hol hugyozzak meg mit verjek utana.
Nade komolyan, egyszeruen nem tudok lányokkal kommunikálni, bem tudok nekik mit mondani.
Tök fölösleges erőltetni a dolgot, csak szarul érzem magam h elúszott megint egy csirke ára.