d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1450145024503450445055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 12 2015 05:04pm
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 12 2015 05:05pm
das der die pls
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2015 05:05pm
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 12 2015 05:05pm
Quote (fahrii @ 12 Jun 2015 23:46)
Eljöttem bulizni
Részeg vagyok
Haverokkal
Itt van cinti akibe bele vagyok zugva
Haverom oda akar menni aki ismeri összehozni vele
Nem tudtam visszafogni kirohantam a klubból
Felek
Barkire ramennek csak ra nem
Tul szep részegen nem mernék nyitni Nála
:(

Meg amugy sem
Gyönyörű:(


Quote (fahrii @ 12 Jun 2015 23:50)
Elbujtam ne ztalaljanak meg
Basszus mittegyrk miert nem segit sebki
Jspzek hogy ne tűnnek a ranfomok előtt betanak




Sajnos én is elröhögtem magamat, de azért ez mégiscsak kissé hihetetlen..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2015 05:18pm
Quote (fahrii @ 13 Jun 2015 00:46)
Eljöttem bulizni
Részeg vagyok
Haverokkal
Itt van cinti akibe bele vagyok zugva
Haverom oda akar menni aki ismeri összehozni vele
Nem tudtam visszafogni kirohantam a klubból
Felek
Barkire ramennek csak ra nem
Tul szep részegen nem mernék nyitni Nála
:(

Meg amugy sem
Gyönyörű:(


Quote (fahrii @ 13 Jun 2015 00:50)
Elbujtam ne ztalaljanak meg
Basszus mittegyrk miert nem segit sebki
Jspzek hogy ne tűnnek a ranfomok előtt betanak


fahrii en tokre sajnallak, hogy ilyeneket elsz meg, ez lelkileg kirva szar lehet
De ket lehetoseget latok, hogy miert posztolsz ilyeneket ide:
Az egyik, hogy ez az egesz egy kibaszott nagy kamu, es ezeknek a 90%-a meg se tortenik (ennek mondjuk keves eselyet latom, de majd te megmondod)
A masik, hogy ez tenyleg igy van, es konkretan nem tudsz szoccialisan funkcionalni (ehhez hasonlot lattam mar, es egyaltalan nem ritka az ilyen), de az, hogy postolod, es kirohogunk miatta, megis egy olyan erzest ad, hogy foglalkoznak vele emberek, elolvassak a problemadat, es nem irtozunk toled, fordulunk ellened. Ezzel valamilyen szintem igazolva van, hogy normalis vagy, de valtozas nem tortenik.
A kerdes, hogy neked mi a fontosabb. Boldogga tenni ~20 random ismeretlen embert az internetrol (mert nevetunk, en is kinevetlek, meg ha tudom, hogy ez nem segit), vagy pedig az, hogy elindulj a jo uton.
Elarulok egy titkot: itt mindenki telibe leszarja, hogy mi van veled. Mi nem vagyunk a haverjaid, fokepp nem a barataid, nem talalkoztal kb soha senkivel, nem erdekel senkit, hol leszel 5 ev mulva, te csak ot karakter vagy egy forumon.
Ha folytatod, tovabbra is jo humor forrasa leszel, a kerdes, te mit akarsz.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 12 2015 05:19pm
Quote (fahrii @ 13 Jun 2015 00:50)
Elbujtam ne ztalaljanak meg
Basszus mittegyrk miert nem segit sebki
Jspzek hogy ne tűnnek a ranfomok előtt betanak


szedd össze magad és csak legyen, ami lesz és kész.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 12 2015 05:20pm
tfw töröltem a projektből egy fájlt és véletlenül a gépről is töröltem (wtf máskor kérdezni szokott)
végülis reggel 8-9 óta azon dolgoztam, de szerencsére sikerült visszahozni.
Aludni kéne inkább. Kibaszottul beparáztam hirtelen..

Irdatlan sok munka.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 12 2015 06:59pm
Kinyitom magam srs megyek haza
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 12 2015 08:33pm
Hazajöttem kinyirtam magam bb jdp
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 12 2015 08:55pm
Quote (tevetava @ 13 Jun 2015 01:18)
fahrii en tokre sajnallak, hogy ilyeneket elsz meg, ez lelkileg kirva szar lehet
De ket lehetoseget latok, hogy miert posztolsz ilyeneket ide:
Az egyik, hogy ez az egesz egy kibaszott nagy kamu, es ezeknek a 90%-a meg se tortenik (ennek mondjuk keves eselyet latom, de majd te megmondod)
A masik, hogy ez tenyleg igy van, es konkretan nem tudsz szoccialisan funkcionalni (ehhez hasonlot lattam mar, es egyaltalan nem ritka az ilyen), de az, hogy postolod, es kirohogunk miatta, megis egy olyan erzest ad, hogy foglalkoznak vele emberek, elolvassak a problemadat, es nem irtozunk toled, fordulunk ellened. Ezzel valamilyen szintem igazolva van, hogy normalis vagy, de valtozas nem tortenik.
A kerdes, hogy neked mi a fontosabb. Boldogga tenni ~20 random ismeretlen embert az internetrol (mert nevetunk, en is kinevetlek, meg ha tudom, hogy ez nem segit), vagy pedig az, hogy elindulj a jo uton.
Elarulok egy titkot: itt mindenki telibe leszarja, hogy mi van veled. Mi nem vagyunk a haverjaid, fokepp nem a barataid, nem talalkoztal kb soha senkivel, nem erdekel senkit, hol leszel 5 ev mulva, te csak ot karakter vagy egy forumon.
Ha folytatod, tovabbra is jo humor forrasa leszel, a kerdes, te mit akarsz.


A jsp tök jó lelki szemetesládaként funkcionál nálam. Jó kiírni valahol a szarjaimat olyan em bereknek akik nem ismernek irl.
Na most az volt h leföl járkáltunk végig, jött képbe pár csaj (őket le se írom, miután megláttam cintit igazából senkihez sem volt kedvem), meg nézegettek, Cintivel is néztük egymást amikor tudtuk de végén lelépett valami magas pénzes csicskagyerekkel, kint látttam beszélgetni.
Az a baj egyszerűen a haverom se birta felfogni hogy én nem fogok ilyen helyzetben bepróbálkozni egy olyan lánynál aki külsőleg nálam 1000000ből 1, sőt... életem során összesen 3 lányt tudok mondani aki ennyire tetszett nekem, tényleg tökéletes. Max kipihenten, józanon, tökéletes hajjal és külsővel érezném magam versenyben. Azaz még úgy se.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1450145024503450445055001Next
Closed New Topic New Poll