Quote (Karan2_Returned @ 12 Jun 2015 21:42)
nem, egyaltalan nem hianyzik 1-2 nap utan
Kb 2 honapja dotazhattam utoljara, tegnap felraktam, hogy megyek egyet, de menet kozben kileptem, amikor a mid 15 percnel 0-7-be volt, es megint letoroltem a gecibe.

Mar amikor hazamentem januartol ilyen 1-1 hetekre, nem is vittem haza telefon + kindlen kivul kb semmit, mert mi a fasznak. Telefonon le tudom csekkolni maileket/forumot/dashem, kindlen meg tudok olvasni. Pedig csak ilyenre helyreraktam 9 eve toshibamat, ha valami olyan docot kene legepeni, vagy vmi, amit muszaj, de van, hogy ezt se viszem haza. Kb csak akkor amikor apum szol, hogy kell majd vmit gepelni, vagy ha testuleti ules van. Csak plusz 'teher'.