mindkét oldalt meg tudom érteni.
minek lenézni valakiket, akiknek a szolgáltatásait (ki több-, ki kevesebb rendszerességgel) igénybe vesszük?
ugyanakkor, ha szabad ezzel a szóképpel élnem.. "ne fessük a szart"... ha valaki árulja magát, azt úgy hívjuk, hogy kurva. lotyó, ribanc, stb. és ha ezt interneten, telefonon, 3D-ben teszi, akkor is kurva marad.
mindegy, hogy hobbiból, vagy szükségből csinálja.
ez a szakma megnevezése. taxist is lehet "relokációs managernek" hívni, attól még az taxis marad.
nem mindegy, mennyire kemény az a munka?
le lehet kurvázni bárkit éllel a hangodban, hogy az megvető legyen.. meg simán lehet azt is mondani, hogy megnéztem 3 kurva előadását.
na jó, azzal nem tudok csak egyetérteni, hogy nem tartalmaz hozzáadott értéket. ha így lenne, nem lenne rá ekkora kereslet.
"She's in sales..."
