d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1449450451452453532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 28 2018 09:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 28 2018 05:53pm)
egyébként meg mindenkinek a figyelmébe ajánlanám hogy azért utálják a "maszkulin" férfiak a kurvákat, mert evolúciós előny volt ez a tulajdonság. a biológiájába van kódolva a legtöbb férfinek ez a viselkedés, nem ilyen TÁRSADALMI ELVÁRÁS, meg PRIMITÍV FASZKALAPOK FIXÁCIÓJA. azért alakult így, mert az ember monogám lénnyé fejlődött az évezredek során, és ha a monogám partnered nem volt kurva akkor sokkal nagyobb eséllyel tied volt a gyerek akit felneveltél. természetes szelekció alapján úgy alakult, hogy azok a férfiak akik utálták a kurvákat nagyobb eséllyel szaporodtak, mi meg az ő leszármazottaik vagyunk. a társadalmi elvárás az meg pont az, hogy NE NÉZD LE A KURVÁT, nem fordítva, az a természetes és egészséges ha a férfit ösztönösen taszítják a könnyűvérű nők. és egyébként a nők sem szeretik a ribancokat ha észrevettétek, mert a "szex" értékét csökkentik, és ezzel minden nőnek ártanak a "piacon"

persze amióta van fogamzásgátló tabletta, azóta ez a biológiai ösztön elavulttá vált a genetikai kódunkban, de ettől még érdemes tisztában lenni azzal hogy mégis mi a faszomról van szó, mert nagyon tévképzetek vannak itt


kosz h eloszlattad a tevkepzeteket :)
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Nov 28 2018 09:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 28 2018 04:53pm)
egyébként meg mindenkinek a figyelmébe ajánlanám hogy azért utálják a "maszkulin" férfiak a kurvákat, mert evolúciós előny volt ez a tulajdonság. a biológiájába van kódolva a legtöbb férfinek ez a viselkedés, nem ilyen TÁRSADALMI ELVÁRÁS, meg PRIMITÍV FASZKALAPOK FIXÁCIÓJA. azért alakult így, mert az ember monogám lénnyé fejlődött az évezredek során, és ha a monogám partnered nem volt kurva akkor sokkal nagyobb eséllyel tied volt a gyerek akit felneveltél. természetes szelekció alapján úgy alakult, hogy azok a férfiak akik utálták a kurvákat nagyobb eséllyel szaporodtak, mi meg az ő leszármazottaik vagyunk. a társadalmi elvárás az meg pont az, hogy NE NÉZD LE A KURVÁT, nem fordítva, az a természetes és egészséges ha a férfit ösztönösen taszítják a könnyűvérű nők. és egyébként a nők sem szeretik a ribancokat ha észrevettétek, mert a "szex" értékét csökkentik, és ezzel minden nőnek ártanak a "piacon"

persze amióta van fogamzásgátló tabletta, azóta ez a biológiai ösztön elavulttá vált a genetikai kódunkban, de ettől még érdemes tisztában lenni azzal hogy mégis mi a faszomról van szó, mert nagyon tévképzetek vannak itt


többféle módon fel lehet fogni a világot ami körülötted van, mindenkinek különböző a belief systemje ami alapján filterezi a bejövő információt amit a világból kap az ilyen olyan érzékszervein keresztül

a te belief systemed most így első ránézésre egy ilyen eléggé korlátolt mindenféle kreativitást mellőző szkeptikus kispolgári világnézetnek tűnik. nem fogod sokra vinni sry
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 28 2018 09:59am
Quote (FaceOfInsanity @ Nov 28 2018 04:58pm)
többféle módon fel lehet fogni a világot ami körülötted van, mindenkinek különböző a belief systemje ami alapján filterezi a bejövő információt amit a világból kap az ilyen olyan érzékszervein keresztül

a te belief systemed most így első ránézésre egy ilyen eléggé korlátolt mindenféle kreativitást mellőző szkeptikus kispolgári világnézetnek tűnik. nem fogod sokra vinni sry


szoble anyád
Member
Posts: 994
Joined: Feb 22 2018
Gold: 89.60
Nov 28 2018 09:59am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 28 2018 04:59pm)
szoble anyád


Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 28 2018 10:19am
mindkét oldalt meg tudom érteni.

minek lenézni valakiket, akiknek a szolgáltatásait (ki több-, ki kevesebb rendszerességgel) igénybe vesszük?

ugyanakkor, ha szabad ezzel a szóképpel élnem.. "ne fessük a szart"... ha valaki árulja magát, azt úgy hívjuk, hogy kurva. lotyó, ribanc, stb. és ha ezt interneten, telefonon, 3D-ben teszi, akkor is kurva marad.
mindegy, hogy hobbiból, vagy szükségből csinálja.
ez a szakma megnevezése. taxist is lehet "relokációs managernek" hívni, attól még az taxis marad.

nem mindegy, mennyire kemény az a munka?
le lehet kurvázni bárkit éllel a hangodban, hogy az megvető legyen.. meg simán lehet azt is mondani, hogy megnéztem 3 kurva előadását.

na jó, azzal nem tudok csak egyetérteni, hogy nem tartalmaz hozzáadott értéket. ha így lenne, nem lenne rá ekkora kereslet.

"She's in sales..." :D


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2018 10:20am
Na jo kis tema, visszaolvasok es incoming
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 28 2018 10:24am
Jo a tema sracok.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2018 10:25am
Quote (Smat @ Nov 28 2018 05:24pm)
Jo a tema sracok.


Engem nem tudtak tamogatni a szuleim es csoro is vagyok

Megse mentem el faszt szopni, nem is ertem
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 28 2018 10:26am
Quote (-joey- @ Nov 28 2018 05:47pm)
Nem azt írtam, hogy semmi gond nincs vele, hanem azt, hogy ugyanolyan fizikai munka, mint pl. a pizzakihordás vagy a cementes zsák cipelés, és kibaszottul képmutatónak tartom, amikor elítélik, tekintve, hogy amúgy meg mekkora igény van rá.
A nevelés dolgot arra írtam, hogy nyilván, mint minden normális szülő, arra próbálnám nevelni a gyereket, hogy tanuljon, és az eszével keressen pénzt, ne pedig a testével.


:S
szegyen, h milyen emberek vannak
nekem ofc nincs igenyem ilyesmikre
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 28 2018 10:34am
Quote (Vismajor @ 28 Nov 2018 18:25)
Engem nem tudtak tamogatni a szuleim es csoro is vagyok

Megse mentem el faszt szopni, nem is ertem


+fogyatekos is vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1449450451452453532Next
Add Reply New Topic New Poll