Quote (Bazsa7 @ 8 Jan 2013 15:09)
a zabpehelynek van valami olyan változata, amit nem kell főzni stb., mert reggel nincs túl sok időm, hanem ilyen dobozos, belerakod tejbe vízbe fehérjébe, amibe jól esik és kész is van?
sparban van ilyen 500 grammos zacskóval, beleteszed tejbe és kész
http://www.scribd.com/doc/31307454/grow-taller-guideezt lehet megéri kipróbálni annak aki nőni akar
This post was edited by peterqwer on Jan 8 2013 08:13am