d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14494504514524531257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 7 2013 06:42pm
Quote (Akizk @ Jan 8 2013 01:26am)
aha igen, az első is kb annyira natual mint arnold volt........ ja meg azóta eltelt 30 év edzés nélkül, ja vagy várjunk csak a T3 forgatására milyen formát is hozott???????





Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 7 2013 06:46pm
Quote (peterqwer @ 7 Jan 2013 23:18)
http://images.4chan.org/fit/src/1357585546398.jpg


magjan egetnem el aki ezt a kepet csinalta
Habar a mondanivalot ertem csak a kepvalasztas szar
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 8 2013 01:36am
Quote (fahrii @ 8 Jan 2013 01:46)
magjan egetnem el aki ezt a kepet csinalta
Habar a mondanivalot ertem csak a kepvalasztas szar


ez egy troll kép ha nem vettétek volna észre
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 8 2013 01:51am
Quote (peterqwer @ 8 Jan 2013 00:18)
http://images.4chan.org/fit/src/1357585546398.jpg


:DD
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 8 2013 03:44am
Quote (Akizk @ Jan 8 2013 01:26am)
aha igen, az első is kb annyira natual mint arnold volt........ ja meg azóta eltelt 30 év edzés nélkül, ja vagy várjunk csak a T3 forgatására milyen formát is hozott???????


Mire alapozod, hogy nem naturál?
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jan 8 2013 04:49am
ha meg vagyok fázva van értelme lemenni edzeni vagy hagyjam a picsába?
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 8 2013 04:53am
Quote (fleSs @ Jan 8 2013 12:49pm)
ha meg vagyok fázva van értelme lemenni edzeni vagy hagyjam a picsába?


Szerintem ne, várd ki míg meggyógyulsz teljesen csak még jobban leterheled a szervezetet
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jan 8 2013 08:09am
a zabpehelynek van valami olyan változata, amit nem kell főzni stb., mert reggel nincs túl sok időm, hanem ilyen dobozos, belerakod tejbe vízbe fehérjébe, amibe jól esik és kész is van?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 8 2013 08:11am
Quote (Bazsa7 @ Jan 8 2013 03:09pm)
a zabpehelynek van valami olyan változata, amit nem kell főzni stb., mert reggel nincs túl sok időm, hanem ilyen dobozos, belerakod tejbe vízbe fehérjébe, amibe jól esik és kész is van?


Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 8 2013 08:13am
Quote (Bazsa7 @ 8 Jan 2013 15:09)
a zabpehelynek van valami olyan változata, amit nem kell főzni stb., mert reggel nincs túl sok időm, hanem ilyen dobozos, belerakod tejbe vízbe fehérjébe, amibe jól esik és kész is van?


sparban van ilyen 500 grammos zacskóval, beleteszed tejbe és kész



http://www.scribd.com/doc/31307454/grow-taller-guide

ezt lehet megéri kipróbálni annak aki nőni akar

This post was edited by peterqwer on Jan 8 2013 08:13am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14494504514524531257Next
Add Reply New Topic New Poll