Quote (Anarkin @ 7 Nov 2013 04:04)
hát elég csábító y
főleg most hogy megduplázta magát a marketsharrel európában, már mindenhol 10-15%, jó kis tendencia ha az appok szempontjából nézzük hogy így többen foglalkoznak vele
ráadásul nekem már wp7-en is alig 2-3 app hiányzik, wp8-ra meg gondolom 150x annyi cucc van a marketben már most is
nekem holnap jön az Ativ S, véééégre újra WP
habár kurvára nem hiányzott anyagilag (konkrétan lenulláztam magam), de legalább kicsit megkönyebbülök
már csak az a kérdés hogy metszem át holnapig a sim kártyámat micro simmé, illetve tok is kéne, csak nem tudom melyiket válasszam
ezek szimpatikusak:

