d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1449450451452453660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2013 08:05am
Quote (Anarkin @ 7 Nov 2013 04:04)
hát elég csábító y
főleg most hogy megduplázta magát a marketsharrel európában, már mindenhol 10-15%, jó kis tendencia ha az appok szempontjából nézzük hogy így többen foglalkoznak vele
ráadásul nekem már wp7-en is alig 2-3 app hiányzik, wp8-ra meg gondolom 150x annyi cucc van a marketben már most is


nekem holnap jön az Ativ S, véééégre újra WP
habár kurvára nem hiányzott anyagilag (konkrétan lenulláztam magam), de legalább kicsit megkönyebbülök

már csak az a kérdés hogy metszem át holnapig a sim kártyámat micro simmé, illetve tok is kéne, csak nem tudom melyiket válasszam
ezek szimpatikusak:


Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 7 2013 08:10am
Quote (fahrii @ 7 Nov 2013 15:05)
nekem holnap jön az Ativ S, véééégre újra WP
habár kurvára nem hiányzott anyagilag (konkrétan lenulláztam magam), de legalább kicsit megkönyebbülök

már csak az a kérdés hogy metszem át holnapig a sim kártyámat micro simmé, illetve tok is kéne, csak nem tudom melyiket válasszam
ezek szimpatikusak:

http://www.mobiltokshop.hu/galeria/nagy_kepek/ACC-25709.jpg
http://www.mobiltokshop.hu/galeria/nagy_kepek/35243.jpg


2. jobb
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 7 2013 08:32am
Quote (fahrii @ Nov 7 2013 03:05pm)
nekem holnap jön az Ativ S, véééégre újra WP
habár kurvára nem hiányzott anyagilag (konkrétan lenulláztam magam), de legalább kicsit megkönyebbülök

már csak az a kérdés hogy metszem át holnapig a sim kártyámat micro simmé, illetve tok is kéne, csak nem tudom melyiket válasszam
ezek szimpatikusak:

http://www.mobiltokshop.hu/galeria/nagy_kepek/ACC-25709.jpg
http://www.mobiltokshop.hu/galeria/nagy_kepek/35243.jpg


bemész egy telenor/tmobile/vodafone boltba és levágatod
vhol pénzt kérnek érte, valahol nem, próbálkozz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2013 08:44am
Quote (Vismajor @ 7 Nov 2013 16:32)
bemész egy telenor/tmobile/vodafone boltba és levágatod
vhol pénzt kérnek érte, valahol nem, próbálkozz


bemegyek az otthoni kis sufnigsmbe, biztos van ilyen vágatógépe
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 8 2013 06:55am
random olvasgatom ph-t, megakadt a szemem :D Ez mintha beniről szólna
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
Nov 8 2013 07:41am
vettem ajandekba egy s4 minit erre rogton dobozbol kibontva pixelhibas volt :-( kicsereltettem. remelem jo keszulek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 8 2013 08:29am
Rohadt jo az ativ, kicsit vicces visszaallni a htcre pedig csak 1-2 orat nyomkodtam. Megmetszem a simem, veszek egy tokot es hasznalatba is veszem jov het vege fele.

Foliat vegyek ra szerintetek? GG2 ide vagy oda felek a mikrokarcoktol.

This post was edited by fahrii on Nov 8 2013 08:31am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 8 2013 08:38am
Quote (fahrii @ 8 Nov 2013 16:29)
Rohadt jo az ativ,  kicsit vicces visszaallni a htcre pedig csak 1-2 orat nyomkodtam. Megmetszem a simem,  veszek egy tokot es hasznalatba is veszem jov het vege fele.

Foliat vegyek ra szerintetek? GG2 ide vagy oda felek a mikrokarcoktol.


artani nem arthat, ha karcolod vhogy, akkor sajnalni fogod, a folia nem penz imo, igy legalabb megtettel minden toled telhetot, hogy megovd a telefont a kulso behatasoktol.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 8 2013 08:52am
Quote (fahrii @ Nov 8 2013 03:29pm)
Rohadt jo az ativ,  kicsit vicces visszaallni a htcre pedig csak 1-2 orat nyomkodtam. Megmetszem a simem,  veszek egy tokot es hasznalatba is veszem jov het vege fele.

Foliat vegyek ra szerintetek? GG2 ide vagy oda felek a mikrokarcoktol.


Szerintem érdemes fóliázni, ha nem mattot és nem 500ftos 10es pakkot veszel akkor a képminőséget sem rontja
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 11 2013 02:41am
Basszus nem gondoltam volna, hogy ennyit számít egy normális DAC, ég és föld a különbség :o
A nagy kijelzőt már most megszerettem, a tárhellyel se lesznek problémáim (16+32giga), tele is pakolom sorozatokkal meg zenékkel :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1449450451452453660Next
Add Reply New Topic New Poll