Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:44)
Hát szerintem meg megszokás kérdése az egész, én pl. eléggé szeretek itt élni, teljes nyugi, peace, viszont kocsival kb. 20 perc alatt a belvárosban vagyok, ahol minden megvan.
hát az i hate bp része nekem a belvárosra utal...
főleg amikor eltévedtünk haverral éjszaka 8kerbe frissen borotvált fej meg minden ami kelL (Y)
pest "külső" részén sztem még nem is vltam