d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14494504514524535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2010 09:37am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 31 2010 03:37pm)
Te Budakeszin laksz, nem? Akkor 22essel budagyöngye, onnan meg ~10 hüvi, nem?


pontosan
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:39am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 17:37)
pontosan


Azért ez is kb. 40 perc... Mondjuk nekem is annyi bejutni a városba, ha valaki mindig is kint lakott a picsában az hozzászokik a napi 2x~1óra úthoz .'(
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:39)
Azért ez is kb. 40 perc... Mondjuk nekem is annyi bejutni a városba, ha valaki mindig is kint lakott a picsában az hozzászokik a napi 2x~1óra úthoz .'(


hogy lehet bpn élni ? fujj :mellow:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:41am
Quote (RedBlueDevils @ 31 Aug 2010 17:40)
hogy lehet bpn élni ? fujj  :mellow:


Hol laksz te? Btw én se nagyon bírnék pestnek bizonyos részein lakni, de ahol én lakom az olyan zöld hely, hogy simán elmenne bármilyen nagyobb vidéki településnek is.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:42am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:41)
Hol laksz te? Btw én se nagyon bírnék pestnek bizonyos részein lakni, de ahol én lakom az olyan zöld hely, hogy simán elmenne bármilyen nagyobb vidéki településnek is.


Székesfehérvár.
nemm ondom hogy sokkal, de jobb pestnél :) szerintem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:44am
Quote (RedBlueDevils @ 31 Aug 2010 17:42)
Székesfehérvár.
nemm ondom hogy sokkal, de jobb pestnél :) szerintem


Hát szerintem meg megszokás kérdése az egész, én pl. eléggé szeretek itt élni, teljes nyugi, peace, viszont kocsival kb. 20 perc alatt a belvárosban vagyok, ahol minden megvan.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:44)
Hát szerintem meg megszokás kérdése az egész, én pl. eléggé szeretek itt élni, teljes nyugi, peace, viszont kocsival kb. 20 perc alatt a belvárosban vagyok, ahol minden megvan.


hát az i hate bp része nekem a belvárosra utal...
főleg amikor eltévedtünk haverral éjszaka 8kerbe frissen borotvált fej meg minden ami kelL (Y)
pest "külső" részén sztem még nem is vltam
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:46am
Quote (RedBlueDevils @ 31 Aug 2010 17:45)
hát az i hate bp része nekem a belvárosra utal...
főleg amikor eltévedtünk haverral éjszaka 8kerbe frissen borotvált fej meg minden ami kelL (Y)
pest "külső" részén sztem még nem is vltam


Jó, szerintem aki szereti budapestet, az nem a 8ker szakadt részeiért szereti...
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:47am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:46)
Jó, szerintem aki szereti budapestet, az nem a 8ker szakadt részeiért szereti...


biztos van olyan aki azt szereti :D
én is szeretném.... felgyújtani (A)
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Aug 31 2010 10:05am
Last Post: 4 days ago

re
Go Back To Magyar Topic List
Prev14494504514524535001Next
Closed New Topic New Poll