Quote (anyd @ Aug 25 2016 02:56pm)
Neked olyan munkád lesz ahol azt csinálsz amit akarsz?
nem
nincs olyan munka, ahol azt csinalod amit akarsz, erre van a szabadido
ezert egy normalis ember szereti a szabadidejet es nem szereti a munkajat
Ezert mondtam, hogy aki jobban szereti a munkajat, mint a szabadidejet az unalmas ember, mert jobban erzi magat ugy, ha nem csinalhat azt amit akar, hanem megmondjak neki, mit csinaljon.
Nem gond, ha valaki szeret programozni. Ha nekem is az lenne a kedvenc idotoltesem, alig varnam, hogy vegre hazaerjek, es azt programozzak amit akarok.
This post was edited by jarabekg on Aug 25 2016 07:59am