Quote (Anarkin @ Aug 5 2015 02:05pm)
nálunk ilyen industrial klíma van (fix 21? fokon tart 7 emeletet)
mellettem is ül egy lány > felveszi a pulcsit és egy szót sem szól...
de a 140 kilós dagi csávó, aki úgy izzad mint a ló, lehet hogy így legalább nem kap szívrohamot
win-win
--
ez a csaj is jól tolja a videóban amúgy, a végén megkérdezik tőle h "mi lehet a megoldás"
"we need to be more flexible"
"flexiblility"
"just be more flexible"
azaz? :D
Azaz a férfiak járjanak polóban. Vagy pedig a férfiak legyenek rugalmasak, hiszek a nők fáznak

Egyébként én azzal kezdtem volna, hogy megkérdezem, hogy mi a cégnél a dress code a férfiakra és nőkre nézve. Majd megkérdezem, hogy nem érzi e szekszistának azt, hogy a férfiakkal milyen csúnyán elbánnak, hogy nyakkendőt és inget kell hordaniuk, miközben a nőkre sokkal enyhébb szabályozás vonatkozik és gyakorlatilag abban járnak, amiben akarnak. Köcsög riporter.
This post was edited by beni on Aug 5 2015 07:10am