d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hivatalos Szervilizmus Téma
Prev1444546474879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 5 2015 07:05am
nálunk ilyen industrial klíma van (fix 21? fokon tart 7 emeletet)
mellettem is ül egy lány > felveszi a pulcsit és egy szót sem szól...

de a 140 kilós dagi csávó, aki úgy izzad mint a ló, lehet hogy így legalább nem kap szívrohamot
win-win

--
ez a csaj is jól tolja a videóban amúgy, a végén megkérdezik tőle h "mi lehet a megoldás"
"we need to be more flexible"
"flexiblility"
"just be more flexible"

azaz? :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 5 2015 07:10am
Quote (Anarkin @ Aug 5 2015 02:05pm)
nálunk ilyen industrial klíma van (fix 21? fokon tart 7 emeletet)
mellettem is ül egy lány > felveszi a pulcsit és egy szót sem szól...

de a 140 kilós dagi csávó, aki úgy izzad mint a ló, lehet hogy így legalább nem kap szívrohamot
win-win

--
ez a csaj is jól tolja a videóban amúgy, a végén megkérdezik tőle h "mi lehet a megoldás"
"we need to be more flexible"
"flexiblility"
"just be more flexible"

azaz? :D



Azaz a férfiak járjanak polóban. Vagy pedig a férfiak legyenek rugalmasak, hiszek a nők fáznak :)

Egyébként én azzal kezdtem volna, hogy megkérdezem, hogy mi a cégnél a dress code a férfiakra és nőkre nézve. Majd megkérdezem, hogy nem érzi e szekszistának azt, hogy a férfiakkal milyen csúnyán elbánnak, hogy nyakkendőt és inget kell hordaniuk, miközben a nőkre sokkal enyhébb szabályozás vonatkozik és gyakorlatilag abban járnak, amiben akarnak. Köcsög riporter.

This post was edited by beni on Aug 5 2015 07:10am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2015 03:20pm
Nem tudom hol hagytam amba, de vannak uj reszek a kozepsuli sorozatbaol!

3-5 biztosan, de talan 6 is

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2015 03:21pm


It's still better love story than twilight!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2015 12:38am

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 9 2015 04:20am
Quote (Baleee @ Aug 5 2015 09:21pm)
http://www.youtube.com/watch?v=kiRym9f2EMs

It's still better love story than twilight!


ez az 5. rész nagyon rövid volt sajnos a szépségverseny is ellett nagyolva pedig nézegettem volna őket jobban :c
a buli után pedig kúrás az lett volna a legjobb
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2015 04:26am
Quote (Senee @ 9 Aug 2015 12:20)
ez az 5. rész nagyon rövid volt sajnos a szépségverseny is ellett nagyolva pedig nézegettem volna őket jobban :c
a buli után pedig kúrás az lett volna a legjobb


Majd belejonnek, remelem lesz am olyan reszi is, amikor eloben lovi be maganak a herkat.

//


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2015 04:34am
Quote (beni @ 5 Aug 2015 15:10)
Azaz a férfiak járjanak polóban. Vagy pedig a férfiak legyenek rugalmasak, hiszek a nők fáznak :)

Egyébként én azzal kezdtem volna, hogy megkérdezem, hogy mi a cégnél a dress code a férfiakra és nőkre nézve. Majd megkérdezem, hogy nem érzi e szekszistának azt, hogy a férfiakkal milyen csúnyán elbánnak, hogy nyakkendőt és inget kell hordaniuk, miközben a nőkre sokkal enyhébb szabályozás vonatkozik és gyakorlatilag abban járnak, amiben akarnak. Köcsög riporter.


egyébként én végig néztem és volt benne erről szó és a csaj azt mondta rá, hogy szerinte a férfiak öltözetén is könnyíteni kéne ha jól emlékszem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 9 2015 04:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 9 2015 11:34am)
egyébként én végig néztem és volt benne erről szó és a csaj azt mondta rá, hogy szerinte a férfiak öltözetén is könnyíteni kéne ha jól emlékszem


Igen, de ha nagyon lovagolni akarunk a témán, akkor a dress code eleve a férfiakat hozta "hátrányos" helyzetbe a nyakkendővel, hosszú nadrággal/inggel és zárt cipővel. Ez persze eddig egy nőt sem nagyon zavart.

De most, hogy a férfiak légkondival szeretnék túlvészelni a meleg napokat egyből felszólalnak a patriarchális elnyomás ellen.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2015 04:54am
Quote (beni @ 9 Aug 2015 12:38)
Igen, de ha nagyon lovagolni akarunk a témán, akkor a dress code eleve a férfiakat hozta "hátrányos" helyzetbe a nyakkendővel, hosszú nadrággal/inggel és zárt cipővel. Ez persze eddig egy nőt sem nagyon zavart.

De most, hogy a férfiak légkondival szeretnék túlvészelni a meleg napokat egyből felszólalnak a patriarchális elnyomás ellen.


persze, nem is mondtam, hogy nem hülye mint a fasz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1444546474879Next
Add Reply New Topic New Poll