d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1444546474879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 12:43am
Quote (Vismajor @ 24 Sep 2014 07:42)
Metroaluljaroba telehanytam a kukat
Gg


A lenyeg hogy egyben hazaertel.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:47am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:38am)
Tudod a nyugat opiuma, a kameras telefon mindig az ember kezeben van...

Amugy igen, sikeresnek tartom a talalkozot mert a Vis- Jara konfliktus regota a levegoben volt, es most mindket felnek alkalma lesz elgondolkodni a dolgon kicsit alaposabban is. (progress!)

Nem mellesleg talalkoztam harom olyan emberrel akikkel eddig meg nem, es amugy is mindenkivel nagyon jokat beszelgettunk.


mit olvasok

vismajornak mégis min kellene elgondolkoznia?

szakítson-e a barátnőjével, mert jarabek szerint csúnya?

Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2014 12:49am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 08:47)
mit olvasok

vismajornak mégis min kellene elgondolkoznia?

szakítson-e a barátnőjével, mert jarabek szerint csúnya?


hogy mennyire vesz fel ilyen ovodas farokmeregeteseket
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:50am
Quote (ElCapitano @ Sep 24 2014 07:49am)
hogy mennyire vesz fel ilyen ovodas farokmeregeteseket


fórumon nem kell felvenni, mert itt azt mond az ember amit akar, de amikor társaságban sértegeti valaki a nődet, te tűrnéd nyugodtan?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2014 12:52am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 08:50)
fórumon nem kell felvenni, mert itt azt mond az ember amit akar, de amikor társaságban sértegeti valaki a nődet, te tűrnéd nyugodtan?


hat reszegen lehet nem, az mindig tricky, de tuti megbannam masnap nem szeretek arcoskodni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 12:52am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 07:50)
fórumon nem kell felvenni, mert itt azt mond az ember amit akar, de amikor társaságban sértegeti valaki a nődet, te tűrnéd nyugodtan?


Az eroszak nem megoldas semmire. PONT

Vis utott elsonek, es bar provokalta jara, en a helyeben azert ezen elgondolkoznek.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2014 12:53am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 08:52)
Az eroszak nem megoldas semmire. PONT

Vis utott elsonek, es bar provokalta jara, en a helyeben azert ezen elgondolkoznek.


kiveve akkor ha az a kerdes

Mi nem megoldas semmire?
Az eroszak.


ba dumm tss
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:54am
Quote (ElCapitano @ Sep 24 2014 07:52am)
hat reszegen lehet nem, az mindig tricky, de tuti megbannam masnap nem szeretek arcoskodni


szerintem ebben a szituációban egyáltalán nem arcoskodás, hogy kiállsz a csajodért

cpt-ék kocsmás hasonlatában engem már azért megvernének, mert zavarom a társaságukat, de ha valakinek nyíltan sértegetik a nőjét, akkor húzza meg magát? :D

Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:52am)
Az eroszak nem megoldas semmire. PONT

Vis utott elsonek, es bar provokalta jara, en a helyeben azert ezen elgondolkoznek.


jó, majd gondolkozz el ezen, amikor a te barátnődet mocskolja 10 ember előtt nyilvánosan

hívd meg egy sörre xD

This post was edited by TuskesVanek on Sep 24 2014 12:55am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 12:54am
Quote (ElCapitano @ 24 Sep 2014 07:53)
kiveve akkor ha az a kerdes

Mi nem megoldas semmire?
Az eroszak.


ba dumm tss


bolcsesz'd

megyek belefojtom magam egy kaveba :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 12:56am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 07:54)
szerintem ebben a szituációban egyáltalán nem arcoskodás, hogy kiállsz a csajodért

cpt-ék kocsmás hasonlatában engem már azért megvernének, mert zavarom a társaságukat, de ha valakinek nyíltan sértegetik a nőjét, akkor húzza meg magát? :D



jó, majd gondolkozz el ezen, amikor a te barátnődet mocskolja 10 ember előtt nyilvánosan

hívd meg egy sörre xD


Elgondolkoztam mar, nagyon sokat gondolkoztam ezen a teman es tovabbra is merem allitani, az eroszak nem megoldas.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1444546474879Next
Add Reply New Topic New Poll