Quote (ElCapitano @ Sep 24 2014 07:52am)
hat reszegen lehet nem, az mindig tricky, de tuti megbannam masnap nem szeretek arcoskodni
szerintem ebben a szituációban egyáltalán nem arcoskodás, hogy kiállsz a csajodért
cpt-ék kocsmás hasonlatában engem már azért megvernének, mert zavarom a társaságukat, de ha valakinek nyíltan sértegetik a nőjét, akkor húzza meg magát?

Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:52am)
Az eroszak nem megoldas semmire. PONT
Vis utott elsonek, es bar provokalta jara, en a helyeben azert ezen elgondolkoznek.
jó, majd gondolkozz el ezen, amikor a te barátnődet mocskolja 10 ember előtt nyilvánosan
hívd meg egy sörre xD
This post was edited by TuskesVanek on Sep 24 2014 12:55am