Quote (ecneB @ 7 Mar 2013 12:01)
Üdvözöllek a profil oldalamon! Célom az volt, hogy kihasználva a közösségi oldal népszerűségét, könnyen és hatékonyan tudjak kapcsolatba lépni barátokkal, kollégákkal leendő üzleti partnereimmel és vállalatokkal. Profilom tehát elsősorban szakmai, ám szívesen veszem ismerősök, osztálytársak, évfolyamtársak és régen látott cimborák kapcsolat felvételét is. A menedzser szó a magyar nyelvben nem túl sokat mond. Talán a vezető/irányító a megfelő szó, ám még így sem kapunk teljes képet erről az igen sokrétű és speciális képességeket igénylő szakmáról. Választott hivatásom során, egy vállalat - főként késztermék, félkész-temék vagy speciális szolgáltatások előállítására szakosodott - életében előforduló "problémákkal" foglalkozom. Értem ezalatt a szervezet hatékony működésével, az erőforrások megfelelő csoportosításával a maximális termelés érdekében, a megfelelő minőség biztosításával kapcsolatos feladatokat. Egyik legnagyobb kihívás, egy-egy projekt vagy beruházás zökkenőmentes lebonyolítása. A műszaki kifejezés hűen tükrözi, hogy a gazdasági/gazdálkodási képességek mellett, bizonyos technológiai eljárások és a vállalat technikai/műszaki rendszereinek és folyamataink megvalósítása a legfontosabb szempont. Azt hiszem, ha már idáig elolvastad illendő megköszönnöm a rám szánt idődet. :-) Ha szeretnél még bővebb információt rólam, ajánlom figyelmedbe honlapom: www.fenixx453.uw.hu
Annyira bírom az ilyen embereket. Hűen tükrözi az uw-s cím a profizmust, mellé jöhetne még msn cím és freemail-es mail... bár az oldal legalább egész kulturáltan néz ki uw-hoz képest, csak kissé wannabe-nek tartom.
Az oldal eszteteikus yep, de lehetne annyira igenyes ilyen szinten mar, ha 'akkora manager lenne', hogy nem free oldalra hanyja fel. ^^