Quote (Vismajor @ 4 Jun 2012 17:14)
Azok filmek, ezek meg sorozatok
Filmek között rengeteg van, ahol az első rész OMFGMUSTSEEIT, a folytatások meg kritikán aluli szarok(underworld, penge, taxi, matrix, avp, stb stb)
Ja mert Avatar meg a Transformers meg a Spiderman első része olyan húdegecijó volt. Nem. Csak hozták a pénzt ezért volt folytatás.
Quote (Bendeguz @ 4 Jun 2012 17:15)
Ilyen hosszabb több évados sorozatokra gondoltam és ha nyomják a részeket mert van rá igény akkor gyalázat nem nagyon lehet, max neked nem tetszik.
Justin Bieberre is van igény úgy látom, elég jól nyomják a dolgokat egy ideje, akkor biztos nem lehet gyalázat.
This post was edited by Rawen on Jun 4 2012 09:17am