d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev14445464748214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 4 2012 08:41am
Quote (Bendeguz @ Jun 4 2012 03:38pm)
:drool:

Remélem jó sok harc lesz a következő évadban.

De most megint jövő áprilisig várni.....neeeeee :(((((((((((((((((


hat szerintemmeg akurwa annyat a sorozatnak

mindegyik resz egy rakas felig befejezett tortenet, es igazan nem latszott/tortent semmi

vege lesz vizsgaidoszaknak elolvasom, a tortenete tetszik de ez a film gyalazat
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 4 2012 08:49am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 4 2012 03:41pm)
hat szerintemmeg  akurwa annyat a sorozatnak

mindegyik resz egy rakas felig befejezett tortenet, es igazan nem latszott/tortent semmi

vege lesz vizsgaidoszaknak elolvasom, a tortenete tetszik de ez a film gyalazat


Szerintem egyáltalán nem, ha így lenne valószínűleg már második évad sem készült volna.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:02am
Quote (Bendeguz @ 4 Jun 2012 16:49)
Szerintem egyáltalán nem, ha így lenne valószínűleg már második évad sem készült volna.


Érdekes, én elég sok gyalázatot tudok ami sikeres.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:03am
Quote (Rawen @ Jun 4 2012 04:02pm)
Érdekes, én elég sok gyalázatot tudok ami sikeres.


Na mondj egy párat.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 4 2012 09:07am
Quote (Bendeguz @ Jun 4 2012 03:49pm)
Szerintem egyáltalán nem, ha így lenne valószínűleg már második évad sem készült volna.


szerintem az.

attol emg masoknak tetszhet
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:11am
Quote (Bendeguz @ 4 Jun 2012 17:03)
Na mondj egy párat.


Transformers, Avatar, Sex and the City, Spiderman etc etc. Nem az értékétől függ, hogy nézik-e az emberek vagy nem.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:13am
Quote (Rawen @ 4 Jun 2012 17:11)
Transformers, Avatar, Sex and the City, Spiderman etc etc. Nem az értékétől függ, hogy nézik-e az emberek vagy nem.


transformers 1 tök jó volt :c
kettő ótvarosan szar
a három közepesen jó

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2012 09:14am
Quote (Rawen @ Jun 4 2012 04:11pm)
Transformers, Avatar, Sex and the City, Spiderman etc etc. Nem az értékétől függ, hogy nézik-e az emberek vagy nem.


Azok filmek, ezek meg sorozatok
Filmek között rengeteg van, ahol az első rész OMFGMUSTSEEIT, a folytatások meg kritikán aluli szarok(underworld, penge, taxi, matrix, avp, stb stb)
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:15am
Quote (Rawen @ Jun 4 2012 04:11pm)
Transformers, Avatar, Sex and the City, Spiderman etc etc. Nem az értékétől függ, hogy nézik-e az emberek vagy nem.


Ilyen hosszabb több évados sorozatokra gondoltam és ha nyomják a részeket mert van rá igény akkor gyalázat nem nagyon lehet, max neked nem tetszik.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 09:16am
Quote (Vismajor @ 4 Jun 2012 17:14)
Azok filmek, ezek meg sorozatok
Filmek között rengeteg van, ahol az első rész OMFGMUSTSEEIT, a folytatások meg kritikán aluli szarok(underworld, penge, taxi, matrix, avp, stb stb)


Ja mert Avatar meg a Transformers meg a Spiderman első része olyan húdegecijó volt. Nem. Csak hozták a pénzt ezért volt folytatás.

Quote (Bendeguz @ 4 Jun 2012 17:15)
Ilyen hosszabb több évados sorozatokra gondoltam és ha nyomják a részeket mert van rá igény akkor gyalázat nem nagyon lehet, max neked nem tetszik.


Justin Bieberre is van igény úgy látom, elég jól nyomják a dolgokat egy ideje, akkor biztos nem lehet gyalázat.

This post was edited by Rawen on Jun 4 2012 09:17am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14445464748214Next
Add Reply New Topic New Poll