d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev14445464748198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2012 04:20am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jul 2012 11:58)
Szerintem igy muvluv utan G-Senjou no Maou lenne legjobb. Akciodus, gyorsan lehet haladni. OST az meg 10/10, klasszikus zeneknek az atdolgozasa. Esetleg Kikokugai, mivel rövid es az is viszonylag pörgös.
Higurashi meg Umineko hosszuak, meg a rajz az nagyon gyenge. Ha ugy erzed keszen allsz megegy ezeroras VN-re akkor ezeket is olvashatod. OST ezeknel is nagyon tetszett.
Forestet meg Narcissut nem ismerem, de elvileg jok.
Cross Channel meg elvont es nehez olvasmany. Elsö 10 ora unalmas, utana kezd leesni hogy mi is törtenik tulajdonkeppen. Egyszer mindenkeppen olvasd majd el.


Leszedtem a Narcissut meg az Uminekot, Narcissu úgyis rövid,a 2 része jó lesz lazításnak. Az Umineko animet meg droppoltam valahol a 10. rész körül de már nem emlékszem miért, viszont elvileg az egy nagyon szemét adaptáció volt, az alapstory amúgy tetszett. Annyira nem zavar, hogy gyengék a rajzok, inkább a történet érdekel.

This post was edited by Rawen on Jul 15 2012 04:20am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 15 2012 04:22am
Már megint a rajzolt pina a top topic?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2012 04:24am
Quote (Smat @ Jul 15 2012 11:22am)
Már megint a rajzolt pina a top topic?


The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 15 2012 04:30am
Egy pelda G Senjo no Maou OST-böl

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2012 04:47am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jul 2012 12:30)
Egy pelda G Senjo no Maou OST-böl
http://www.youtube.com/watch?v=jfthFelJnsk


Ha ismerném Bach műveit akkor jobb lenne.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 15 2012 04:52am
Quote (Rawen @ Jul 15 2012 11:47am)
Ha ismerném Bach műveit akkor jobb lenne.


Original: Beethoven - Für Elise

Ezt azert csak ismerted
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2012 04:53am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jul 2012 12:52)
Original: Beethoven - Für Elise

Ezt azert csak ismerted


Hát nem ismertem fel. Meg a leírás miatt azt hittem csak Bach van benne.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 15 2012 05:03am
Quote (Rawen @ Jul 15 2012 11:53am)
Hát nem ismertem fel. Meg a leírás miatt azt hittem csak Bach van benne.


Bachtol ha jol emlekszem össz-vissz 3 szam van. Egyebkent maga a törtenetben nem is fontos a zene. Elöterben a yakuza meg Death Note szerü szellemi csatak vannak.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2012 05:08am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jul 2012 13:03)
Bachtol ha jol emlekszem össz-vissz 3 szam van. Egyebkent maga a törtenetben nem is fontos a zene. Elöterben a yakuza meg Death Note szerü szellemi csatak vannak.


Amúgy az Umineko mennyire tudja folyamatosan fenntartani a "feszültséget" mert ha túl sok olyan rész van, ami csak idegesít akkor lehet inkább nem állok neki egy ilyen hosszú cuccnak. Elvileg nincs benne erotic scene szóval a túl sok romance talán kihúzható. A pacing volt a muv luv legnagyobb problémája szerintem, nem tudták elég jól elosztani a dolgokat.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 15 2012 05:18am
Quote (Rawen @ Jul 15 2012 12:08pm)
Amúgy az Umineko mennyire tudja folyamatosan fenntartani a "feszültséget" mert ha túl sok olyan rész van, ami csak idegesít akkor lehet inkább nem állok neki egy ilyen hosszú cuccnak. Elvileg nincs benne erotic scene szóval a túl sok romance talán kihúzható. A pacing volt a muv luv legnagyobb problémája szerintem, nem tudták elég jól elosztani a dolgokat.


En csak elsö ket reszt olvastam Uminekobol, elvileg harmadik utan kezd el nagy faszsag lenni az egesz törtenet, vege elött meg meghalt az iro felesege azt beleirta sajat eletet a törtenetbe vagy valami ilyesmi törtent. Higurashi szerintem jobb, de en mindkettöt lassunak talaltam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14445464748198Next
Add Reply New Topic New Poll