d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1444546474864Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:41pm
kemény az élet
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:42pm
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 08:38pm)
ja,benit is csak ezért bírja mindenki
én ki merem mondani a véleményem,kajnista legalább bizonyított is valamit,benit csak divat szeretni


Vegre egy normalis ember, el sem hiszem, hogy jsp-n ilyen is letezik...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 14 2011 02:44pm
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 21:42)
Vegre egy normalis ember, el sem hiszem, hogy jsp-n ilyen is letezik...



Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:45pm
Quote (Ghostmasterq @ Nov 14 2011 08:44pm)
http://www.myfacewhen.net/uploads/954-not-sure-if-serious.jpg


ha ha ha
not a postod szama eggyel, gratulalok
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 02:45pm
Quote (Ghostmasterq @ 14 Nov 2011 21:44)
http://www.myfacewhen.net/uploads/954-not-sure-if-serious.jpg


Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 02:45pm
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 09:45pm)
ha ha ha
not a postod szama eggyel, gratulalok


nőt
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:46pm
Quote (Vismajor @ Nov 14 2011 08:41pm)
Nem, ez provokáció volt.


provokacionak ez nagyon gyenge volt, ez inkabb gyerekes szanalmas megnyilvanulas volt :S
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:47pm
Quote (lakatosmegatron @ 14 Nov 2011 21:45)
nőt


te is belekötsz a helyesírásba mert más nem megy,menj és inkább szopkodjátok egymás faszát a többiekkel
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 02:47pm
milyen erdekes hogy ahogyan elfutott innen ez a beni gyerek,
erezhetoen csokkent a "flame" related post a topicban...
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 14 2011 02:47pm
Quote (Rawen @ Nov 14 2011 09:47pm)
te is belekötsz a helyesírásba mert más nem megy,menj és inkább szopkodjátok egymás faszát a többiekkel


már itt sem vagyok!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1444546474864Next
Closed New Topic New Poll