Quote (Robika @ May 18 2011 10:28pm)
mért kel a helyesírásomat nyaggatni? mind1
y Fezzy szarok már rájuk yy NEM TAGADOM SZARUL ÍROK de szerintem még mindig jobb mintha mást kritizálnék vagy valami meg ha szoktam is csak viccböl meg szidják egymás anyát stb NEM tetcik Oli vagy mittudom még kiknek gyere bunyozunk eltöröm minden csontodat kis csira gyerek.. oszt utána irkálj ijet másoknak meg nekem... Sok nyomorék haverjaitok sincsenek meg semmi épkézlább dolgotok