Quote (ecneB @ 4 Feb 2011 01:03)
Hajra, en a Krityo 2-vel kezdtem, elso map kivegezve, masodikat megprobaltam, de sokkal nehezebb, mint a nekros kuldi. ^^ Vmi mas taktikat kell talalnom ra xd
ma már nem kezdek neki de ha ilyen xles agyontápolos mapek akkor hagyom is
necroval szerintem nekem se lesz gond