d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14445464748118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 3 2011 05:49pm
Quote (palacsinta @ 4 Feb 2011 01:47)
Na elkezdem én is a krityo kedvenceit kiváncsi vagyok meddig birom :)


DE AZÉRT MOST 3 NAPIG NN HEROES! : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2011 05:50pm
Quote (Baleee @ 4 Feb 2011 00:49)
DE AZÉRT MOST 3 NAPIG NN HEROES! : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


multi ofkorsz, sok idő nagyon ugy :c
de azert jovolt a mai, 200 % ez

This post was edited by palacsinta on Feb 3 2011 05:50pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 3 2011 06:03pm
Quote (palacsinta @ 4 Feb 2011 01:47)
Na elkezdem én is a krityo kedvenceit kiváncsi vagyok meddig birom :)


Hajra, en a Krityo 2-vel kezdtem, elso map kivegezve, masodikat megprobaltam, de sokkal nehezebb, mint a nekros kuldi. ^^ Vmi mas taktikat kell talalnom ra xd
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2011 06:07pm
Quote (ecneB @ 4 Feb 2011 01:03)
Hajra, en a Krityo 2-vel kezdtem, elso map kivegezve, masodikat megprobaltam, de sokkal nehezebb, mint a nekros kuldi. ^^ Vmi mas taktikat kell talalnom ra xd


ma már nem kezdek neki de ha ilyen xles agyontápolos mapek akkor hagyom is

necroval szerintem nekem se lesz gond
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 3 2011 06:08pm
Quote (palacsinta @ 4 Feb 2011 02:07)
ma már nem kezdek neki de ha ilyen xles agyontápolos mapek akkor hagyom is

necroval szerintem nekem se lesz gond


elegge a tapolos fajtabol van
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Feb 3 2011 08:35pm
Quote (Ateec @ 3 Feb 2011 22:58)
nagoyn regota tolom de ezt nem tudtam
a terrain tulajdonsagokkal tisztaban voltam ,de ez a lassu mg gyors leny egy hulyeseg....
akkor azt is nezzuk meg hogy a speed az a kezdemenyező értéket határozza meg és ergo ha van yolan tárgyad ami ad +speedet akor gyorsabb lez a hős is?
kicsit szkeptikus vagyok edzzel kapcsoalatban.
ha ez igy van az nem egy jo dolog, mivel épp a gyors lények a legdurvábbak (ld sárkányok) és akkor azt büntetik aki lassú lényekkel megy előre...
kicsit unfairnek érzem
na de mind1


én úgy emlékszem a 2-ben sokkal kirívóbb volt ez, de már ott is megvolt
Member
Posts: 43,629
Joined: Jun 19 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2011 10:03pm
I love Heroes ... but wtf are you people saying!?!?!?

hehe
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 4 2011 01:04am
Quote (Nictorius @ 4 Feb 2011 06:03)
I love Heroes ... but wtf are you people saying!?!?!?

hehe


hehe, mennyinnen
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 4 2011 01:55am
Quote (ecneB @ Feb 3 2011 09:25pm)
próbálj rá egyet az impossible-re ;)


tale of two lands impossible 3 month 2 week 6 day
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 4 2011 03:49am
Quote (palacsinta @ 4 Feb 2011 01:07)
ma már nem kezdek neki de ha ilyen xles agyontápolos mapek akkor hagyom is

necroval szerintem nekem se lesz gond


pedieg ezek pont a legigényesebben kidolgoztott jo mapek

baszod neked az kéne hogy egy pályar 8 ellenfél egybe az egész map meg az összes bány oszt jovan
daráld le őket impossible 200%on

Go Back To Magyar Topic List
Prev14445464748118Next
Add Reply New Topic New Poll