Quote (bbaallaaggee @ 11 Jul 2010 21:14)
ma kint néztem ahogy rakodják teherautóra a régi cserepünket, erre megáll egy autó a fenyves szélén, kiszáll belőle egy nő, meg két nagyon korcs fekete uszkár keverék, és sétálnak, sétálnak, az egyik kutya odaszarik 3 méterrel a házunk elé. szóltam a nőnek, hogy remélem összeszedi, erre nekiállt sikítozni velem, hogy mit képzelek magamról, közterület. 2 pechje volt a nőnek. egy: tudom, hogy hol lakik, és oda fogok szarni a háza elé. kettő: fogtam egy ásót, alányúltam az amúgy emberes adag szarnak, és elindultam vele a kocsija felé. közben lejátszódott előttem a jelenet, ahogy a nyitott csomagtérajtaján keresztül behajítom a Colt belterébe, de mondván jobb a békesség, meg úgy is a háza elé fogok szarni, csak letettem a kocsiajtóhoz, pont úgy, hogy ne tudjon beszállni tőle. holnap rostokban gazdag ebédet eszek, és este elmegyek sétálni.
mindig is tudtam hogy egy ÁLAT vagy
XD