d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev14445464748122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 11 2010 07:38am
tegnap voltunk haverral strandon ittunk pár sört aztán kipróbáltuk a "hátmasszázsos" medencét ez úgy néz ki hogy egy 15cm átmérőjű csövön kb 8-10bar-al jön a víz és elé kell ülni, kellemesnek tűnt.
Viszont ma úgy fáj tőle a hátam hogy nembirok lehajolni se.
masszázs fuck yea
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 11 2010 09:57am
voltam havernál és elötte kosarazni voltunk. jövök el tőle és 1 kis cigánygyerek jön h adjam oda neki a labdám. mondom h nem. erre megkérdezi hogy hová megyek, mondom valahova. azt elkezdett köpni gondolom magamba arconrugom v elhuzok. elhuzást választottam mert arconrugom holnap lehet h ugyanott fog várni a familiával.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 11 2010 10:01am
Quote (Sanyika @ Jul 11 2010 03:57pm)
voltam havernál és elötte kosarazni voltunk. jövök el tőle és 1 kis cigánygyerek jön h adjam oda neki a labdám. mondom h nem. erre megkérdezi hogy hová megyek, mondom valahova. azt elkezdett köpni gondolom magamba arconrugom v elhuzok. pofánrúgást választottam mert elhúzok holnap lehet h ugyanott fog várni a familiával.


fix'd

Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 11 2010 10:40am
Quote (Sanyika @ 11 Jul 2010 17:57)
voltam havernál és elötte kosarazni voltunk. jövök el tőle és odajött syl h adjam oda neki a labdám. mondom h nem. erre megkérdezi hogy hová megyek, mondom valahova. azt elkezdett köpni gondolom magamba arconrugom v elhuzok. elhuzást választottam mert arconrugom holnap lehet h ugyanott fog várni a familiával.


fix'd
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 11 2010 10:43am
Quote (David_ibolykane @ Jul 11 2010 04:40pm)
fix'd


engem csak a szinesfém érdekel
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 11 2010 02:14pm
ma kint néztem ahogy rakodják teherautóra a régi cserepünket, erre megáll egy autó a fenyves szélén, kiszáll belőle egy nő, meg két nagyon korcs fekete uszkár keverék, és sétálnak, sétálnak, az egyik kutya odaszarik 3 méterrel a házunk elé. szóltam a nőnek, hogy remélem összeszedi, erre nekiállt sikítozni velem, hogy mit képzelek magamról, közterület. 2 pechje volt a nőnek. egy: tudom, hogy hol lakik, és oda fogok szarni a háza elé. kettő: fogtam egy ásót, alányúltam az amúgy emberes adag szarnak, és elindultam vele a kocsija felé. közben lejátszódott előttem a jelenet, ahogy a nyitott csomagtérajtaján keresztül behajítom a Colt belterébe, de mondván jobb a békesség, meg úgy is a háza elé fogok szarni, csak letettem a kocsiajtóhoz, pont úgy, hogy ne tudjon beszállni tőle. holnap rostokban gazdag ebédet eszek, és este elmegyek sétálni.
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Jul 11 2010 02:21pm
hegyalja feszt.
jön valaki?

Quote (bbaallaaggee @ Jul 11 2010 08:14pm)
ma kint néztem ahogy rakodják teherautóra a régi cserepünket, erre megáll egy autó a fenyves szélén, kiszáll belőle egy nő, meg két nagyon korcs fekete uszkár keverék, és sétálnak, sétálnak, az egyik kutya odaszarik 3 méterrel a házunk elé. szóltam a nőnek, hogy remélem összeszedi, erre nekiállt sikítozni velem, hogy mit képzelek magamról, közterület. 2 pechje volt a nőnek. egy: tudom, hogy hol lakik, és oda fogok szarni a háza elé. kettő: fogtam egy ásót, alányúltam az amúgy emberes adag szarnak, és elindultam vele a kocsija felé. közben lejátszódott előttem a jelenet, ahogy a nyitott csomagtérajtaján keresztül behajítom a Colt belterébe, de mondván jobb a békesség, meg úgy is a háza elé fogok szarni, csak letettem a kocsiajtóhoz, pont úgy, hogy ne tudjon beszállni tőle. holnap rostokban gazdag ebédet eszek, és este elmegyek sétálni.


nice :rofl:

This post was edited by diablo2g on Jul 11 2010 02:22pm
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 11 2010 02:22pm
Quote (bbaallaaggee @ 11 Jul 2010 22:14)
ma kint néztem ahogy rakodják teherautóra a régi cserepünket, erre megáll egy autó a fenyves szélén, kiszáll belőle egy nő, meg két nagyon korcs fekete uszkár keverék, és sétálnak, sétálnak, az egyik kutya odaszarik 3 méterrel a házunk elé. szóltam a nőnek, hogy remélem összeszedi, erre nekiállt sikítozni velem, hogy mit képzelek magamról, közterület. 2 pechje volt a nőnek. egy: tudom, hogy hol lakik, és oda fogok szarni a háza elé. kettő: fogtam egy ásót, alányúltam az amúgy emberes adag szarnak, és elindultam vele a kocsija felé. közben lejátszódott előttem a jelenet, ahogy a nyitott csomagtérajtaján keresztül behajítom a Colt belterébe, de mondván jobb a békesség, meg úgy is a háza elé fogok szarni, csak letettem a kocsiajtóhoz, pont úgy, hogy ne tudjon beszállni tőle. holnap rostokban gazdag ebédet eszek, és este elmegyek sétálni.


:D
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 12 2010 06:40am
Quote (Sanyika @ 11 Jul 2010 22:22)
:D


jó a siged :D:D:D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 12 2010 06:50am
Quote (bbaallaaggee @ 11 Jul 2010 21:14)
ma kint néztem ahogy rakodják teherautóra a régi cserepünket, erre megáll egy autó a fenyves szélén, kiszáll belőle egy nő, meg két nagyon korcs fekete uszkár keverék, és sétálnak, sétálnak, az egyik kutya odaszarik 3 méterrel a házunk elé. szóltam a nőnek, hogy remélem összeszedi, erre nekiállt sikítozni velem, hogy mit képzelek magamról, közterület. 2 pechje volt a nőnek. egy: tudom, hogy hol lakik, és oda fogok szarni a háza elé. kettő: fogtam egy ásót, alányúltam az amúgy emberes adag szarnak, és elindultam vele a kocsija felé. közben lejátszódott előttem a jelenet, ahogy a nyitott csomagtérajtaján keresztül behajítom a Colt belterébe, de mondván jobb a békesség, meg úgy is a háza elé fogok szarni, csak letettem a kocsiajtóhoz, pont úgy, hogy ne tudjon beszállni tőle. holnap rostokban gazdag ebédet eszek, és este elmegyek sétálni.


mindig is tudtam hogy egy ÁLAT vagy

XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev14445464748122Next
Add Reply New Topic New Poll