Quote (Anamy @ May 31 2010 02:57pm)
akkor azokat a hunsubos emberkéket megkérjük , hogy szavazzanak újra , cicabaal meg nn ide
te is nyitottál topicot , ahol sírtál a szavazatért , nem ?
Sírni anyukád sírt amikor meglátott születés után, legfeljebb
én átmentem eusclre baromkodni, mait 1 visit után bezártak, és senki sem jött ide rám szavazni
Főleg, hogy akkor, amikor már semmi komolysága nem volt a versenynek