d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1444546474865Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 08:57am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 15:54)
De ezzel az a baj, hogy a rájuk tett szavazatok is semmissé lesznek, és nem kerülnek át másokhoz, pedig esetlegesen befolyásolhatnák a végeredményt, ha alapvetően másokra tették volna őket.


akkor azokat a hunsubos emberkéket megkérjük , hogy szavazzanak újra , cicabaal meg nn ide

Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 15:54)
eNGEM MÉRT IS?


te is nyitottál topicot , ahol sírtál a szavazatért , nem ?
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 08:58am
Quote (Anamy @ May 31 2010 02:57pm)
akkor azokat a hunsubos emberkéket megkérjük , hogy szavazzanak újra , cicabaal meg nn ide



te is nyitottál topicot , ahol sírtál a szavazatért , nem ?


Sírni anyukád sírt amikor meglátott születés után, legfeljebb
én átmentem eusclre baromkodni, mait 1 visit után bezártak, és senki sem jött ide rám szavazni
Főleg, hogy akkor, amikor már semmi komolysága nem volt a versenynek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 08:58am
Quote (Anamy @ 31 May 2010 15:57)
te is nyitottál topicot , ahol sírtál a szavazatért , nem ?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39613549&f=105&o=50

én is kiestem..
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 08:59am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 15:58)
Sírni anyukád sírt amikor meglátott születés után, legfeljebb
én átmentem eusclre baromkodni, mait 1 visit után bezártak, és senki sem jött ide rám szavazni
Főleg, hogy akkor, amikor már semmi komolysága nem volt a versenynek


sírsz
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 08:59am
Quote (Anamy @ May 31 2010 02:59pm)
sírsz


Intelligens vagy, ez a lényeg
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 09:00am
Na látjátok sok itt a feszültség, szerintem holnap nyissunk egy szép új topicot. :)

És akkor mindenki tiszta lappal indulhat, Predi meg már úgyis nyert, szal ő a képzeletbeli trónusáról figyelhet minket halandókat! :P

És így legalább mindenki gyűjthet pár új +1et. :)

Nos?

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 09:03am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 09:01am
Quote (Sorvatkutyuska @ 31 May 2010 15:59)
Intelligens vagy, ez a lényeg


azért vicces , hogy neked áll feljebb :/

A szavazás úgy történjen, hogy a legszimpatikusabb sig tulajdonosának a nevét postolod! ( Esetlegesen kommentálni is lehet, hogy miért éppen az. )

plspslplspl [x] Vismajor
PLS !
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:04am
Quote (Anamy @ May 31 2010 03:01pm)
azért vicces , hogy neked áll feljebb :/

A szavazás úgy történjen, hogy a legszimpatikusabb sig tulajdonosának a nevét postolod! ( Esetlegesen kommentálni is lehet, hogy miért éppen az. )

plspslplspl [x] Vismajor
PLS !


Nem áll feljebb, de azt se tudod hogy hol vagy, megjöttél a topikb aés "BANNOLJUNK MINDENKIT" mert inb4 sirtak
közbe kurvára nem, és közöd sincs sok hozzá
És az elvesztett szavazatokat valahogy pótolni kell, tehát vagy új szavazás vagy nincs bannolás, emógeci
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 31 2010 09:05am
kapitányt mégis miért kéne kizárni?
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 09:05am
Quote (zenebuddhizmus @ May 31 2010 03:05pm)
kapitányt mégis miért kéne kizárni?


MERT SIRT A SZAVAZATOKÉRT MEG MULTIVAL SZAVAZOTT MAGÁRA ENNYIRE KOMOLYAN VETTE NE ÁLLJON MÁR NEKED FELJEBB
Go Back To Magyar Topic List
Prev1444546474865Next
Add Reply New Topic New Poll