☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
44
45
46
47
48
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267684
Replies: 11402
Track Topic
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#451
Jun 30 2011 08:24am
Quote (kusziyoker @ 29 Jun 2011 16:40)
valaki??
ez nem film?
be van rendelve már rég , google...
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#452
Jul 1 2011 06:47am
Quote (palacsinta @ 30 Jun 2011 15:24)
be van rendelve már rég , google...
hát én néztem egy filmet, aminek Awake volt a neve Jessica Alba játszik benne, és nem rossz.
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#453
Jul 1 2011 07:36am
Quote (kusziyoker @ 1 Jul 2011 14:47)
hát én néztem egy filmet, aminek Awake volt a neve Jessica Alba játszik benne, és nem rossz.
californicationre irtam ... : D
Georgebaba
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold
:
247.00
#454
Jul 7 2011 06:19am
Úgy néz ki egy éven belül jön a Trónok Harcának második évada. Az első rész bemutatója 2012 április 15. lesz előreláthatólag. Az új szereplők megformálói között van egy nagyobb név is: Gerard Butler
csak győzzük kivárni...
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#455
Jul 7 2011 06:20am
elkezdtem a Smallvillet a 8. évadtol nekem nagyon adja
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#456
Jul 7 2011 08:50am
Quote (Inakwo @ 7 Jul 2011 14:20)
elkezdtem a Smallvillet a 8. évadtol nekem nagyon adja
Én már a felénél járok, high five.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#457
Jul 7 2011 08:52am
Quote (josheide @ 7 Jul 2011 15:50)
Én már a felénél járok, high five.
és jo?
én az elejét láttam még anno, ugy hogy kb 8. évad jo is lesz
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#458
Jul 7 2011 08:53am
Quote (Inakwo @ 7 Jul 2011 16:52)
és jo?
én az elejét láttam még anno, ugy hogy kb 8. évad jo is lesz
Hát ez már kezd kicsit Lois és Clarkba torkollni, ami furcsa de nézhető. És egész érdekes a sztori.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#459
Jul 7 2011 08:57am
Quote (josheide @ 7 Jul 2011 15:53)
Hát ez már kezd kicsit Lois és Clarkba torkollni, ami furcsa de nézhető. És egész érdekes a sztori.
hát végülis az a sztori is superman
mármint a Lois és Clark
vagy nem?
This post was edited by Inakwo on Jul 7 2011 08:57am
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#460
Jul 7 2011 08:57am
Quote (Inakwo @ 7 Jul 2011 16:57)
hát végülis az a sztori is superman
vagy nem?
Igen persze csak azthittem abbahagyják előbb.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
44
45
46
47
48
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact