d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev144454647481141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jun 30 2011 08:24am
Quote (kusziyoker @ 29 Jun 2011 16:40)
valaki??



ez nem film?


be van rendelve már rég , google...
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jul 1 2011 06:47am
Quote (palacsinta @ 30 Jun 2011 15:24)
be van rendelve már rég , google...


hát én néztem egy filmet, aminek Awake volt a neve Jessica Alba játszik benne, és nem rossz.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Jul 1 2011 07:36am
Quote (kusziyoker @ 1 Jul 2011 14:47)
hát én néztem egy filmet, aminek Awake volt a neve Jessica Alba játszik benne, és nem rossz.


californicationre irtam ... : D
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 7 2011 06:19am
Úgy néz ki egy éven belül jön a Trónok Harcának második évada. Az első rész bemutatója 2012 április 15. lesz előreláthatólag. Az új szereplők megformálói között van egy nagyobb név is: Gerard Butler

csak győzzük kivárni...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 7 2011 06:20am
elkezdtem a Smallvillet a 8. évadtol nekem nagyon adja :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 7 2011 08:50am
Quote (Inakwo @ 7 Jul 2011 14:20)
elkezdtem a Smallvillet a 8. évadtol nekem nagyon adja :D


Én már a felénél járok, high five.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 7 2011 08:52am
Quote (josheide @ 7 Jul 2011 15:50)
Én már a felénél járok, high five.


és jo?

én az elejét láttam még anno, ugy hogy kb 8. évad jo is lesz :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 7 2011 08:53am
Quote (Inakwo @ 7 Jul 2011 16:52)
és jo?

én az elejét láttam még anno, ugy hogy kb 8. évad jo is lesz :D


Hát ez már kezd kicsit Lois és Clarkba torkollni, ami furcsa de nézhető. És egész érdekes a sztori.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 7 2011 08:57am
Quote (josheide @ 7 Jul 2011 15:53)
Hát ez már kezd kicsit Lois és Clarkba torkollni, ami furcsa de nézhető. És egész érdekes a sztori.



hát végülis az a sztori is superman
mármint a Lois és Clark
vagy nem?

This post was edited by Inakwo on Jul 7 2011 08:57am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 7 2011 08:57am
Quote (Inakwo @ 7 Jul 2011 16:57)
hát végülis az a sztori is superman

vagy nem?


Igen persze csak azthittem abbahagyják előbb. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev144454647481141Next
Add Reply New Topic New Poll