Maxolni kéne valami skillt,de nem tudom mit

Magic régóta vágyam,de azt meg óriási veszteségekkel lehet,meg iszonyat unalmasak :/
Gondolkoztam a fire bolton steel dragikon.. szerintetek?
Sajage te string amuval toltad igaz? Milyen amukat csináltál? Mennyibe volt? Hova lett az a jópárezer amu amit megcsináltál?
Vagy szerintetek milyen skillt húzzak?
Nem kell ilyen fleccsing,cooking...