d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1444546474869Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 13 2011 07:44am
Quote (tevetava @ 13 Feb 2011 14:42)
és az mikor hasznos? mert mikor quitoltam még akkor se kd-ztam pl soha, amihez sok cucc kellett volna. mondjuk barrowsnál lehet hogy jól jön a sok hely?


barrowshoz pont nem lehet elvinni :/
de pl clue/slayerhez nagyon jól jöhet ^^
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 13 2011 11:51am
Quote (tevetava @ 13 Feb 2011 15:33)
még quitoltam mielőtt bejött volna summ, valaki tudna kicsit segíteni, hogy egyáltalán hogy kell nekikezdeni? plusz melyik familiart érdemes használni? meddig érdemes tolni?


Bunnyp a leghasznosabb, idöközönként tölti a hp-d
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 13 2011 11:53am
Quote (yupi @ 13 Feb 2011 18:51)
Bunnyp a leghasznosabb, idöközönként tölti a hp-d


vouch,viszont aránylag sok charmot kell hozzá farmolni :/
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 13 2011 11:54am
Quote (Ghostmasterq @ 13 Feb 2011 19:53)
vouch,viszont aránylag sok charmot kell hozzá farmolni :/


veszel egy puchot ge-n és onnan csak sumoning pontokat kell ujitani obeliskeknél
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 13 2011 12:07pm
Na 2.5m jött össze pkval szal csak 200k-t buktam viszont egyre jobban megy pk :D
Am hogy lehet azt megoldani hogy ha egyszerre öljük meg egymást vissza érjek időben?(ha amulet of gloryval portolok edgehez akkor is lassú(
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 13 2011 12:13pm
mage puret akarok, de csomó olyan task van ami akár véletlen, akár direkt növelne olyan statot amit nem akarok -.-
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Feb 13 2011 12:38pm
Quote (Sanyika @ 13 Feb 2011 20:13)
mage puret akarok, de csomó olyan task van ami akár véletlen, akár direkt növelne olyan statot amit nem akarok -.-


necsinálj taskot :DDDDDDD
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 13 2011 01:34pm
Quote (yupi @ 13 Feb 2011 19:38)
necsinálj taskot :DDDDDDD


akkor milyen ringem legyen?
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Feb 13 2011 01:42pm
Quote (yupi @ 13 Feb 2011 18:54)
veszel egy puchot ge-n és onnan csak sumoning pontokat kell ujitani obeliskeknél


Attól még kell hozzá a level 68, hogy megidézhesd.

Quote (Sanyika @ 13 Feb 2011 20:34)
akkor milyen ringem legyen?


Ha f2p, semmilyen, ha p2p, akkor talán Seers'. :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 14 2011 08:28am
Maxolni kéne valami skillt,de nem tudom mit :(
Magic régóta vágyam,de azt meg óriási veszteségekkel lehet,meg iszonyat unalmasak :/
Gondolkoztam a fire bolton steel dragikon.. szerintetek?
Sajage te string amuval toltad igaz? Milyen amukat csináltál? Mennyibe volt? Hova lett az a jópárezer amu amit megcsináltál?

Vagy szerintetek milyen skillt húzzak?
Nem kell ilyen fleccsing,cooking...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1444546474869Next
Add Reply New Topic New Poll