☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
44
45
46
47
48
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57791
Replies: 3815
Track Topic
baxy016
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold
:
0.09
#451
Apr 6 2010 01:44pm
haha arsenal fail
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#452
Apr 6 2010 01:44pm
Quote (Vismajor @ Apr 6 2010 08:43pm)
Mi bajod a Katalánokkal?
én speciel csak unom, hogy mindent megnyernek mostanában
kell a változatosság
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#453
Apr 6 2010 01:44pm
Quote (Vismajor @ 6 Apr 2010 20:41)
Hm...
Arsenal szerzett vezetést...?
ihabassz meg,. most jutott eszembe, hogy haverom felrakott 1500-at csak arra, hogy arsenal szerzi meg a vezetést de a abrca yner
asszem 24x szorzó o.0
nagy forma a haverod
majd nyomjad akkor a tippjeidet ide nekem is
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#454
Apr 6 2010 01:46pm
Quote (Inakwo @ Apr 6 2010 08:44pm)
nagy forma a haverod
majd nyomjad akkor a tippjeidet ide nekem is
Múltkor emgtettem 7 meccset 54 ezret nyerhettem
6 bejött, a rangers meg 4-1re kikapott(1.24 szorzó volt rá)
azóta inkább nem mixelek
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#455
Apr 6 2010 01:46pm
Quote (Vharimatras @ 6 Apr 2010 20:44)
én speciel csak unom, hogy mindent megnyernek mostanában
kell a változatosság
én addig nem unok valamit amig szépen és látványosan játszank
ofc nem vagyok barca fan de szeretem őket
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#456
Apr 6 2010 02:25pm
Quote (Inakwo @ 6 Apr 2010 21:46)
én addig nem unok valamit amig szépen és látványosan játszank
ofc nem vagyok barca fan de szeretem őket
ez.
Puskásék Realja 56 és 60 között zsinórban 5ször nyerte meg a BEKet, de szerintem el tudtam volna nézegetni még egy darabig...
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#457
Apr 6 2010 02:29pm
kurvamessimár
chad05
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
11.00
#458
Apr 6 2010 02:29pm
jó gyerek ez a messi
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#459
Apr 6 2010 02:36pm
4-1
Az Arsenalnak köszönjük a részvételt, és az aszissztálásukat hozzá
4-1
This post was edited by Vismajor on Apr 6 2010 02:36pm
kambel2
Member
Posts: 509
Joined: Feb 2 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#460
Apr 6 2010 10:58pm
REAL MADRIDOT AKAJOK!!!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
44
45
46
47
48
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact