d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev14445464748382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Apr 6 2010 01:44pm
haha arsenal fail
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 6 2010 01:44pm
Quote (Vismajor @ Apr 6 2010 08:43pm)
Mi bajod a Katalánokkal?


én speciel csak unom, hogy mindent megnyernek mostanában :(
kell a változatosság
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 6 2010 01:44pm
Quote (Vismajor @ 6 Apr 2010 20:41)
Hm...
Arsenal szerzett vezetést...?
ihabassz meg,. most jutott eszembe, hogy haverom felrakott 1500-at csak arra, hogy arsenal szerzi meg a vezetést de a abrca yner :D asszem 24x szorzó o.0 :D


nagy forma a haverod

majd nyomjad akkor a tippjeidet ide nekem is :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 6 2010 01:46pm
Quote (Inakwo @ Apr 6 2010 08:44pm)
nagy forma a haverod

majd nyomjad akkor a tippjeidet ide nekem is :D


Múltkor emgtettem 7 meccset 54 ezret nyerhettem
6 bejött, a rangers meg 4-1re kikapott(1.24 szorzó volt rá)
azóta inkább nem mixelek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 6 2010 01:46pm
Quote (Vharimatras @ 6 Apr 2010 20:44)
én speciel csak unom, hogy mindent megnyernek mostanában :(
kell a változatosság


én addig nem unok valamit amig szépen és látványosan játszank

ofc nem vagyok barca fan de szeretem őket
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 6 2010 02:25pm
Quote (Inakwo @ 6 Apr 2010 21:46)
én addig nem unok valamit amig szépen és látványosan játszank

ofc nem vagyok barca fan de szeretem őket


ez.

Puskásék Realja 56 és 60 között zsinórban 5ször nyerte meg a BEKet, de szerintem el tudtam volna nézegetni még egy darabig... :D
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Apr 6 2010 02:29pm
kurvamessimár
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Apr 6 2010 02:29pm
jó gyerek ez a messi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 6 2010 02:36pm
4-1
Az Arsenalnak köszönjük a részvételt, és az aszissztálásukat hozzá
4-1 B)

This post was edited by Vismajor on Apr 6 2010 02:36pm
Member
Posts: 509
Joined: Feb 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 6 2010 10:58pm
REAL MADRIDOT AKAJOK!!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev14445464748382Next
Add Reply New Topic New Poll