d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14445464748162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 2 2008 03:25am
tudna nekem vki ajánlani a narutohoz/bleachhez hasonló animét?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 2 2008 03:27am
Quote (Rawen @ Wed, 2 Jul 2008, 08:42)
azoknak akik felnek,h tul rovid egy anime elmondom,h az osszes felsokategorias(tortenetben,kakarterfejlodesben,art-ban stb),60 de inkabb 40 resz alatt van
az elhuzott cuccok pl naruto,bleach ezekhez nem is hasonlithatok
ja es kurvara utalom a fillereket sad.gif


Szerintem a Bleach jobb a Deathnote-nal, meg a Hellsingnel es az Elfen Liednal is.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2008 03:42am
Quote (kabraxis6 @ Wed, 2 Jul 2008, 10:27)
Szerintem a Bleach jobb a Deathnote-nal, meg a Hellsingnel es az Elfen Liednal is.


azt ajanlom ezt ne emleged "hardcore" anime forumokon biggrin.gif
de mivel mostanaban eleg morcos vagy,vagy nemtom inkabb hanyagolom a dolgot ^^
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jul 2 2008 04:59am
Quote (Rawen @ Wed, Jul 2 2008, 09:42am)
azoknak akik felnek,h tul rovid egy anime elmondom,h az osszes felsokategorias(tortenetben,kakarterfejlodesben,art-ban stb),60 de inkabb 40 resz alatt van
az elhuzott cuccok pl naruto,bleach ezekhez nem is hasonlithatok
ja es kurvara utalom a fillereket sad.gif

hjaj, de nemsokára vége bleachben és narutoban is (legalábbis remélem :S)

Quote (kabraxis6 @ Wed, Jul 2 2008, 05:13am)
Shikai, es y, vagom. De azer jo lenne tudni..
Kenryuu kardja meg egy vicc xd
De en inkabb olyan Bankait kepzelnek neki mint Ikkakué drool.gif


én bleachből a Zangetsuval beszélgetéseket hiányolom sad.gif
meg Ichigon kivül egyedül Renji volt akit mutattak amikor beszélt a kardjával (ez olyan hülyén hangzik xd)
Quote (kabraxis6 @ Wed, Jul 2 2008, 11:27am)
Szerintem a Bleach jobb a Deathnote-nal, meg a Hellsingnel es az Elfen Liednal is.


azért más műfaj nekem mindegyik bejött

Quote (Nerz8 @ Wed, Jul 2 2008, 11:25am)
tudna nekem vki ajánlani a narutohoz/bleachhez hasonló animét?


dragon ball ^^
hasonló szerintem nemnagyon van főleg ami még fut
esetleg ezekbe nézz bele: Samurai Champoo,Ninja scroll

This post was edited by kopek66 on Jul 2 2008 05:01am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jul 14 2008 09:16am
all db.

ennyi
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Jul 14 2008 09:21am
f*ck japan >.<
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 14 2008 09:22am
Quote (Saou @ Mon, 14 Jul 2008, 16:21)
f*ck japan >.<


Gtfo... Ez egy ertelmes topic, nn szetkurni, ty.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 14 2008 09:23am
Quote (kabraxis6 @ Mon, Jul 14 2008, 04:22pm)
Gtfo... Ez egy ertelmes topic, nn szetkurni, ty.


8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 14 2008 09:26am
Quote (Taszilo.^ @ Mon, 14 Jul 2008, 16:23)
8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Miert, szerinted nem az? Szinte kifejezetten anime topic, akar sticky is lehetne, ha a sok lama nem baszna szet ilyen "8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" fele hozzaszolasokkal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14445464748162Next
Add Reply New Topic New Poll