Quote (Rawen @ Wed, Jul 2 2008, 09:42am)
azoknak akik felnek,h tul rovid egy anime elmondom,h az osszes felsokategorias(tortenetben,kakarterfejlodesben,art-ban stb),60 de inkabb 40 resz alatt van
az elhuzott cuccok pl naruto,bleach ezekhez nem is hasonlithatok
ja es kurvara utalom a fillereket

hjaj, de nemsokára vége bleachben és narutoban is (legalábbis remélem :S)
Quote (kabraxis6 @ Wed, Jul 2 2008, 05:13am)
Shikai, es y, vagom. De azer jo lenne tudni..
Kenryuu kardja meg egy vicc xd
De en inkabb olyan Bankait kepzelnek neki mint Ikkakué

én bleachből a Zangetsuval beszélgetéseket hiányolom

meg Ichigon kivül egyedül Renji volt akit mutattak amikor beszélt a kardjával (ez olyan hülyén hangzik xd)
Quote (kabraxis6 @ Wed, Jul 2 2008, 11:27am)
Szerintem a Bleach jobb a Deathnote-nal, meg a Hellsingnel es az Elfen Liednal is.
azért más műfaj nekem mindegyik bejött
Quote (Nerz8 @ Wed, Jul 2 2008, 11:25am)
tudna nekem vki ajánlani a narutohoz/bleachhez hasonló animét?
dragon ball ^^
hasonló szerintem nemnagyon van főleg ami még fut
esetleg ezekbe nézz bele: Samurai Champoo,Ninja scroll
This post was edited by kopek66 on Jul 2 2008 05:01am