Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2015 12:19)
Ha szeretnéd jelölj be és visszajelöllek. De nem fogsz észrevenni változást, ugyanúgy rejtve lesz minden és nem lesz egy darab megosztásom sem :D
számomra csak az egyetemi csoportok meg a chat részért van az fb, az összes többi részt nem használom
Engem felveszel cp? Lehetnel a 80. ismim *.*