Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2015 11:14am)
Meg balee is, de vele már söröztem is, szóval az nem számít.
A lényeg, hogy nem személyes a dolog, egyébként utálom a facebookot, és sosem osztok meg semmit, amit látsz a nyilvános profilomban, pontosan ugyanannyit látsz az ismerősömként is.
Ha nem lenne az egyetem, kb le is törölném magam.
Velem is találkoztál már, kölcsönadtál egy könyvet amikor emelt infóra készültem
Quote (lacketto @ Jun 10 2015 11:15am)
en is letoroltelek
sajnalom hogy igy kell megtudnod hogy mennyien utalunk :(

pedig nem is olyan rég írtam neked
azt hittem a barátaim vagytok