d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1449544964497449844995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2015 04:14am
Quote (anyd @ 10 Jun 2015 12:12)
Ecneb az ismerősöd


Meg balee is, de vele már söröztem is, szóval az nem számít.
A lényeg, hogy nem személyes a dolog, egyébként utálom a facebookot, és sosem osztok meg semmit, amit látsz a nyilvános profilomban, pontosan ugyanannyit látsz az ismerősömként is.

Ha nem lenne az egyetem, kb le is törölném magam.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 10 2015 04:15am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 10 2015 04:15am
Quote (anyd @ Jun 10 2015 11:09am)
tfw cp letörölt facebookrol


en is letoroltelek
sajnalom hogy igy kell megtudnod hogy mennyien utalunk :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2015 04:16am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2015 12:14)
Meg balee is, de vele már söröztem is, szóval az nem számít.
A lényeg, hogy nem személyes a dolog, egyébként utálom a facebookot, és sosem osztok meg semmit, amit látsz a nyilvános profilomban, pontosan ugyanannyit látsz az ismerősömként is.

Ha nem lenne az egyetem, kb le is törölném magam.


iktf
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2015 04:17am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 10 2015 11:14am)
Meg balee is, de vele már söröztem is, szóval az nem számít.
A lényeg, hogy nem személyes a dolog, egyébként utálom a facebookot, és sosem osztok meg semmit, amit látsz a nyilvános profilomban, pontosan ugyanannyit látsz az ismerősömként is.

Ha nem lenne az egyetem, kb le is törölném magam.


Velem is találkoztál már, kölcsönadtál egy könyvet amikor emelt infóra készültem
Quote (lacketto @ Jun 10 2015 11:15am)
en is letoroltelek
sajnalom hogy igy kell megtudnod hogy mennyien utalunk :(


:o pedig nem is olyan rég írtam neked

azt hittem a barátaim vagytok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 10 2015 04:18am
Quote (lacketto @ 10 Jun 2015 12:15)
en is letoroltelek
sajnalom hogy igy kell megtudnod hogy mennyien utalunk :(


nekem meg azt mondtad, nincs facebookod te hazug
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2015 04:19am
Quote (anyd @ 10 Jun 2015 12:17)
Velem is találkoztál már, kölcsönadtál egy könyvet amikor emelt infóra készültem

:o pedig nem is olyan rég írtam neked

azt hittem a barátaim vagytok


Ha szeretnéd jelölj be és visszajelöllek. De nem fogsz észrevenni változást, ugyanúgy rejtve lesz minden és nem lesz egy darab megosztásom sem :D

számomra csak az egyetemi csoportok meg a chat részért van az fb, az összes többi részt nem használom

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 10 2015 04:19am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2015 04:19am
Akkor az a régi sok msnes beszélgetés gore témában neked semmit se jelentett lac :(
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2015 04:21am
Quote (anyd @ 10 Jun 2015 12:19)
Akkor az a régi sok msnes beszélgetés gore témában neked semmit se jelentett lac :(


sadlyfe
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 10 2015 04:21am
Quote (tevetava @ Jun 10 2015 11:18am)
nekem meg azt mondtad, nincs facebookod te hazug


és?
attól még nem hazudtam
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2015 04:23am
amugy sztem cp is tudja, hogy a picsak 3 pontot ernek fbn.
es ezert torli a jsps fiukakat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1449544964497449844995001Next
Closed New Topic New Poll