Quote (Anarkin @ Nov 6 2013 05:19pm)
mar az en 4.2-met se lehet elerni rendesen, megis a meretre fogok menni a kov. vasarlasnal, 5 ala nem adom
/ kompenzalni ofc
De hogyhogy nem?
nyitva a tenyér, négy ujjamon fekszik a telefon
ha az ujjaimat picit elkezdem begörbíteni játszva elérem a balfelső sarkot a hüvelykujjal
Eközben stabilan van a teló a kezemben, nem akar kiugrani