d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1448449450451452660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2013 10:19am
Quote (Vismajor @ 6 Nov 2013 18:17)
Én azért nem vettem s3at, mert kicsi ^^
És itt sírnak az emberek, hogy hüvelykujjal nem éri el a bal felső sarkát a telónak
nekem most 5 col tablet van, miről beszélnek ezek? Simán elérem, csak közben közelíteni kell a kijelzőt az ujjamhoz
ha fixen tartom a kezembe persze nem érem el a sarkát...de akkor akkor se érném el ha 4.3 col lenne


mar az en 4.2-met se lehet elerni rendesen, megis a meretre fogok menni a kov. vasarlasnal, 5 ala nem adom

/ kompenzalni ofc
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 6 2013 10:22am
http://www.gsmarena.com/motorola_droid_razr_maxx_hd-4972.php

en meg mindig egy ilyenre vagyom, lehet bedurranok egyszer aztan keritek egyet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2013 10:22am
Quote (Anarkin @ Nov 6 2013 05:19pm)
mar az en 4.2-met se lehet elerni rendesen, megis a meretre fogok menni a kov. vasarlasnal, 5 ala nem adom

/ kompenzalni ofc


De hogyhogy nem?
nyitva a tenyér, négy ujjamon fekszik a telefon
ha az ujjaimat picit elkezdem begörbíteni játszva elérem a balfelső sarkot a hüvelykujjal
Eközben stabilan van a teló a kezemben, nem akar kiugrani
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2013 10:32am
Quote (Vismajor @ 6 Nov 2013 18:22)
De hogyhogy nem?
nyitva a tenyér, négy ujjamon fekszik a telefon
ha az ujjaimat picit elkezdem begörbíteni játszva elérem a balfelső sarkot a hüvelykujjal
Eközben stabilan van a teló a kezemben, nem akar kiugrani


dno pedig lapat kezeim vannak

tudom en is ugy fogni h elerjen oda, de nem az a standard..
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2013 10:44am
Quote (Anarkin @ Nov 6 2013 05:32pm)
dno pedig lapat kezeim vannak

tudom en is ugy fogni h elerjen oda, de nem az a standard..


http://hardverapro.hu/apro/samsung_gt-n7100_galaxy_note_2_szurke_kartyafuggetlen
ez lesz az enyim
te mire pályázol, note3?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2013 11:40am
Quote (Vismajor @ 6 Nov 2013 18:44)


Szerintem ani marad wpnel.
Most nokia is jon ki orias tepsivel
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 6 2013 02:18pm
Quote (fahrii @ 6 Nov 2013 18:40)
Szerintem ani marad wpnel.
Most nokia is jon ki orias tepsivel


lumia 925?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2013 02:20pm
Quote (Inakwo @ 6 Nov 2013 22:18)
lumia 925?


Lumia 1520
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2013 03:01pm
Nekem az LG G2 is tetszik, nagyon pofás kis teló
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2013 08:04pm
Quote (fahrii @ 6 Nov 2013 22:20)
Lumia 1520


hát elég csábító y
főleg most hogy megduplázta magát a marketsharrel európában, már mindenhol 10-15%, jó kis tendencia ha az appok szempontjából nézzük hogy így többen foglalkoznak vele
ráadásul nekem már wp7-en is alig 2-3 app hiányzik, wp8-ra meg gondolom 150x annyi cucc van a marketben már most is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1448449450451452660Next
Add Reply New Topic New Poll