Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 03:30pm)
tbmint tauribattle? mer ha igen akkor isten ments :DDDDD
/double . nemakartam ^^
pedig az a szeró jó :c
annyi noob van, hogy felér egy orgazmussal, amikor halomra gyilkoljuk őket

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 31 2010 03:31pm)
II/a kerület, központban van 2 kocsma is.
nekem ne kerületet mondjál, hanem metró megállót vagy valami hasonlót :c