d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14484494504514525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:30am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 17:30)
gyere tb-re pvpzni


tbmint tauribattle? mer ha igen akkor isten ments :DDDDD


/double . nemakartam ^^

This post was edited by RedBlueDevils on Aug 31 2010 09:31am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:31am
Quote (RedBlueDevils @ 31 Aug 2010 17:30)
hovamennyek? D:


II/a kerület, központban van 2 kocsma is.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:31)
II/a kerület, központban van 2 kocsma is.


i hate bp....
messzevan oO legalább 1 óra lenne odaérnem :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:33am
Quote (RedBlueDevils @ 31 Aug 2010 17:32)
i hate bp....
messzevan oO legalább 1 óra lenne odaérnem :D


bp über alles pedig
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2010 09:34am
Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 03:30pm)
tbmint tauribattle? mer ha igen akkor isten ments :DDDDD


/double . nemakartam ^^


pedig az a szeró jó :c
annyi noob van, hogy felér egy orgazmussal, amikor halomra gyilkoljuk őket :wub:

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 31 2010 03:31pm)
II/a kerület, központban van 2 kocsma is.


nekem ne kerületet mondjál, hanem metró megállót vagy valami hasonlót :c
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:35am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 17:34)
pedig az a szeró jó :c
annyi noob van, hogy felér egy orgazmussal, amikor halomra gyilkoljuk őket :wub:



nekem ne kerületet mondjál, hanem metró megállót vagy valami hasonlót :c


metro omfg :D
jó, legközelebbi metró megálló a moszkva téri, onnan 61essel 14 megálló = hűvösvölgyi végállomás, a kocsma ott van, én onnan meg 6 buszmegállónyira.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:36am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 17:34)
pedig az a szeró jó :c
annyi noob van, hogy felér egy orgazmussal, amikor halomra gyilkoljuk őket :wub:



nekem ne kerületet mondjál, hanem metró megállót vagy valami hasonlót :c


wodon is lehet aprítani :D
de én nálam amugyis pve>


/btw ami pézből felmennék pestre, abból itthon már bebaszko :d

This post was edited by RedBlueDevils on Aug 31 2010 09:36am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2010 09:36am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 31 2010 03:35pm)
metro omfg :D
jó, legközelebbi metró megálló a moszkva téri, onnan 61essel 14 megálló = hűvösvölgyi végállomás, a kocsma ott van, én onnan meg 6 buszmegállónyira.


lol
az nekem közel van
de ma barátnőmékkel kell menni kocsmázni (Y)

Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 03:36pm)
wodon is lehet aprítani :D
de én nálam amugyis pve>


a wod pvp szeró ^^

This post was edited by xGurke on Aug 31 2010 09:36am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:37am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 17:36)
lol
az nekem közel van
de ma barátnőmékkel kell menni kocsmázni (Y)



a wod pvp szeró ^^


Te Budakeszin laksz, nem? Akkor 22essel budagyöngye, onnan meg ~10 hüvi, nem?
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:37am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 17:36)
lol
az nekem közel van
de ma barátnőmékkel kell menni kocsmázni (Y)



a wod pvp szeró ^^


én inkább high rate szerónak mondanám :D
nem kifejezetten pvp nek
Go Back To Magyar Topic List
Prev14484494504514525001Next
Closed New Topic New Poll