Quote (peterqwer @ Jan 7 2013 09:33pm)
helyileg nem tudsz zsírt veszteni
hasamról kéne fogyni, mert az elég zsiros
meg talán a mellem még ami hasonló
de amennyire én látom karon/lábon alig van valami, oda meg gainz kéne
Quote (championmath @ Jan 7 2013 09:52pm)
Grat!
Az, hogy próbálod megválogatni, hogy mit eszel mit takar pontosan?
ty :3
hát leírtátok, hogy fehérje/ch stb mennyi kell, utánaolvastam mibe mennyi van és próbálok a kereteken belül maradni/elérni
pld sokkal kevesebb kenyeret eszem, sült kajáknál krumpli helyett rizs van, (elég keveset ettem eddig) most lazacot/konzervhalat/csirkehúst eszek jórészt, sokat, zöldségekkel