d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14474484494504511257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 7 2013 01:26pm
Quote (peterqwer @ Jan 7 2013 08:16pm)
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/150226_441320185938106_611879080_n.png


ez is mennyivel jobban hangzik angolul :D

On:
Mióta postoltam a topicba csinálom azt az eddzéstervet amit irtatok, heti 4x + hétvégén próbálok eljárni futni (utálok futni, úszni most nincs lehetőségem).
Karácsony óta cink + magnézium + kálcium + omega 3 + fehérje
Próbálom megválogatni hogy mit eszek és próbálok többet enni, jobban lebontva
Eddig híztam kb 3 kilót(ez elég nagy szó nálam) és erőnlétileg is úgy érzem, hogy elég jól fejlődök
Szóval egyre lelkesebben csinálom

This post was edited by cowding on Jan 7 2013 01:26pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 7 2013 01:29pm
Quote (cowding @ 7 Jan 2013 21:26)
ez is mennyivel jobban hangzik angolul :D

On:
Mióta postoltam a topicba csinálom azt az eddzéstervet amit irtatok, heti 4x + hétvégén próbálok eljárni futni (utálok futni, úszni most nincs lehetőségem).
Karácsony óta cink + magnézium + kálcium + omega 3 + fehérje
Próbálom megválogatni hogy mit eszek és próbálok többet enni, jobban lebontva
Eddig híztam kb 3 kilót(ez elég nagy szó nálam) és erőnlétileg is úgy érzem, hogy elég jól fejlődök
Szóval egyre lelkesebben csinálom


bb gainz
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 7 2013 01:31pm
Quote (RRC @ Jan 7 2013 09:29pm)
bb gainz


Jelenleg gyorsan kifáradok futás stb közben, miközben amikor úszni/kézilabdázni jártam elég jól bírtam
És ez zavar
+ néhány helyen kéne kicsit zsír/izom arányt változtatni
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 7 2013 01:33pm
Quote (cowding @ 7 Jan 2013 20:31)
Jelenleg gyorsan kifáradok futás stb közben, miközben amikor úszni/kézilabdázni jártam elég jól bírtam
És ez zavar
+ néhány helyen kéne kicsit zsír/izom arányt változtatni


helyileg nem tudsz zsírt veszteni
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 7 2013 01:52pm
Quote (cowding @ Jan 7 2013 09:26pm)
ez is mennyivel jobban hangzik angolul :D

On:
Mióta postoltam a topicba csinálom azt az eddzéstervet amit irtatok, heti 4x + hétvégén próbálok eljárni futni (utálok futni, úszni most nincs lehetőségem).
Karácsony óta cink + magnézium + kálcium + omega 3 + fehérje
Próbálom megválogatni hogy mit eszek és próbálok többet enni, jobban lebontva
Eddig híztam kb 3 kilót(ez elég nagy szó nálam) és erőnlétileg is úgy érzem, hogy elég jól fejlődök
Szóval egyre lelkesebben csinálom


Grat!
Az, hogy próbálod megválogatni, hogy mit eszel mit takar pontosan?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 7 2013 01:59pm
Quote (peterqwer @ Jan 7 2013 09:33pm)
helyileg nem tudsz zsírt veszteni


hasamról kéne fogyni, mert az elég zsiros
meg talán a mellem még ami hasonló
de amennyire én látom karon/lábon alig van valami, oda meg gainz kéne

Quote (championmath @ Jan 7 2013 09:52pm)
Grat!
Az, hogy próbálod megválogatni, hogy mit eszel mit takar pontosan?


ty :3
hát leírtátok, hogy fehérje/ch stb mennyi kell, utánaolvastam mibe mennyi van és próbálok a kereteken belül maradni/elérni
pld sokkal kevesebb kenyeret eszem, sült kajáknál krumpli helyett rizs van, (elég keveset ettem eddig) most lazacot/konzervhalat/csirkehúst eszek jórészt, sokat, zöldségekkel
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 7 2013 02:01pm
Quote (cowding @ 7 Jan 2013 21:59)
hasamról kéne fogyni, mert az elég zsiros
meg talán a mellem még ami hasonló
de amennyire én látom karon/lábon alig van valami, oda meg gainz kéne



ty :3
hát leírtátok, hogy fehérje/ch stb mennyi kell, utánaolvastam mibe mennyi van és próbálok a kereteken belül maradni/elérni
pld sokkal kevesebb kenyeret eszem, sült kajáknál krumpli helyett rizs van, (elég keveset ettem eddig) most lazacot/konzervhalat/csirkehúst eszek jórészt, sokat, zöldségekkel


http://www.youtube.com/watch?v=Eizes7eDums
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 7 2013 02:10pm
Quote (cowding @ Jan 7 2013 09:59pm)
hasamról kéne fogyni, mert az elég zsiros
meg talán a mellem még ami hasonló
de amennyire én látom karon/lábon alig van valami, oda meg gainz kéne



ty :3
hát leírtátok, hogy fehérje/ch stb mennyi kell, utánaolvastam mibe mennyi van és próbálok a kereteken belül maradni/elérni
pld sokkal kevesebb kenyeret eszem, sült kajáknál krumpli helyett rizs van, (elég keveset ettem eddig) most lazacot/konzervhalat/csirkehúst eszek jórészt, sokat, zöldségekkel


Pont ugyanez van nekem is, bár most 1 hete beteg vagyok és lassan kockahasam van lefogytam vagy 4 kilót

Nekem ez az étrend vált be legjobban:
reggel 8-10 között: 150-200 g zabpehely+1 egész tojás 4 tojásfehérje
aztán 3 óránként csirke/tonhal/tojás l zöldséggel 3x mindig amennyit bírok
edzés után 25 g 100% whey 50 g szőlőcukorral(dextróz) ha az nincs tudsz 2 kgt venni 500 ft-ért shop.builderen
majd este ehetsz túrót ha van, vagy 50 g 100% casein
+4-5 l víz minden nap

This post was edited by championmath on Jan 7 2013 02:10pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 7 2013 02:22pm
http://www.youtube.com/watch?v=UXbWo4Ffiu8

tiszta zsele lennek, ha nem lenne ilyen kibaszott undoritoan vekony a labuk
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 7 2013 02:23pm
Quote (championmath @ Jan 7 2013 10:10pm)
Pont ugyanez van nekem is, bár most 1 hete beteg vagyok és lassan kockahasam van lefogytam vagy 4 kilót

Nekem ez az étrend vált be legjobban:
reggel 8-10 között: 150-200 g zabpehely+1 egész tojás 4 tojásfehérje
aztán 3 óránként csirke/tonhal/tojás  l zöldséggel 3x mindig amennyit bírok
edzés után 25 g 100% whey 50 g szőlőcukorral(dextróz) ha az nincs tudsz 2 kgt venni 500 ft-ért shop.builderen
majd este ehetsz túrót ha van, vagy 50 g 100% casein
+4-5 l víz minden nap


Suli mellett ezt elég nehéz, suliba lehetőség szerint valami salátát viszek hússal/halat + 1 fehérje( ha ez nem megy akkor szendvics+fehérje) , itthon ebéd valami hús (4 óra körül) eddzés után szőlőcukor + a második adag fehérje, és esen kívül amikor még tudok annyi halat/csirkét eszek zöldséggel amennyit bírok
Valami szigorúbb étrendet/fehérjediétàt majd suli végén/ nyáron tudok imo
Ez a túró dolog jól hangzik, mert szeretem
Gondolom fehérje miatt kell
Mennyit egyek meg kb?
Inni naponta kb 1 liter üdítőt(nestea, vagy rostos gyümölcslé) , kb másfél liter tejet meg kb 1 liter vizet iszok atm
Akkor azt még tornászom

This post was edited by cowding on Jan 7 2013 02:25pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14474484494504511257Next
Add Reply New Topic New Poll