Quote (fahrii @ Nov 6 2013 05:14pm)
még nemtom, íbéjről lett rendelve
csak most láttam egy összehasonlítást, h nagyobb mint a sgs3 kb fél-1 centivel
Én azért nem vettem s3at, mert kicsi ^^
És itt sírnak az emberek, hogy hüvelykujjal nem éri el a bal felső sarkát a telónak
nekem most 5 col tablet van, miről beszélnek ezek? Simán elérem, csak közben közelíteni kell a kijelzőt az ujjamhoz
ha fixen tartom a kezembe persze nem érem el a sarkát...de akkor akkor se érném el ha 4.3 col lenne