d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1447448449450451660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2013 09:41am
Anyósnak kéne egy telefon, max 60k HUF, androidos
Van vmi ilyen árban ami bestbuy?
Xperia T, s3 mini, s2?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 4 2013 10:15am
Quote (Vismajor @ 4 Nov 2013 17:41)
Anyósnak kéne egy telefon, max 60k HUF, androidos
Van vmi ilyen árban ami bestbuy?
Xperia T, s3 mini, s2?


Nexus 4
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 6 2013 07:54am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2013 07:55am
Quote (ace07 @ 6 Nov 2013 15:54)
http://blogs.which.co.uk/technology/wp-content/uploads/2013/11/iPhone-battery-life1.jpg


ez fura, mert amúgy tényleg az oemesek jobbak totalban, de akár hány review-t néztem, böngészésben az iPhone toronymagasan
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2013 07:57am
Quote (ace07 @ Nov 6 2013 02:54pm)
http://blogs.which.co.uk/technology/wp-content/uploads/2013/11/iPhone-battery-life1.jpg


note2 szétalázza ezeket!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2013 09:38am
Ez az Ativ S 4.8".
Ezt a dolgot nem igazán gondoltam át amikor megrendeltem a készüléket.

This post was edited by fahrii on Nov 6 2013 09:38am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2013 09:59am
Quote (fahrii @ Nov 6 2013 04:38pm)
Ez az Ativ S 4.8".
Ezt a dolgot nem igazán gondoltam át amikor megrendeltem a készüléket.


Nah, kicsit nagy?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2013 10:14am
Quote (Vismajor @ 6 Nov 2013 17:59)
Nah, kicsit nagy?


még nemtom, íbéjről lett rendelve
csak most láttam egy összehasonlítást, h nagyobb mint a sgs3 kb fél-1 centivel

This post was edited by fahrii on Nov 6 2013 10:14am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 6 2013 10:16am
Quote (fahrii @ 6 Nov 2013 18:14)
még nemtom,  íbéjről lett rendelve
csak most láttam egy összehasonlítást, h nagyobb mint a sgs3 kb fél-1 centivel


legalább jó lesz netezni, még egy note sem gáz.
meg amúgy is, akkor már muszáj ellőni: kis faszhoz, nagy telefon dukál
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2013 10:17am
Quote (fahrii @ Nov 6 2013 05:14pm)
még nemtom,  íbéjről lett rendelve
csak most láttam egy összehasonlítást, h nagyobb mint a sgs3 kb fél-1 centivel


Én azért nem vettem s3at, mert kicsi ^^
És itt sírnak az emberek, hogy hüvelykujjal nem éri el a bal felső sarkát a telónak
nekem most 5 col tablet van, miről beszélnek ezek? Simán elérem, csak közben közelíteni kell a kijelzőt az ujjamhoz
ha fixen tartom a kezembe persze nem érem el a sarkát...de akkor akkor se érném el ha 4.3 col lenne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1447448449450451660Next
Add Reply New Topic New Poll