Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 03:28pm)
xGGurke for prezident.
na mind1.
tudom hogy low. de hát most mégiscsak ittvagyok

ha ad vki normális szeróra karit ak mek oda .D aztjóvan
gyere tb-re pvpzni
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 31 2010 03:30pm)
Van 2 nyerő soproni kupakom, de barátom lusta eljönni sörözni, és máig tart a nyereményjáték...

Mondjuk ilyen szar időben nekem se lenne sok kedvem.
This post was edited by xGurke on Aug 31 2010 09:30am