d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14474484494504515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 08:27am
azt a geci wodos uristenit már h midnig hc közbe kell dcnek lennie :@@@@@
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2010 09:09am
Quote (Kenny10 @ 31 Aug 2010 15:47)
szia, mit táncolsz?


shufflemajor
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:18am
Gz X_Gurke ^_^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:19am
Quote (RedBlueDevils @ 31 Aug 2010 16:27)
azt a geci wodos uristenit már h midnig hc közbe kell dcnek lennie :@@@@@


wat
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:20am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:19)
wat


wow.tauri.hu/
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2010 09:26am
Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 03:18pm)
Gz X_Gurke ^_^


wat

Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 02:27pm)
azt a geci wodos uristenit már h midnig hc közbe kell dcnek lennie :@@@@@


wod az noob szeró :c
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:28am
Quote (xGurke @ 31 Aug 2010 17:26)
wat



wod az noob szeró :c


xGGurke for prezident.
na mind1.

tudom hogy low. de hát most mégiscsak ittvagyok :D
ha ad vki normális szeróra karit ak mek oda .D aztjóvan
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 31 2010 09:30am
Van 2 nyerő soproni kupakom, de barátom lusta eljönni sörözni, és máig tart a nyereményjáték... :( Mondjuk ilyen szar időben nekem se lenne sok kedvem.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2010 09:30am
Quote (RedBlueDevils @ Aug 31 2010 03:28pm)
xGGurke for prezident.
na mind1.

tudom hogy low. de hát most mégiscsak ittvagyok :D
ha ad vki normális szeróra karit ak mek oda .D  aztjóvan


gyere tb-re pvpzni

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 31 2010 03:30pm)
Van 2 nyerő soproni kupakom, de barátom lusta eljönni sörözni, és máig tart a nyereményjáték... :( Mondjuk ilyen szar időben nekem se lenne sok kedvem.


:blush:

This post was edited by xGurke on Aug 31 2010 09:30am
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 31 2010 09:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 31 Aug 2010 17:30)
Van 2 nyerő soproni kupakom, de barátom lusta eljönni sörözni, és máig tart a nyereményjáték... :( Mondjuk ilyen szar időben nekem se lenne sok kedvem.


hovamennyek? D:
Go Back To Magyar Topic List
Prev14474484494504515001Next
Closed New Topic New Poll