Quote (uberpro123 @ 20 Jul 2010 01:28)
keresem az öngyujtómat égre földre és amikor már felhagytam a kereséssel és visszaülök a gép elé, akkor látom h itt van az egér mellett.....................
:))))))
mindennapos dolog nálam, ismik és kollégák már nem is adják a kezembe, fél perc múlva tuti nem lenne meg

Legroszabb az volt, mikor vagy tízen bent, egy gyujtó, elkérem, hog mindjárt hozom, eltűntem valamerre, majd megyek, hogy nincs valakinél gyújtó? Pech, elhagytam az utolsót, azt a fúúúú fejet, amit levgtak utána

Na meg kaptam kollégától egy százas packot, amit egy hónap alatt el is hagytam :DDDD